Vranovčanky sem sa 🙂

indianna
27. okt 2006

Ahoj, tak som sa zúfalo snažila nájsť v kolónke Regióny aj Vranov, no márne. Takže som sa rozhodla založiť novú tému a budem rada ak sa ku mne pridajú mamičky a budúce mamičky z VT a okolia. Teším sa na vás 😉

mentoska
18. apr 2011

boba82 ked mas vymenny listok tak by to nemal byt zieden problem, robi sa na diabetologickej ambulancii. Vo vranove mas jednu na poliklinike, treba si kupit v lekarni glukopur 75 mg, prist rano nalacno,sestricka ti vezme krv z prsta, potom vypijes ten "hnus", 2 hodinky posedis v cakarni a pojdes na dalsi odber a potom uz len pockas za vysledkami s ktorymi ta este skontroluje lekarka a da ti papier do tehu preukazu ako to vsetko dopadlo. Keby nieco tak pis a pytaj sa

boba82
19. apr 2011

@mentoska dakujem za odpoved. Tu glukozu uz mam, len ma zaujima, ci to rozrabala sestricka, alebo si si to sama rozrobila doma a prisla uz s tym k lekarovi. Dakujem. Prajem pekny den!

jaja45
19. apr 2011

boba glukozu tri rozraba sestricka

majka_k
19. apr 2011

@boba82 ahoj, glukozu ti rozrobi sestricka lebo predtym ako ju vypijes tii zoberie krv, keby si ju vypila doma tak nemaju vysledky s cim porovnat 😉 ja som to uspense absolvovala asi pred 2 mesiacmi 🙂

boba82
19. apr 2011

dievcata dakujem za odpoved 😉

sunnygirl26
20. apr 2011

ja som bola na vysetrenie v ambulancii v "ela markete" a tam som sla len tak, nic som nekupovala v lekarni 🙂 je tam velmi zlata pani sestricka

fatmira
21. apr 2011

@boba82 tiez som bola v ela markete, kde je ozaj zlata sestricka a glukozu som nemusela pit, 😝 pretoze som mala stale este tehu nevolnosti, tak mi vzala krv, poslala ma domov sa najest a prist po hodine od ranajok naspat 😉

boba82
21. apr 2011

@fatmira dakujem za radu🙂

volala som do ambulancie dr. bodnarovej, ci ma vobec vezme, ze nie je problem, tak sa tesim. A aky lekar ma ambulanciu v ela markete? Aby som si tam zavolala a opytala sa ci mozem prist. Dakujem! prajem pekne sviatky🙂

boba82
24. apr 2011

@sunnygirl26 dakujem za odpoved. Nasla som si na nete, ze by tam mal ordinovat dr. Grumel. Nevies mi poradit od ktorej ordinuje? Skusila by som tam ist v utorok hned rano. 🙂 Dakujem za pomoc 🙂

sofik
25. apr 2011

@boba82 v elamarkete má ordináciu len doktor Jakubčin - gynekolog, Šalantayová - praktická lekárka, Šimko - praktický lekár,

sunnygirl26
25. apr 2011

@boba82 sestricka je tam uz pred siestou, takze kludne na siestu rano tam mozes ist....mne to vtedy velmi vyhovovalo, kedze musis byt bez ranajok... tak dufam, ze v utorok budu ordinovat, vies ako to je po sviatkoch 🙂

sunnygirl26
25. apr 2011

@sofik tak ako pise boba82 ambulanciu tam ma aj Grumel...vchod je zhruba oproti kvetinarstvu ...

boba82
25. apr 2011

@sunnygirl26 dakujem za info🙂 prajem pekny zvysok sviatkov!

mentoska
1. máj 2011

co tu je zas take hrobove ticho?az strach sem pozriet.

sunnygirl26
6. máj 2011

hmm....to sa vsetci z vranova vystahovali? 😨

majka_k
6. máj 2011

Jááááj baby ja som tu kazdy den ale sem fakt nikto nechodí, ja si uzívam MD a uz len cakám kedy to príde , uz aby bola malinká na svete 😵 😵

bobooo
10. máj 2011

ahojte joj no tak ja som to tu fakt flákala málo čo som tu bola to sa priznávam 😒

@sofik od kedy má tam ambulanciu v ela markete jakubčin a šalantayová? ja viem že je tam len fedor a šimko 😨 ušlo mi niečo? sa tam sťahovali abo čo?

danielka2ko
10. máj 2011

@majka_k a ako sa bude volat malinka? mne dnes tiez na 4D potvrdili dievcatko, len sa pytam, aby potom po vranovskom okrese nebehali same Ninky alebo emky 🙂))

sofik
10. máj 2011

@bobooo majú hore na poschodí a dá sa tam ísť cez ela market hore po schodoch alebo zboku ako sa ide na stanicu a čo ja viem tak najmenej 3 roky sú tam určite 🙂

majka_k
10. máj 2011

@danielka2ko ahojky, my sme sa s mizom zhodli na mene Sofia - tiez ich je uz statocne ale to nic, mne sa pacii 😵 😵

majka_k
10. máj 2011

@danielka2ko ahojky, my sme sa s muzom zhodli na mene Sofia - tiez ich je uz statocne ale to nic, mne sa pacii 😵 😵

mentoska
11. máj 2011

jej tu sa to trosku rozpisalo,

majka_k sofia je fakt pekne meno aj ked je ho uz vela no netreba pozerat natom,ale nato co sa vam paci

mentoska
11. máj 2011

bobooo chodite uz do skolky ci este nie?

sunnygirl26
11. máj 2011

aj my sme uvazovali nad sofiou, kedze mojmu drahemu sa nepaci rebeka, co som chcela ja, no jeho bratranec uz ma sofiu, tak nakoniec par tyzdnov pred terminom sme prisli na lauru a uz to tak zostalo 🙂 ale sofia je stale moja srdcovka 😅

sofik
11. máj 2011

my máme Sofiu 🙂 ale až tak prehnane veľa dievčat s týmto menom nie je, naša je v triede jediná. Ale dievčat s menom Emma a Alexandra majú požehnane 😉

danielka2ko
11. máj 2011

@majka_k velmi pekne 🙂 u nas zatial vyhrava Natalia

danielka2ko
11. máj 2011

@sunnygirl26 Rebeka je pekne aj Laura, mne sa este pacilo Karolinka, ale manzelovi nie 🙂

mentoska
11. máj 2011

Rebeka sa paci aj mne, ja som chcela Nataliu co aj mame alebo Timeu no polovicka nechcela

bobooo
11. máj 2011

@sofik :D no diky za info ale tri roky to nie sú :D moje dvojčatá budú mať ešte len 3 roky a po ich pôrode som tam bola asi 2x a to bol ešte na starej poliklinike...no ale dobre vedieť bo mi tam treba ísť a nevedela som kde sa presťahovali...počula som že na stanicu niekde tam jak je aj dr. koščova a ta lekáreň či niekde tam....dik za info

bobooo
11. máj 2011

@mentoska nie až od septembra ale už sa teším lebo je to s nimi už zlé 😒 samé bitky a tak ....no a akosi nám ohluchli...zrazu nič nepočujú čo im hovorím 😀
@sofik aj ja mám Sofiu 😀 mne sa tiež veľmi páči.... 😵
ja som to vyriešila s menami tak, že dievčenské som vyberala ja no a pre chlapca mal manžel samé hlúpe nápady tak som povedala, že mu napíšem mená ktoré sa mi páčia a on z nich vyberie dve (pre prípad 😀 )....sa mu to nepáčilo - tak som mu povedala, že ak si dieťa vynosí a porodí sám potom môže dať meno aké sa páči iba jemu 😀 ale zobral to v pohode a hneď súhlasil našťastie 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre