Vranovčanky sem sa 🙂

indianna
27. okt 2006

Ahoj, tak som sa zúfalo snažila nájsť v kolónke Regióny aj Vranov, no márne. Takže som sa rozhodla založiť novú tému a budem rada ak sa ku mne pridajú mamičky a budúce mamičky z VT a okolia. Teším sa na vás 😉

bobooo
11. máj 2011

@sveva myslím, že som ťa videla v sobotu na svadbe, nemýlim sa? 😉

mentoska
12. máj 2011

bobooo to ti verim,mne teraz staci ked je maly cez vikend doma alebo ked je chory a to je len jeden, niekedy si myslim,ze skoda ze neni skolka aj cez vikend, a to chluchnutie deti je asi u vsetkych, matko pocuje tiez len to co vyhovuje jemu

deina2005
12. máj 2011

tak konecne som kuk po dlhej dobe pozeram ze tu same tehulky noo paraaaaaaada tie co uz maju prirastok doma tak gratulujem
Konecne uz vonku teplo len to ze deti sa v podstate nemaju kde hrat.baby nechodite sa niektora korculovat? samej sa mi nejak nechce prida sa niekto? ja sem tam idem aj s kocikom tak paraaaaada

mena24
12. máj 2011

@zuzkakach ....ahoj....tak ty uz mas chlapceka...blahozelam...juj jak som ta davno nevidela ako sa mate????

mentoska
12. máj 2011

deina2005 ja sa chystam buduci tyzden kupit nove korcule lebo moje stare uz ukoncili svoju zivotnu put,ale ja mozem len u nas po mravenisku lebo nemame teraz auto.Maleho zacal bavit bicykel tak ho budem chytat na korculiach a malu zatial nechame pri babke.Aspon trosku chytim formu,schudnem a maly bude mat radost

sveva
12. máj 2011

@bobooo nemýliš sa boli sme tam 😀

zuzkakach
12. máj 2011

@mena24 ahoj... prepac, ale podla fotky ta neviem spoznat! Takze neviem kto si 🙂 ale inak sa ame dobre, maly rastie ako z vody 🙂

mena24
13. máj 2011

@zuzkakach ...to nic ved je to dlhy cas boli sme spolu na intraku v PO a ja som od Vranova.....ale urcite ked dam najnovsie fotecky tak budes vediet.....ixiixix

fatmira
13. máj 2011

@deina2005 ahoj..a kam sa chodis korculovat? ja by som aj...len neviem ci by to moj kocik zvladol 😅
@mena24 nelezali sme my nahodou spolu v porodnici? teda ja som rodila par dni skor ako ty, len som sa tam potom este vratila bez drobca..pamatas.. teda na profilovke by som ta nespoznala..ale kukla som album tam si cervenovlasa a teraz mas blond, vsak?

deina2005
13. máj 2011

@fatmira no na juh po tych 2 cestach ako je skate park

fatmira
13. máj 2011

@deina2005 a nebola si aj vcera? som videla dve maminy na korculiach s kocikom 😉

deina2005
13. máj 2011

@fatmira pred v cerom do obedu mala som taky hnedy kocik 🙂

fatmira
13. máj 2011

@deina2005 taaak som ta teda nevidela.. 😅 byvas tu niekde poblizku? ja hned za bernolackou jak je to ihrisko..

deina2005
13. máj 2011

@fatmira hej na lucnej v tej novej bytovke 😉

mena24
15. máj 2011

@fatmira ....no serus.....uz som aj ja pozerala na tvoju fotku ale nebola som ista....moja fotka je velmi stara uz hahaahah.....hej pamatam si ta ked si prisla bez drobra ..nebolo to prijemne co???ale hlavne ze je to zanami a sme doma s nasimi detmi.....tak ako synator????mas radost s neho co????popis ako sa mate ako rastiete.......

fatmira
15. máj 2011

@mena24 no na case zmenit si profilovku na akutalnu 😉 no vtedy to prijemne nebolo..najhorsie dni v mojom zivote ☹ ale ako pises, uz je to za nami a teraz si uzivame deticky 😉 mame sa dobre, je to uzasne byt mamkou, "drobec" rastie strasne rychlo... uz je z neho velky chlap 😎 a vy ako? pamatam aka drobunka Nelka bola... 😉

mena24
15. máj 2011

@fatmira ......tak som rada ze Misko robi radost ....aj nasa malinka Nelka podrastla vazime daco nad 6kg aj satnik sme uz menili tak aj podrastla ale ked porovnam syna s Nelkou tak ten uz bol v chodanke taky cas.....ixixixi....a co kojis este???ja nie vydrzala som asi 6tyz.malinka nepriberala tak sme zacali prikrmovat a to bolo asi prenu lahsie....keby si ma v meste stretla ta ma buchni ale bo ja teba lebo celkom inac vyzerame v meste jak v tych pyzamkach..ixixi....

fatmira
15. máj 2011

@mena24 no tak to veru podrastla.... 😉 my menime satnik dost casto.. 😀 drobec ma 73cm a 8,1kg 😅 a kojim stale, trosku sme o mliecko bojovali ked som bola v nemocke,ale zachranili sme... a viem, ze vy ste sa s kojenim riadne trapili 😖 jasne, buchnem, ja som v meste kazdy den 😉 no bohuzial tu sexy kosielku mam doma odlozenu 😀

mena24
16. máj 2011

@fatmira ...tak ty mas doma dobre chlapisko....aspon ta bude skoro ochranovat.....a mas co nosit nie?co do chodacky nedavas ho ci vobec nebudete pouzivat???,k tomu kojeniu blahozelam a drzim prsty nech to este dlho tecie ...na Fb nechodis???

fatmira
16. máj 2011

@mena24 len nech pekne rastie, nech nie je trpaslik 😉 a chodacku neplanujem....napisem ti IP

majka_k
16. máj 2011

baby ahojte, dnes ma prepustili z nemocky, konecne po 5-tich dnoch, este mam malicku v brusku ale uz to vyzera biedne 😒 ale to nic uz sa tesim strasne ked ju budem mat pri sebe a je mi uz jedno ako to bude. prietoky uz os aprila nepocuvaju tak si ma tam nechali 😅 hlavne ze uz som doma a ze sa to zlepsilo a malicka je v poriadku

sveva
17. máj 2011

@majka_k a čo sa deje? 😨 Držím palce

majka_k
17. máj 2011

@sveva dakujem , mam uz mesiac zle prietoky tak to sledovali na rizikovej poradni ale nejak sa to nelepsilo tak som bola v nemocke na pozorovani...a po magneziovych infuzka sa to zlepsilo do normy tak som zvedava ako dopadnem v pondelok na kontrole ci sa nebalim spat... 😅

lutsine
17. máj 2011

@majka_k no to uz pomaly mozes aj rodit...tak sa drz.

majka_k
17. máj 2011

@lutsine hej, ja som rada ze ma domou pustili 😅 tak dufam ze ked tam pojdem este raz tak uz len s malinkou sa vratim 😵 😵

bobooo
2. jún 2011

Ahojte baby tak ako? už je lepšie počasie vonku , akurát dnes pod mrakom ale inak teplo 🙂 my sme od rána do večera von .... síce na dvore a sem tam v meste, ale stále von....nedajú mi ani oddýchnuť....len keď spia..... 😎
@majka_k pozerám, že dnešný dátum sekcie 🙂 ja som tiež rodila 2.6...dnes majú drobci presne 3roky 😀

mentoska
2. jún 2011

bobooo blahozelam drobcom a prajem vsetko len to najlepsie,
aj my sme cele dni vonku, mala zboznuje spinkat von a Matka dnu dostanem tiez stale az vecer ked treba ist spat, bodaj by bolo teplo co najdlhsie

sveva
2. jún 2011

@bobooo aj my prajeme všetko najlepšie drobcom .. nech robia veľa radostí 😵

bobooo
2. jún 2011

@mentoska máš pravdu aspoň sa vyšantia a lepšie spia...a dakujem za gratulácie....oslavujeme až v sobotu 😎 dúfam , že bude pekne

mentoska
5. jún 2011

bobooo tak ako dopadla oslava, pocasie vam vyslo tak muselo byt super

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre