• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vranovčanky sem sa :-)

27. novembra 2016 
@fatmira juuuj tak to ma mrzi ze ste mali zlu noc :sweat_smile: aspon ze potom spinkal, moja mala neznasa byt zakryta :grinning: ona musi zaspavat len tak, az ked zaspi tvrdo tak ju mozem zakryt, ale musim casto kontrolovat lebo sa odkopuje :slight_smile: a to teraz je dost kosa v noci :stuck_out_tongue_closed_eyes: my mame cely den aj noc rukavicky na rukach v takomto pocasi :grinning:
26. júl 2011 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k noo dufam, ze dnesna bude lepsia :sweat_smile: aj my mame riadnu zimu teraz na dome.. vcera sme uz chceli ze trosku prikurime, ale tak sak niesme blazni :grinning: no Sofi asi bude riadne sidielko, ked uz teraz sa odkopuje... :wink: Misko to iste... zdvihne nozky a uz je deka fuc... :grinning:
idem si este rychlo uvarit puding :grinning: :grinning:
26. júl 2011 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira mnáám puding, nerob mi chute :dizzy_face: :grinning: :grinning: , ja mam dnes nejake brucha bolenie :rolling_eyes: neviem co sa mi porobilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: snad zajtra bude lepsie :confused: dnes mi Sofia zaspala o pol deviate :dizzy_face: a to spi dnes skoro cely den, som zvedavaku my dnes budeme mat noc :sweat_smile: :confused:
26. júl 2011 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k chcela som vanilkovy, ale uz bol po zaruke :sweat_smile: tak mame cokoladovy ci kakaovy, ci aky to je s cernicami.. :grinning: keby sme boli, doma, by si si odbehla :grinning:
no dnes je Sofi nejaka super rychla :wink: neboj, bude spinkat..
26. júl 2011 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira uvidime :sunglasses: snad zvladneme :wink: mna strasne stve to pocasie :angry: dnes som bola u sestry na Lucnej a samozrejme jak som sa vracala tak zacalo prsat :confounded: uz nech je pekne konecne, sak o chvilku konci leto a ani som poriadne nekocikovala :pensive: a to sme si takto pekne naplanovali letne babo aby som nemusela sediet doma :rolling_eyes:
26. júl 2011 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k a bude este vobec leto? :sweat_smile: mna by viac stvalo keby ze som doma..lebo ked prsi tak jedine na balkon ho dam a tam nic nevidi..a tu mame teraz fajn, dam ho na terasu a akurat nam na celej ulici robia priekopy, a uz druhy den bagruju pred domom, tak Misko si ide oci vyocit..no cisty chlapec :grinning:
a my daco hovor..ty kocikovat a my sme planovali v bazeniku kupat..teda kupal sa asi tak 5x dokopy :angry:
26. júl 2011 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira ja tu kde byvame nepoznam absolutne nikoho :confounded: mam jednu kamosku, ktora ma tiez babo, no byva v meste, takze pri takom pocasi sa mi tam velmi nechce :frowning2:
26. júl 2011 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sunnygirl26 to mas aj do mesta poriadne daleko na peso vsak?
26. júl 2011 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
byvame v cemernom...ono to nie je take zle, ja mam rada dlhe prechadzky a pri peknom pocasi vzdy idem do mesta....no tohtorocne leto je fakt o nicom zatial....esteze som malej nenakupila vela letnych veci vel.62...to by som si trieskala hlavu o mur...
26. júl 2011 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira tak to mas pravdu ze chlapec :grinning: :grinning: zlatusik :dizzy_face: :dizzy_face: si viem predstavit.
a taketo pocasie na dovenku - no ziadna slava :stuck_out_tongue_closed_eyes: nezavidim.
moja zlata zaspinkala v kresle a spinka uz 2,5 hodiny a teraz je tak chutne schulena do klbka ze asi ju z lasky zjem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. júl 2011 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sunnygirl26 ja som malej nakupila este 56-ku lebo ze sak leto bude :grinning: :grinning: , a skoro nic nenosila a uz je vsetko male, uz musime 62 nosit :sweat_smile:
26. júl 2011 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa dnes nudila tak som sa zacala ucit hackovat :grinning: :grinning: , sa mi strasne pacia tie hackovane ciapocky :dizzy_face: :dizzy_face: ale zatial sa mi nedari, uz som si nasla na nete aj video ako sa hackuje taka ciapocka, ale som zistila ze nemam vhodnu vlnu :sweat_smile: tak nic, ked sa raz dostanem do mesta (nebude prsat) :confused: tak kupim :slight_smile:
26. júl 2011 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k ze ked nebude prsat.... :rolling_eyes: to uz ani neverim, ze pride taky den :slight_smile: ak ano, tak snad by sa zislo par mamiciek na kocikovanie...nech na mna nepozeraju ludia ako na "blazna", ze sa rozpravam s kociarom :grinning:
26. júl 2011 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sunnygirl26 jaaaj som si ta poplietla s jachin..ona je z oblasti..tak z cemerneho, keby ze blizsie k mestu, tak nemam problem ani ja :sweat_smile:
@majka_k jooj by som ho aj sfotila, ale moje uzasne bolestne (fotak) sa nejak popsul..neda sa mi otvorit objektiv..musim ist reklamovat, ked budeme doma :angry:
ale my sme na takej dovolenke nedovolenkovej... to je na dlho.... :wink:

jooooj baby..vy tu rozoberate ze 56 a 62 :sweat_smile: my nosime 80tku, nieco este 74.. 56 mal drobec oblecene snad 2 tyzdne :grinning:
26. júl 2011 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira moja az taka velka nebola :slight_smile: aj tak sa mi zda, ze od kazdeho vyrobcu nam sadne ina velkost...mam doma aj vel.68 a je jej to male :unamused: takze vy ste na dovolenke :slight_smile: aj ja by som celkom rada sla, no bohuzial, az buduci rok to zrejme bude mozne...teraz len take jednodnove vyletiky planujeme :grinning: aby sme na noc boli pekne doma
26. júl 2011 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k :wink: keby ze mam dievcatko, tiez by malo hackovanu ciapocku, ale nie moju vlastnorucne urobenu (som na take lava :grinning: ) ale kupenu niekde :wink:
@sunnygirl26 :grinning: ja sa tiez rozpravam s kocikom.... teda s drobcom..ale on ma ma vonku totalne v pazi, len sleduje co sa deje, kade ide auto a tak :grinning:
26. júl 2011 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
vranovcanky :slight_smile: super skupina,len skoda ze nezapadam bola som buduca mamicka a uz niesom, asi som vylucena zo smečky :frowning2:
26. júl 2011 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sunnygirl26 ja tiez kocikujem sama, tiez by sa zisli nejakí sparing partneri :grinning: :grinning:

@fatmira ta mas fotak ako bolestne? to mas est dobre aj som nedostala nic, a neverim ze sa mi nieco ujde :sweat_smile: uz som minule muzovi vravela ze by sa nieco zislo a ze budem mat aj 30-tku v auguste - tak sa pytal ze co chcem :confused: tak ja ze liposukciu :grinning: :grinning: :grinning: ( srandicky) a muz na mna ze sak to boli nie ? preco ? ( ja som cakala od neho odpoved : ci mi sibe uz nacisto ... a on na mna ze ci to neboli :grinning: :grinning: :grinning: )
26. júl 2011 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira tak nejako to aj u nas vyzera :grinning: obcas je solidarna a prehodi nejake to "slovo" aj so mnou...
26. júl 2011 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sunnygirl26 no napr od slovenskych vyrobcov, nam su male uz 80tky.ale z H&M veci su nam este vacsie.. fakt zalezi od vyrobcu...
ale to nie je taka prava dovolenka..sme len na chate (dome) a tu mame kopec roboty..tak radsej by som sla len na take jednodnove vyletiky ako vy :sweat_smile:
26. júl 2011 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k presne tak... :slight_smile:
26. júl 2011 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sunnygirl26
@fatmira no ved ze ja sa tiez rozpravam s kocikom ale ked niekto kukne ze ja tam mam take mimi este tak tiez kukaju na mna :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: vy aspon mate vacsie deticky tak to nevyzera tak divne
26. júl 2011 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k jooj a tie pohlady ked ju mam v manuce a vediem s nou debatu po ceste :grinning: to je tiez sranda
26. júl 2011 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k este ako tehotna som ho otravovala co bude bolestne a ma furt odbil ze nic, sak Misko bude darcek :wink: ale chudak, jak, som mu volala, ze nech nejde za mnou na porodnicu ale na aro, tak bol taky prestraseny ze mi utekal kupit bolestne fotak (300 e) a ja som ho hned sprdla, ze aky drahy , ze potrebujeme peniazky pre maleho a on chudak smutny, zlaknuty..tak ja potom ze mi mohol radsje kupit novy notebook ked uz, lebo ten mi odchadza :grinning: ze vobec nie som narocna.. :grinning: nie fakt nie som sa smejem :wink:
26. júl 2011 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k preeeeco, ja ked som bola tehotna, som sa s nim rozpravala.. normalne v obchode, ze co si ideme fajneho kupit a tak. fakt ako blazon..ale nejak som si to vtedy neuvedomovala :sweat_smile:
@sunnygirl26 jeeeej ja idem zajtra objednat liliputi... :wink:
26. júl 2011 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira tiez som ho obzerala, no kedze je od 3 mesiacov, vyhrala manduca :slight_smile: zatial velkaaaa spokojnost...este pokukujem po nejakej satke, len presvedcit mm, ze tie peniaze nebudu vyhodene len tak :grinning:
26. júl 2011 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira to mas zlateho muza ked sa tak uvedomil :wink: mojmu by to asi neprislo na rozum :grinning: a tiez som dostala odpoved ze Sofinka je za darcek :grinning: :grinning: :grinning: aaaale ja to nejak neriesim uz snad sa mi nieco ujde z tych peniazkov - na nejaku smiesbu drobnost :dizzy_face:
26. júl 2011 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ja baby spat, aspon raz v normalnom case :sweat_smile: (nie o jednej) - muz mi oznamil teraz, ze bude musiet ist rano o pol siestej do roboty - inac chodi az o pol deviatej- deviatej, tak to bude ina sranda ked mi rano zobudi Sofiu :sweat_smile: uz by sa aj teraz mala zobudit na papkanie ale sa jej nejak nechce, ona urcite caka kym si pojdeme vsetci lahnut do spalne a kym zaspime tak ona sa vtedy samozrejme zobudi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dobru noc prajem :wink:
26. júl 2011 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k muza nemam :grinning: svadba nebola,..zatial..len zasnubit sme sa stihli..dva roky dozadu :grinning:
@sunnygirl26 tak my uz od narodenia nepotrebujeme, pre toho nasho skoro 10kg drobca :grinning: a ja som ani nosic neplanovala, len frajer stale do mna huci... a satka je draha zalezitost..bazarik si kukala uz?
26. júl 2011 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiez neviem co tu este strasim :sweat_smile: nejak sme sa rozpisali.. :grinning: no ja cakam na maleho kedy sa zobudi na kojenie.ale tak mam taky pocit, ze on bez kasicky spi dlhsie ako ked mu dam vecer kasicku..co to?? :fearful: no idem do sprchy....
@majka_k dobru nocku :wink:
26. júl 2011 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok