Vranovčanky sem sa 🙂

indianna
27. okt 2006

Ahoj, tak som sa zúfalo snažila nájsť v kolónke Regióny aj Vranov, no márne. Takže som sa rozhodla založiť novú tému a budem rada ak sa ku mne pridajú mamičky a budúce mamičky z VT a okolia. Teším sa na vás 😉

majka_k
26. júl 2011

@fatmira juuuj tak to ma mrzi ze ste mali zlu noc 😅 aspon ze potom spinkal, moja mala neznasa byt zakryta 😀 ona musi zaspavat len tak, az ked zaspi tvrdo tak ju mozem zakryt, ale musim casto kontrolovat lebo sa odkopuje 🙂 a to teraz je dost kosa v noci 😝 my mame cely den aj noc rukavicky na rukach v takomto pocasi 😀

fatmira
26. júl 2011

@majka_k noo dufam, ze dnesna bude lepsia 😅 aj my mame riadnu zimu teraz na dome.. vcera sme uz chceli ze trosku prikurime, ale tak sak niesme blazni 😀 no Sofi asi bude riadne sidielko, ked uz teraz sa odkopuje... 😉 Misko to iste... zdvihne nozky a uz je deka fuc... 😀
idem si este rychlo uvarit puding 😀 😀

majka_k
26. júl 2011

@fatmira mnáám puding, nerob mi chute 😵 😀 😀 , ja mam dnes nejake brucha bolenie 🙄 neviem co sa mi porobilo 😝 snad zajtra bude lepsie 😕 dnes mi Sofia zaspala o pol deviate 😵 a to spi dnes skoro cely den, som zvedavaku my dnes budeme mat noc 😅 😕

fatmira
26. júl 2011

@majka_k chcela som vanilkovy, ale uz bol po zaruke 😅 tak mame cokoladovy ci kakaovy, ci aky to je s cernicami.. 😀 keby sme boli, doma, by si si odbehla 😀
no dnes je Sofi nejaka super rychla 😉 neboj, bude spinkat..

majka_k
26. júl 2011

@fatmira uvidime 😎 snad zvladneme 😉 mna strasne stve to pocasie 😠 dnes som bola u sestry na Lucnej a samozrejme jak som sa vracala tak zacalo prsat 😖 uz nech je pekne konecne, sak o chvilku konci leto a ani som poriadne nekocikovala 😔 a to sme si takto pekne naplanovali letne babo aby som nemusela sediet doma 🙄

fatmira
26. júl 2011

@majka_k a bude este vobec leto? 😅 mna by viac stvalo keby ze som doma..lebo ked prsi tak jedine na balkon ho dam a tam nic nevidi..a tu mame teraz fajn, dam ho na terasu a akurat nam na celej ulici robia priekopy, a uz druhy den bagruju pred domom, tak Misko si ide oci vyocit..no cisty chlapec 😀
a my daco hovor..ty kocikovat a my sme planovali v bazeniku kupat..teda kupal sa asi tak 5x dokopy 😠

sunnygirl26
26. júl 2011

@fatmira ja tu kde byvame nepoznam absolutne nikoho 😖 mam jednu kamosku, ktora ma tiez babo, no byva v meste, takze pri takom pocasi sa mi tam velmi nechce ☹

fatmira
26. júl 2011

@sunnygirl26 to mas aj do mesta poriadne daleko na peso vsak?

sunnygirl26
26. júl 2011

byvame v cemernom...ono to nie je take zle, ja mam rada dlhe prechadzky a pri peknom pocasi vzdy idem do mesta....no tohtorocne leto je fakt o nicom zatial....esteze som malej nenakupila vela letnych veci vel.62...to by som si trieskala hlavu o mur...

majka_k
26. júl 2011

@fatmira tak to mas pravdu ze chlapec 😀 😀 zlatusik 😵 😵 si viem predstavit.
a taketo pocasie na dovenku - no ziadna slava 😝 nezavidim.
moja zlata zaspinkala v kresle a spinka uz 2,5 hodiny a teraz je tak chutne schulena do klbka ze asi ju z lasky zjem 😵 😵 😵 😵 😵

majka_k
26. júl 2011

@sunnygirl26 ja som malej nakupila este 56-ku lebo ze sak leto bude 😀 😀 , a skoro nic nenosila a uz je vsetko male, uz musime 62 nosit 😅

majka_k
26. júl 2011

ja som sa dnes nudila tak som sa zacala ucit hackovat 😀 😀 , sa mi strasne pacia tie hackovane ciapocky 😵 😵 ale zatial sa mi nedari, uz som si nasla na nete aj video ako sa hackuje taka ciapocka, ale som zistila ze nemam vhodnu vlnu 😅 tak nic, ked sa raz dostanem do mesta (nebude prsat) 😕 tak kupim 🙂

sunnygirl26
26. júl 2011

@majka_k ze ked nebude prsat.... 🙄 to uz ani neverim, ze pride taky den 🙂 ak ano, tak snad by sa zislo par mamiciek na kocikovanie...nech na mna nepozeraju ludia ako na "blazna", ze sa rozpravam s kociarom 😀

fatmira
26. júl 2011

@sunnygirl26 jaaaj som si ta poplietla s jachin..ona je z oblasti..tak z cemerneho, keby ze blizsie k mestu, tak nemam problem ani ja 😅
@majka_k jooj by som ho aj sfotila, ale moje uzasne bolestne (fotak) sa nejak popsul..neda sa mi otvorit objektiv..musim ist reklamovat, ked budeme doma 😠
ale my sme na takej dovolenke nedovolenkovej... to je na dlho.... 😉

jooooj baby..vy tu rozoberate ze 56 a 62 😅 my nosime 80tku, nieco este 74.. 56 mal drobec oblecene snad 2 tyzdne 😀

sunnygirl26
26. júl 2011

@fatmira moja az taka velka nebola 🙂 aj tak sa mi zda, ze od kazdeho vyrobcu nam sadne ina velkost...mam doma aj vel.68 a je jej to male 😒 takze vy ste na dovolenke 🙂 aj ja by som celkom rada sla, no bohuzial, az buduci rok to zrejme bude mozne...teraz len take jednodnove vyletiky planujeme 😀 aby sme na noc boli pekne doma

fatmira
26. júl 2011

@majka_k 😉 keby ze mam dievcatko, tiez by malo hackovanu ciapocku, ale nie moju vlastnorucne urobenu (som na take lava 😀 ) ale kupenu niekde 😉
@sunnygirl26 😀 ja sa tiez rozpravam s kocikom.... teda s drobcom..ale on ma ma vonku totalne v pazi, len sleduje co sa deje, kade ide auto a tak 😀

lejdy22
26. júl 2011

vranovcanky 🙂 super skupina,len skoda ze nezapadam bola som buduca mamicka a uz niesom, asi som vylucena zo smečky ☹

majka_k
26. júl 2011

@sunnygirl26 ja tiez kocikujem sama, tiez by sa zisli nejakí sparing partneri 😀 😀

@fatmira ta mas fotak ako bolestne? to mas est dobre aj som nedostala nic, a neverim ze sa mi nieco ujde 😅 uz som minule muzovi vravela ze by sa nieco zislo a ze budem mat aj 30-tku v auguste - tak sa pytal ze co chcem 😕 tak ja ze liposukciu 😀 😀 😀 ( srandicky) a muz na mna ze sak to boli nie ? preco ? ( ja som cakala od neho odpoved : ci mi sibe uz nacisto ... a on na mna ze ci to neboli 😀 😀 😀 )

sunnygirl26
26. júl 2011

@fatmira tak nejako to aj u nas vyzera 😀 obcas je solidarna a prehodi nejake to "slovo" aj so mnou...

fatmira
26. júl 2011

@sunnygirl26 no napr od slovenskych vyrobcov, nam su male uz 80tky.ale z H&M veci su nam este vacsie.. fakt zalezi od vyrobcu...
ale to nie je taka prava dovolenka..sme len na chate (dome) a tu mame kopec roboty..tak radsej by som sla len na take jednodnove vyletiky ako vy 😅

sunnygirl26
26. júl 2011

@majka_k presne tak... 🙂

majka_k
26. júl 2011

@sunnygirl26
@fatmira no ved ze ja sa tiez rozpravam s kocikom ale ked niekto kukne ze ja tam mam take mimi este tak tiez kukaju na mna 😅 😀 😀 😀 vy aspon mate vacsie deticky tak to nevyzera tak divne

sunnygirl26
26. júl 2011

@majka_k jooj a tie pohlady ked ju mam v manuce a vediem s nou debatu po ceste 😀 to je tiez sranda

fatmira
26. júl 2011

@majka_k este ako tehotna som ho otravovala co bude bolestne a ma furt odbil ze nic, sak Misko bude darcek 😉 ale chudak, jak, som mu volala, ze nech nejde za mnou na porodnicu ale na aro, tak bol taky prestraseny ze mi utekal kupit bolestne fotak (300 e) a ja som ho hned sprdla, ze aky drahy , ze potrebujeme peniazky pre maleho a on chudak smutny, zlaknuty..tak ja potom ze mi mohol radsje kupit novy notebook ked uz, lebo ten mi odchadza 😀 ze vobec nie som narocna.. 😀 nie fakt nie som sa smejem 😉

fatmira
26. júl 2011

@majka_k preeeeco, ja ked som bola tehotna, som sa s nim rozpravala.. normalne v obchode, ze co si ideme fajneho kupit a tak. fakt ako blazon..ale nejak som si to vtedy neuvedomovala 😅
@sunnygirl26 jeeeej ja idem zajtra objednat liliputi... 😉

sunnygirl26
26. júl 2011

@fatmira tiez som ho obzerala, no kedze je od 3 mesiacov, vyhrala manduca 🙂 zatial velkaaaa spokojnost...este pokukujem po nejakej satke, len presvedcit mm, ze tie peniaze nebudu vyhodene len tak 😀

majka_k
26. júl 2011

@fatmira to mas zlateho muza ked sa tak uvedomil 😉 mojmu by to asi neprislo na rozum 😀 a tiez som dostala odpoved ze Sofinka je za darcek 😀 😀 😀 aaaale ja to nejak neriesim uz snad sa mi nieco ujde z tych peniazkov - na nejaku smiesbu drobnost 😵

majka_k
26. júl 2011

idem ja baby spat, aspon raz v normalnom case 😅 (nie o jednej) - muz mi oznamil teraz, ze bude musiet ist rano o pol siestej do roboty - inac chodi az o pol deviatej- deviatej, tak to bude ina sranda ked mi rano zobudi Sofiu 😅 uz by sa aj teraz mala zobudit na papkanie ale sa jej nejak nechce, ona urcite caka kym si pojdeme vsetci lahnut do spalne a kym zaspime tak ona sa vtedy samozrejme zobudi 😀 😀 😀 😀 dobru noc prajem 😉

fatmira
26. júl 2011

@majka_k muza nemam 😀 svadba nebola,..zatial..len zasnubit sme sa stihli..dva roky dozadu 😀
@sunnygirl26 tak my uz od narodenia nepotrebujeme, pre toho nasho skoro 10kg drobca 😀 a ja som ani nosic neplanovala, len frajer stale do mna huci... a satka je draha zalezitost..bazarik si kukala uz?

fatmira
26. júl 2011

tiez neviem co tu este strasim 😅 nejak sme sa rozpisali.. 😀 no ja cakam na maleho kedy sa zobudi na kojenie.ale tak mam taky pocit, ze on bez kasicky spi dlhsie ako ked mu dam vecer kasicku..co to?? 😨 no idem do sprchy....
@majka_k dobru nocku 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre