Vranovčanky sem sa 🙂

indianna
27. okt 2006

Ahoj, tak som sa zúfalo snažila nájsť v kolónke Regióny aj Vranov, no márne. Takže som sa rozhodla založiť novú tému a budem rada ak sa ku mne pridajú mamičky a budúce mamičky z VT a okolia. Teším sa na vás 😉

sunnygirl26
26. júl 2011

@fatmira ano, obzerala, len este nie som celkom rozhodnuta...kamoska mi sice vravela, ze sa toho nemam bat, ze tie uvazy sa naucim velmi rychlo, tak uvidim....manducu mame novu...tiez to nebolo najmenej, no nelutujem 😀

fatmira
26. júl 2011

@sunnygirl26 ved ak mas kamosku, ta ti pomoze sa naucit, alebo aj na youtube su videa ako nato 🙂
no idem ja uz do sprchy, lebo sak sa tam uz peknu dobu chystam... chlapi si pochrapkavaju, tak idem uz k nim 🙂 dobru nocku..

sunnygirl26
26. júl 2011

@fatmira tak ta byva pekne daleko 🙂 na opacnom konci SVK, ale myslim, ze by som to nejak zvladala....ved aj ja idem off....mam pocit, ze uz mi pismenka skacu po klavesnici

fatmira
27. júl 2011

@sunnygirl26 tak to je daleko..ale neboj, isto by si sa naucila 😉

majka_k
27. júl 2011

ahojte baby 😉 , moje terajsie uspavanie malej 😀 , nevydrzi tam dlho ale predsa trosku, moj anjelik 😵 😵

fatmira
27. júl 2011

@majka_k zlatulinka je.. 😉 to ju tam hombas?

majka_k
27. júl 2011

@fatmira ano ono ta hojdacka hojda sama,a hraju jej tam krasne uspavanky, skoro som ja zaspala skor ako ona 😀 😀

sunnygirl26
27. júl 2011

@majka_k 😀 mojej sa to podarilo len raz pri hojdani zaspat...ked som to skusala znova, tak driemala kym som ju hojdala a ked som prestala, tak aj ona bola hore....parkrat vsak v kresle zaspala aj bez hojdania 🙂

fatmira
27. júl 2011

@majka_k no aka vymozenost 😀 ako poznam Miska, ten by tam urcite nezaspal...v kresielku mi tiez ani raz nezaspal...

majka_k
27. júl 2011

@sunnygirl26 @fatmira to my zase v kresielku spinkame ako anjelik 😵 😵 v tejto hojdacke velmi nechcela byt zo zaciatku ale dnes uz spi skoro hodinu v nej 🙂 neviem ci bola uz tak unavena ze by zaspala hocikde ... 😀

fatmira
27. júl 2011

@majka_k pockaj az z toho vyrastie..kde bude spinkat potom?? 😕

majka_k
27. júl 2011

@fatmira ona spinka aj v postielke - s tym nemam problem ale aby bola zmena tak ju davam na striedacku 😀

fatmira
27. júl 2011

@majka_k jaj tak..som myslela ze spanok a postielku nejak bojkotuje....
no idem ja uz dnes skor spat, lebo nedari sa mi posledne dni si cez den s malym zdriemnut, tak dobru nocku aj vam aj babatkam 😉

fatmira
29. júl 2011

@jachin @sunnygirl26 @majka_k baby spime? 😀

majka_k
29. júl 2011

@fatmira ahojky 😉 ja nejak nestiham, hackujem ciapocku pre malicku 😀 uz sa polepsim 😅 😀 😀

fatmira
29. júl 2011

@majka_k jaaaaj ty si sa na to uplne ze namotala 😉

majka_k
29. júl 2011

@fatmira 😀 😀 no neviem dokedy ma to bude drzat 😀 😀 tak to musim vyuzit ze sa mi chce 😅

fatmira
29. júl 2011

@majka_k mas moj obdiv, mne by sa nechcelo 😝

majka_k
29. júl 2011

@fatmira ja som to chcela len skusit a nejak sa mi to zapacilo 😀 😀 no uvidime ci sa mi podari aspon jedna 😅

fatmira
29. júl 2011

@majka_k tak ked budes mat hotovo, tak si prosim foto 😉

majka_k
29. júl 2011

@fatmira ok, dufam ze bude poblikovatelne 😀 😀 dnes som uz 3 x parala 😲 😲

fatmira
29. júl 2011

@majka_k nemusela si, ved to by si nik nevsimol 😀 na tej foto ..

majka_k
29. júl 2011

@fatmira 😀 😀 to nie 😎 , ale mala by ju nosila asi az do skolky 😀 😀 - som neodhadla velkost

fatmira
29. júl 2011

@majka_k 😀 😀

fatmira
29. júl 2011

no idem ja spat.. rano skoro budicek bude urcite 😉

majka_k
29. júl 2011

@fatmira uz pomalicky padam na hubu 😅 manzel mi urobil pinacoladu 😀 😀 tak som vysmiata 😀 😀 jak leco, alkohol som nepila asi rok 😅

majka_k
29. júl 2011

@fatmira dobru noc 😉

fatmira
30. júl 2011

@majka_k ze pinacoladu 😀 no vidis? a potom musis parat 😀 😀 😉

jachin
30. júl 2011

Ahojte, ja teraz nejak nestíham net, prechladla som, tak ležím len v posteli 😖 doktorka mi nakázala rúšku na tvár ked som pri malom 😅
@majka_k aká zlatá 🙂

fatmira
30. júl 2011

@jachin 😒 ☹ skore uzdravenie prajem... jaj bode..este nie si iste zotvena z porodu, plus pruh a teraz este toto 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre