Vranovčanky sem sa 🙂

indianna
27. okt 2006

Ahoj, tak som sa zúfalo snažila nájsť v kolónke Regióny aj Vranov, no márne. Takže som sa rozhodla založiť novú tému a budem rada ak sa ku mne pridajú mamičky a budúce mamičky z VT a okolia. Teším sa na vás 😉

majka_k
30. júl 2011

@jachin aj ja prajem skore uzdravenie, na teba sa asi fakt vsetko musi nalepit ☹ ☹ ak budes mat chvilku tak hod aspon jednu foto tvojho malickeho Alesa 🙂 ja som teraz zatazena na babatka a moja uz nieje take rozkosne babatko, to uz je maly nezbednik 🙂

majka_k
30. júl 2011

@fatmira 😀 😀 ta pinacolada bola az potom 😎 to by som toho vela nenahackovala 😀 😀

fatmira
30. júl 2011

@majka_k no sa uz neskoro vyhovaras 😀 😀
jaaaj zajtra ma caka balenie..to z duse nenavidim..a ideme na tyzden do vt..

majka_k
30. júl 2011

@fatmira to ti verim, to nemam rada ani ja a hlavne ked sa vraciame odniekial, ked niekam ideme tak to je radost balit sa 😀

fatmira
30. júl 2011

@majka_k no ja ani take balenie nemam rada..nervacim ci nieco nezabudnem a tak 😠 vies ked sme boli dvaja tak to mi bolo sumi fuk, ale teraz ked sme traja, tak to je o dooooost viac.. 😅 a vies pobalim, prideme do vt vybalim, a potom po tyzdni zas pobalim, prideme tu, vyblim a potom o 3 tyzdne zas pobalim, prideme do vt vybalim..vrrrrrrrrrrr 😀

majka_k
30. júl 2011

@fatmira 😅 nooo nezavidim 😕

fatmira
30. júl 2011

@majka_k a tak sa teraz pekne krasne modlim, nech neprsi dalsi tyzden 😀

majka_k
30. júl 2011

@fatmira uz ma byt pekne od utorka ci stredy 😵 😵 sa uz tiez tesim

fatmira
30. júl 2011

@majka_k no tak to som riadne zvedava..sme nevynoslili letne veci...niektore este na sebe ani nemal oblecene 😒 dnes sme sa napr nedostali ano von..lebo tu cely den prsalo.. a ked som vyhana chlapa s malym aspon na terasu, tak ze nie, lebo je zima 😅

majka_k
30. júl 2011

@fatmira aj tu prsalo 😠 a k tomu som bola s malou cely den sama ☹ takze nam uz sibalo ku koncu 😅 muz bol na domasi hrat nohejbal 🙄

fatmira
30. júl 2011

@majka_k co ste nesli s nim? hmm.ja som na domasi toho roku ani nebola.. 😒

majka_k
30. júl 2011

@fatmira prsalo 😠 a zima, blato... tam bolo tak dobre ze sme nesli 😖 tam bol turnaj nohejbalovy,

fatmira
30. júl 2011

@majka_k a ze leto 😠

majka_k
30. júl 2011

@fatmira 😠 no hej, leto 🙄 som zvedava kolko dni bude este teplo 😖 a ci vobec

majka_k
30. júl 2011

@fatmira asi uz koncim, mam malu na rukach 😅 dobru noc 😉

fatmira
30. júl 2011

@majka_k tak nech Sofi dlho neprotestuje a rychlo zaspinka 😉 dobru noc..

majka_k
1. aug 2011

@fatmira ahojky, tak uz ste doma? 😉 balenie prebehlo bez komplikacii ? 🙂

fatmira
1. aug 2011

@majka_k ahoj, hej dorazili sme uz.. sme stihli aj prechadzku po juhu aspon 😉 balenie aj vybalovanie celkom ok..snazila som sa to tak nejak optimistickejsie prezivat, nech z toho nemam nervy 😅 😀

majka_k
1. aug 2011

@fatmira ja som dnes absolvovala celomestsku prechadzku 😀 komunal- lidl-juh, 2 hodky no mala som dost 😀 😀

fatmira
1. aug 2011

@majka_k no ja ju absolvujem zajtra. 😉 musim do orangeu konecne ist pausal vyplatit, hanba mi 😅 no a to si na tom dobre ze 2hodky... to ja sa niekedy sputam aj 3 a viac 😀

majka_k
1. aug 2011

@fatmira ja sa zajtra chystam tesco-kik... uvidim ako mi to vyjde 😅 snad hej 😀

fatmira
1. aug 2011

@majka_k ja som bola raz s kocikom, horucka nenormalna a prisla som domov s vyplazenym jazykom... 😅
maju tam nieco dobreho teraz?

majka_k
1. aug 2011

@fatmira 😅 ani neviem, boli sme tam pred tyzdnom s muzom pre malu nakupit nejake pyzamka, body...vsetko jej je uz male a celkom kvalitne a hlavne lacne vecicky tam maju tak mozno nieco este budo mat 😅 , hladam pre malu nejake papucky alebo nieco na nozky lebo cez vykend bolo hnusne skaredo a ked ideme niekam len tak v autosedacke tak sa bojim ze jej je zimka nozky ked je len v ponozkach 😒

fatmira
1. aug 2011

@majka_k topanocky 😀 pre drobca to je hracka, proste obujem a on hned vyzuva 😅 pcha do pusy, cele to je mokre.. aj co mu sestra z HM poslala take kockovske sandaliky, tak ze mu aspon skusim, no hned vyzul a uz ochutnaval 😀 takze ja nozky musim prikryvat ked je chladno 😅
tak hadam dobre nakupite.. mne by sa zislo tiez ist do obchodu, nemam co na seba nejak 😅 😠

majka_k
1. aug 2011

@fatmira 😀 😀 moja teraz nejak tiez ochutnava ale len svoje rucky zatial 😅
no a o tom mi nieco vrav ze nemas co na seba, ja po porode sa este skoro do nicoho nevmestim takze muka pre mna 😠 😅 dufam ze coskoro zhodim co mam naviac 😒 😅 lebo sa mi nejak nechce investovat do niecoho co si potom neobleciem...

fatmira
1. aug 2011

@majka_k neboj, zacne chutnavat aj ine.. 😉
ja som sice na povodnej vahe, ale aj tak mam pocit ze satnik je prazdny, lebo od kedy je drobec na svete, tak sa kupuje len a len jemu 😀
no idem ja spat, dnes som unavena poriadne a caka nas asi dalsia "uchvatna" noc.. 😒 dobru nocku 😉

majka_k
1. aug 2011

@fatmira ani my sme nemali dobru noc, mala bola kazde 2 hodky hore 😕 dufam ze dnes bude lepsia,
dobru noc a dufam ze aj vy budete mat lepsiu noc 😉

sunnygirl26
2. aug 2011

preco mam pocit, ze vo vt len styri zeny ziju? tak nech nam dnes vyjde pocasie, aj ja by som sa rada dostala niekam do obchodu..potrebujem malej kupit spaci vak...furt sa odkope a potom ruky ladove, kedze mame take krasne leto ☹

fatmira
2. aug 2011

@sunnygirl26 dobry postreh 😀
@majka_k tak co zienky..nakupili ste dnes nieco? 😉

majka_k
2. aug 2011

@sunnygirl26 aj mne to tak pripada ze tu asi nikto nevyskytuje 😅

@fatmira nenakupili sme - nevyslo 😅 stihli sme akurat prechadzku po sidlisku a Kaufland, snad zajtra 😕 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre