• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vranovčanky sem sa :-)

27. novembra 2016 
@majka_k na konovi asi nie, ale v meste je vela mamiciek ktore tlacia kociky :grinning:
ja som dnes bola v meste, ale aj tak som nevybavila co som chcela, tak zas zajtra :sweat_smile:
2. aug 2011 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna tie mracna tiez dnes odradili, tak som sa motala len tu u nas :confounded:
2. aug 2011 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sunnygirl26 hnusne pocasie, lebo ked svietilo slnko tak bolo horuco a ked zaslo tak zas fukalo :angry:
2. aug 2011 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idem sa pochvalit :wink: - moje výtvory :dizzy_face: :dizzy_face:
4. aug 2011 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@majka_k no jednoducho sikulka :slight_smile:
4. aug 2011 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira :wink: sa budem cervenat :grinning: :grinning:
4. aug 2011 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k aspon bude mat Sofi co nosit, ja som marne behal po obchodoch, aby som kupila pre Misiaka ciapku... este nedostali tovar :sweat_smile:
4. aug 2011 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira no hej, mna to nejak chytilo :sweat_smile: dufam ze mi to vydrzi :grinning: a mas pravdu v obchodoch noc moc :sweat_smile: a do Kiku a do Tesca som sa este nedostala :sweat_smile: :confused:
4. aug 2011 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k ja som dnes bola :grinning: tak necakane... krasny veci mali.. ale ja mam zakaz kupovat, lebo Misko ma teraz toho dost :sweat_smile: som pokukovala aj po dievcenskych a uzasne vesticky na jesen mali v tescu a takko :wink:
4. aug 2011 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira juuuuuj fakt ? tak zajtra asi uz pojdem, zajtra mam krsniatka doma tak pojdeme spolu na prechadzku, dnes sme boli v Komunali - na hackovky :grinning: :grinning:
4. aug 2011 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k ides dalsie hackovat? ved to ani nevynosi :sweat_smile: zacni si privyrabat tym :sunglasses:
4. aug 2011 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira este chcem take dierkovane urobit na teraz ked je este teplo, sice ked som dnes videla predpoved pocasia :rolling_eyes: tak asi ani nestihnem lebo zase sa ma ochladit :angry: , ale chcem vyskusat ci budem vediet :confused: :sweat_smile: :grinning:
4. aug 2011 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira idem ja koncit :grinning: , nejak ma zmáha :sweat_smile: kuknem este farmu a idem chrapat :wink: dobru noc
4. aug 2011 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k jasne teraz chytis prax a na dalsie leto budes uz proficka :wink: tak dobru noc :wink:
4. aug 2011 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako je vidiet, ze je vonku koooonecne leto..a vikend...je tu mrtvo :grinning:
7. aug 2011 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k jeej :slight_smile: to si mozem objednat u teba?
10. aug 2011 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sunnygirl26 :slight_smile: hi hi, no ja som este len zaciatocnicka :sweat_smile: ...to si netrufam este urobit nieco pre druheho, musim sa zdikonalit, nacvivit nejake ine vzory a potom snad hej ... sa mi pripomen neskor :wink: nieje problem :dizzy_face:
10. aug 2011 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira tak tak je to vidiet ze to tu trosku mrzne , sice aj ja som to tu trosku zanedbavala :sweat_smile: , hackovala som :grinning: :grinning: ale dam si teraz trosku pauzu, inac bola som uz v tescu v piatok tusim, tak som sa tiez rozplývala nad tymi krasnymi vestickami co mali :dizzy_face: :dizzy_face: ale nekupila som :unamused: neviem ci by mala vynosila, keby bola trosku starsia, ale fakt boli nadherne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. aug 2011 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac tu su moje dalsie vytvory :grinning: :dizzy_face:
10. aug 2011 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@majka_k super, sofi moze mat kazdy den na prechazdke iny outfit :wink: len ci vynosi, ked uz konci "uzasne" leto.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
misko ma jednu vesticku teraz na jesen, a som zvedava ci vynosi, lebo ako som mu ju skusala, tak nic ine nerobil, len ju olizoval okolo krku co je :sweat_smile: :grinning:
10. aug 2011 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k ten zeleny "klobucik" je perfektny :dizzy_face:
10. aug 2011 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira no to robi aj moja :grinning: , vsetko co sa mihne okolo pusinky tak musi ožužlať :grinning: :grinning:
10. aug 2011 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sunnygirl26 dakujem :dizzy_face: :dizzy_face: ani som neverila na zaciatku ze mi to tak pojde :wink: sa tesíííím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. aug 2011 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k ze "oralna faza vyvinu" :wink: ale co vidi na olizovano podlahy, fakt nepochopim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
baby. boli ste na jarmoku?
10. aug 2011 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira ho hi :grinning: :grinning: ze "oralna" :grinning: :grinning: , ja som bola na jarmoku poobede
10. aug 2011 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k som pocula, ze strasna bieda tam je...ci ste aj nakupili?
10. aug 2011 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira ee nic, ja som si aj muzovi kupila kokosovy kmen :grinning: ja toto lúúúúbim :grinning: :grinning: inac nic ako pises bieda a chcela som aj trdelnik skoricovy lebo ten tiez lúúúúúbim :grinning: :grinning: ale 2 eura za jeden to je podla mna neuveritelne vela, tak som sa poolizovala a isl domou :sweat_smile:
10. aug 2011 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majka_k z jarmoku si aj ja vzdy odnesiem kokosovy kmen :grinning:
10. aug 2011 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira :grinning: :grinning: dobry vkus :sunglasses: mnamky mnamky
10. aug 2011 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:astonished: unavena som ako pes :sweat_smile: idem dokukat farmu a spat dobru noc baby :wink: tak zase zajtra :sweat_smile:
10. aug 2011 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok