Vranovčanky sem sa 🙂

indianna
27. okt 2006

Ahoj, tak som sa zúfalo snažila nájsť v kolónke Regióny aj Vranov, no márne. Takže som sa rozhodla založiť novú tému a budem rada ak sa ku mne pridajú mamičky a budúce mamičky z VT a okolia. Teším sa na vás 😉

fatmira
2. aug 2011

@majka_k na konovi asi nie, ale v meste je vela mamiciek ktore tlacia kociky 😀
ja som dnes bola v meste, ale aj tak som nevybavila co som chcela, tak zas zajtra 😅

sunnygirl26
2. aug 2011

mna tie mracna tiez dnes odradili, tak som sa motala len tu u nas 😖

fatmira
2. aug 2011

@sunnygirl26 hnusne pocasie, lebo ked svietilo slnko tak bolo horuco a ked zaslo tak zas fukalo 😠

majka_k
4. aug 2011

Idem sa pochvalit 😉 - moje výtvory 😵 😵

fatmira
4. aug 2011

@majka_k no jednoducho sikulka 🙂

majka_k
4. aug 2011

@fatmira 😉 sa budem cervenat 😀 😀

fatmira
4. aug 2011

@majka_k aspon bude mat Sofi co nosit, ja som marne behal po obchodoch, aby som kupila pre Misiaka ciapku... este nedostali tovar 😅

majka_k
4. aug 2011

@fatmira no hej, mna to nejak chytilo 😅 dufam ze mi to vydrzi 😀 a mas pravdu v obchodoch noc moc 😅 a do Kiku a do Tesca som sa este nedostala 😅 😕

fatmira
4. aug 2011

@majka_k ja som dnes bola 😀 tak necakane... krasny veci mali.. ale ja mam zakaz kupovat, lebo Misko ma teraz toho dost 😅 som pokukovala aj po dievcenskych a uzasne vesticky na jesen mali v tescu a takko 😉

majka_k
4. aug 2011

@fatmira juuuuuj fakt ? tak zajtra asi uz pojdem, zajtra mam krsniatka doma tak pojdeme spolu na prechadzku, dnes sme boli v Komunali - na hackovky 😀 😀

fatmira
4. aug 2011

@majka_k ides dalsie hackovat? ved to ani nevynosi 😅 zacni si privyrabat tym 😎

majka_k
4. aug 2011

@fatmira este chcem take dierkovane urobit na teraz ked je este teplo, sice ked som dnes videla predpoved pocasia 🙄 tak asi ani nestihnem lebo zase sa ma ochladit 😠 , ale chcem vyskusat ci budem vediet 😕 😅 😀

majka_k
4. aug 2011

@fatmira idem ja koncit 😀 , nejak ma zmáha 😅 kuknem este farmu a idem chrapat 😉 dobru noc

fatmira
4. aug 2011

@majka_k jasne teraz chytis prax a na dalsie leto budes uz proficka 😉 tak dobru noc 😉

fatmira
7. aug 2011

ako je vidiet, ze je vonku koooonecne leto..a vikend...je tu mrtvo 😀

sunnygirl26
10. aug 2011

@majka_k jeej 🙂 to si mozem objednat u teba?

majka_k
10. aug 2011

@sunnygirl26 🙂 hi hi, no ja som este len zaciatocnicka 😅 ...to si netrufam este urobit nieco pre druheho, musim sa zdikonalit, nacvivit nejake ine vzory a potom snad hej ... sa mi pripomen neskor 😉 nieje problem 😵

majka_k
10. aug 2011

@fatmira tak tak je to vidiet ze to tu trosku mrzne , sice aj ja som to tu trosku zanedbavala 😅 , hackovala som 😀 😀 ale dam si teraz trosku pauzu, inac bola som uz v tescu v piatok tusim, tak som sa tiez rozplývala nad tymi krasnymi vestickami co mali 😵 😵 ale nekupila som 😒 neviem ci by mala vynosila, keby bola trosku starsia, ale fakt boli nadherne 😵 😵 😵

majka_k
10. aug 2011

inac tu su moje dalsie vytvory 😀 😵

fatmira
10. aug 2011

@majka_k super, sofi moze mat kazdy den na prechazdke iny outfit 😉 len ci vynosi, ked uz konci "uzasne" leto.. 😝 😖
misko ma jednu vesticku teraz na jesen, a som zvedava ci vynosi, lebo ako som mu ju skusala, tak nic ine nerobil, len ju olizoval okolo krku co je 😅 😀

sunnygirl26
10. aug 2011

@majka_k ten zeleny "klobucik" je perfektny 😵

majka_k
10. aug 2011

@fatmira no to robi aj moja 😀 , vsetko co sa mihne okolo pusinky tak musi ožužlať 😀 😀

majka_k
10. aug 2011

@sunnygirl26 dakujem 😵 😵 ani som neverila na zaciatku ze mi to tak pojde 😉 sa tesíííím 😵 😵 😵

fatmira
10. aug 2011

@majka_k ze "oralna faza vyvinu" 😉 ale co vidi na olizovano podlahy, fakt nepochopim 😝
baby. boli ste na jarmoku?

majka_k
10. aug 2011

@fatmira ho hi 😀 😀 ze "oralna" 😀 😀 , ja som bola na jarmoku poobede

fatmira
10. aug 2011

@majka_k som pocula, ze strasna bieda tam je...ci ste aj nakupili?

majka_k
10. aug 2011

@fatmira ee nic, ja som si aj muzovi kupila kokosovy kmen 😀 ja toto lúúúúbim 😀 😀 inac nic ako pises bieda a chcela som aj trdelnik skoricovy lebo ten tiez lúúúúúbim 😀 😀 ale 2 eura za jeden to je podla mna neuveritelne vela, tak som sa poolizovala a isl domou 😅

fatmira
10. aug 2011

@majka_k z jarmoku si aj ja vzdy odnesiem kokosovy kmen 😀

majka_k
10. aug 2011

@fatmira 😀 😀 dobry vkus 😎 mnamky mnamky

majka_k
10. aug 2011

😲 unavena som ako pes 😅 idem dokukat farmu a spat dobru noc baby 😉 tak zase zajtra 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre