Vranovčanky sem sa 🙂

indianna
27. okt 2006

Ahoj, tak som sa zúfalo snažila nájsť v kolónke Regióny aj Vranov, no márne. Takže som sa rozhodla založiť novú tému a budem rada ak sa ku mne pridajú mamičky a budúce mamičky z VT a okolia. Teším sa na vás 😉

majka_k
17. aug 2011

@jachin Leni vy ste dnes nahodou neboli s malym u lekara ? niesom si ista ale sa mi zda ze som vas videla 😉

fatmira
17. aug 2011

@majka_k kazde 2-3 mesiace... najprv sme tam isli, lebo misko sa narodil priduseny 😕 tak na kontrolu.. a teraz tam chodime, lebo mal malu fontanelu,.. tak ci mu hlavka rastie, ci sa dobre vyvija... uz ju ma uzatvorenu...

majka_k
17. aug 2011

@fatmira jaaaj koli porodu vasemu nadhernemu 😔 ☹ tak aspon ze je vsetko v poriadku 😉

fatmira
17. aug 2011

@majka_k to hej, keby mi pred tym urobili ultrazvuk, nemuselo by to tak dopadnut 😠 dufam ze je, dr chvali stale miska, ked sme tam, ze je sikovny, tak sa tesim 😉

majka_k
17. aug 2011

@fatmira jasne ze je sikovny 😉 😵 ved nase deticky su najuzasnejsie na svete 😵 😵

no nic idem ja asi do hajan uz, boli ma statocne hlava tak snad zaspim, dobru noc 😉

fatmira
17. aug 2011

@majka_k pre kazdu maminu je jej dieta najuzasnejsie, ja som do miska normalne zamilovana 😉
no ja by som tiez rada spala, ale chlap ma dole navstevu a tam je hala otvorena, tak to je vsetko pocut a on po tichy rozpravat nevie 😠 esteze misko spinka...

jachin
18. aug 2011

Majka boli sme u lekára,videla si dobre 😅 a včera som stretla tiež jednu čo tam ležala vtedy ked my...
inak malá pekne váži 😕 môj má len 3,5kg..
fatmira, no to je pekný veľký chlap 😉

fatmira
18. aug 2011

@jachin fuuu 3,5kg.. moj bol vacsi ked sa narodil... 😅 aku mal ales porodnu vahu?

jachin
18. aug 2011

mal 3170, ale že dosť schudol ( neviem kolko, informovanosť v nemocnici bola skvelá 🙄 ), týždenne priberie zhruba 120-140g. že vraj je to v norme, no mohol by podla mna viac...

fatmira
18. aug 2011

@jachin o tej informovanosti pomlcim 😠 hmmm je na tej dolnej hranici, ale on sa rozpapa, neboj 😉

fatmira
18. aug 2011

inak baby, ja balim balim balim 😅 😠 tak sa mi nechce... tolko tu toho mame, ze by sa nam momentane zisiel privesny vozik za auto 😅 alebo na case kupit vacsie auto... a chcem daco este dnes spravit, lebo zajtra chcem stihnut domasu kuknut, ale tak asi snivajte s nami..

majka_k
18. aug 2011

Baby ja vas idem len pozdravit, mna dnes ukrutne boli hlava 😔 vlastne od vcera vecera neprestala 😖 neviem co s tym ... ani tabletky nezaberaju 😠 asi z toho tepla - ja to neznasam take horucavy, idem este kuk farmu a spat

jachin
18. aug 2011

dúfam že sa rozje, dnes toho zjedol máličko, ale nechcem zatial dávať umelé mlieko, kým to nebude potrebné..
fatmira..väčšie auto je super, my sme si pred dvomi mesiacmi kúpili také väčšie 😅 len keby mal kto na tom jazdiť 😝

fatmira
18. aug 2011

@majka_k juuuuj nech rychlo preboli... 😕
@jachin vazis ho? zisla by sa mi taka kia sportige.ako nie som narocna... 😀 aj teraz mame auto kde sa dost zmesti, ale vzdy to je take ltt 😀

sunnygirl26
19. aug 2011

@jachin ved to je uz ten najmensi problem jazdit 😉 aj my pokukujeme po nejakom vacsom, no sponzor by sa zisiel 😕

jachin
19. aug 2011

@fatmira vážila som ho raz, ale váži ho každý týžden sestrička, tak viem presne 😅 kia sportige...dobreee, ja mám do budúcna vyhliadnutú daciu duster ( či ako sa to píše) 😀

@sunnygirl26 neverila by si ale je problém jazdiť 😒 muž vyslovene trpí ked musí ísť na aute, nie je ani dobrý šofér 😖 my sme kúpili také ojazdené, na nové by sme nemali.

majka_k
19. aug 2011

@jachin my sme mali tiez vyhliadnutu daciu duster, boli sme sa pred rokom aj v bratislave na autosalone na nu pozriet - tam ju este len predstavovali a velmi sa nam pacila, ale nakoniec sme prekupili ( tiez velke auto - manzelovi sa velmi pacilo a aj mne a na nove by sme nemali ani nahodou lebo stoji veeeelmi vela ) takze my mame Nissan X-Trail, predtym sme mali Seat cordoba a na nom som soferovala uplne v pohode ale teraz som este nejazdila, poprve ked sme ho kuplili tak som ihned otehotnela, tak to som sa bala jazdit (prvorodicka 😀 ), a teraz zase mam strach lebo uz presiel rok od mojej poslednej jazdy a predsa toto auto co mame teraz je oooooovela vascie ako sme mali predtym tak mam respekt, no muz uz do mna drbe ze ideme jazdit 😀 ... tak musim nabrat odvahu 😅

fatmira
19. aug 2011

@sunnygirl26 ked najdes sponzora, tak sa ozvi 😀
@majka_k ja som soferovala aj tehotna, a to som mala vodicak este "horuci" soferujem aj teraz, ale bez maleho a na maminom mini pidi aute.. na nasom dllllhom si niesom az taka ista.. ale s autom je to ako s bicyklom 😉

jachin
20. aug 2011

fatmira, no neviem či je to ako s bicyklom 😅 mám vodičák, ale za volant sa bojím sadnúť, riadna zodpovednosť, a teraz po vyše dvoch rokoch nejazdenia sa mi to zdá taaaak zložité 😅

@majka_k pozerala som na nete ten nissan čo máte, pekné autíčko 😵

fatmira
20. aug 2011

@jachin tak ak sa bojis, a ozaj chces zacat znova jazdit, tak si staci zaplatit par skusobych jazd v autoskole a je to.. tam hadam najviac prekonas strach, ked "spolujazdec" ma brzdu 😝

majka_k
21. aug 2011

@jachin 😵 😵 pekne pekne ale respekt pred nim mam, manzel vravi ze take velke auto je ovela bezpecnejsie a ze je to aj lahsie na riadenie lebo ze paradne vysoko sa sedi ale ... 😅 😖 musim uz asi nabrat odvahu ...ja inac veeelmi rada soferujem ale musim sa do toho dostat opat ...

@fatmira tak tak ako pises, ja som nad tym tiez rozmyslala ze keby som sa veelmi bala alebo ze by mi to neslo tak si zaplatim nejake jazdy v autoskole a bude 😕 😕 uvidime 😉

majka_k
21. aug 2011

inac ahojte, normalne zistujem ze moja laska 10 tyzdnova uz rozpozna mna s manzelom a cudzich ( vsetkych ostatnych 😀 ) ludi, normalne niekedy place ked sa k nej niekto iny prihovara, ona je inac straaasne zlatucka, taky smejko ale vcera a dnes sa mi to potvrdilo ze uz nas pozna 😵 😵 😵 😵 strasne vnimava je uz 🙂 😵 😵

fatmira
21. aug 2011

@majka_k ten cierny nissan pred bytovkou vt cislo neviem bl je vase? fuuu velke auticko, na takom by som sa aj ja bala 😅 my mame opel vectru limuzinovu triedu (mensie ako vase 😅 ) a mam respekt 😀 som taka mala v nom, si musim stale dvihat sedisko hore, aby som videla 😀 😀
sofi je sikulka 🙂 ja som sa vzdy tesila, ked sa misko cudzich bal, teda ich tak cudne pozoroval, ze vie, ze ja som jeho maminka 😅 😉

majka_k
21. aug 2011

@fatmira jj ano nase 😉 no ... rozdiel dobry oproti seat cordoba 😀 😀 , no ale ala frajerka budem ked niejde vystupim z takeho auta uz ako vodicka 😀 😀 😀
ja som sa tiez dnes normalne potesila lebo sme boli u svokrovcov a sokra ze ju zoberie na ruky a mala uz zacala mrncat, a ona ze sak nebude plakat, tak ju zobrala...a cuduj sa rééééév taky ze az 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

fatmira
21. aug 2011

@majka_k take auticko by som brala..veeeeeelky ulozny priestor 😉
no tak mna to vzdy potesilo, ale on nezvykol plakat, sme ho volali ciganske dieta, len tak cudne pozoroval zachmurene.. ale inak mu je jedno kto ho ma na rukach, len nech sa nosi 😀

majka_k
21. aug 2011

@fatmira to ma teda velky kufor, zatial sme nemali problem s nicim, len manzela vyuziva cela rodina na prevozy veci 😅
a nasa mala bola tiez taka ze len nech sa nosi a je jedno ze kto ju ma, ale vcera a dnes sa to nejak zmenilo ale mozno ze preto ze vcera bol brat s manzelkou a dvomi symni ktori malu este nevideli a dnes sme boli u dalsieho brata ktory ma dvojicky a tí ju videli asi druhykrat, tak mala asi mala z toho hokej a ona je dost citliva na taketo situacie kde je vela cudzich ludi a potom je z toho zmetena, tak mozno preto take rekcie, uvidime casom 🙂

fatmira
21. aug 2011

@majka_k kazdym dnom bude viac vnimava... 😉 boooze ja si uz fakt ani nepamaam, ze misko bol take male miminko..az mi je smutno za tym obdobim...

majka_k
21. aug 2011

@fatmira no ved, ze to neuveritelne leti a teraz je taka zalatucka, si blaboce ... uprimne bezzubé usmevy na mna hadze 😀 😀 za tym mi bude potom smutno 😉 ale to je este daleko, potom pride zase ine krasne obdobie..napr.ked budu rast zubky 😀 😀 😀 😀 😀 nie nie si robim srandu, kazde obdobie je prekrasne a jedinecne 😵 😵

fatmira
21. aug 2011

urcite kazde obdobie je niecim vynimocne... aj ked nam uz skoncilo "bezstarostne" obdobie, ze polozim na deku, dam hracky nech sa hraje, ale cely den ho nahanam po byte.. zatial nestvornozkuje, ale sa plazi, je uplne na zozratie pri tom.. 😀 a usmevy ti bude hadzat uz do nekonecna, toho sa neboj 😉

fatmira
21. aug 2011

@majka_k 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre