Vranovčanky sem sa 🙂

indianna
27. okt 2006

Ahoj, tak som sa zúfalo snažila nájsť v kolónke Regióny aj Vranov, no márne. Takže som sa rozhodla založiť novú tému a budem rada ak sa ku mne pridajú mamičky a budúce mamičky z VT a okolia. Teším sa na vás 😉

sveva
14. feb 2008

Na internom je všade dosť ľudí.

sveva
14. feb 2008

Ja som bola pri dr. Kuročkovi. Až teraz ťa poslal gynekológ?

pampusik
14. feb 2008

Ano, až teraz, presnejšie pondelok a mám na to mesiac do dalšej poradne, tak chcem isť zajtra.A co mi budú robit na tom internom?

sofik
14. feb 2008

doobedu hodinku a poobede 2hodiny. a tebe?

sveva
14. feb 2008

pampusik urobia ti EKG, doktor sa spýta či si bola na niečo liečená alebo sa liečiš, zmerajú možno tlak a to je všetko.

sveva
14. feb 2008

sofik doobedu max hodinku, niekedy aj menej a poobede tiež iba hodinku.

pampusik
14. feb 2008

Ďakujem, že mi aspon dakto poradí, a ja som sa tak bála, čo mi tam budú robiť, no veď ako prvorodička 🙂 🙂 🙂 Holky, želám vám sladké sny ja pojdem tiež lebo ráno skoro vstávam. papa

sofik
14. feb 2008

aj ja sapoberiem spinkat lebo mala už klipká s očkami. zajtra pa paa.

Sledké sníčky. 😵 😵 😵

sveva
14. feb 2008

Baby tak dobrú noc a sladké sničky.

pampusik
15. feb 2008

Ahojte kočky, tak nepochodila som nijak, lebo ma len objednala na piatok, idem k doktorovi Kuročkovi.Ale bola som na očnom, tam mi povedala, že nevidí nič, prečo ma bolia oči, tak ma poslala na neurologiu a tam som čakala 2 hodiny a keď prišiel rad namňa tak mi povedala,že keď mám všeobecnú zdravotnú poisťovňu, čo aj mám, tak ma nevyšetrí. lebo pacienti s touto poisťovňou sa len objednávajú, tak ma objednala na pondelok ráno na 7 hodinu. A povedia ti, nerozčuľuj sa, škodí to malej...

sofik
15. feb 2008

ahoj pampušik! Tak to je hrozné ako je to na Slovensku so zdravotníctvom, kam vlastne idu peniaze z nasich odvodov. Ved si poctivo vsetko platíme. 😒

pampusik
15. feb 2008

No veď práve, ale na to si musíme zvyknúť, fakt neviem, kedy tá všeobecná zdravotná dostane rozum, lebo len ľudia na to doplácajú...

sofik
15. feb 2008

hlavne chudáci tehotné deti, dochodcovia a deti.

pampusik
15. feb 2008

ano máš pravdu, z kade si?

sofik
15. feb 2008

ja teraz bývam v lučenci ale chodím dost často k našim do čemerného, ale bývala som na sídlisku 2, pri cintoríne tie bytovky.

pampusik
15. feb 2008

Takže manžela máš z Lučenca, ja zas s Medzilaboriec...

sofik
15. feb 2008

ano ale tam to vobec nepoznám. Tu to mám zmapované. 🙂

pampusik
15. feb 2008

Ja tak isto, veľmi nerada chodím do Medzilaboriec, ale čo nespravíme pre manželov a kde si mala svadbu?

sofik
15. feb 2008

my este nie sme zobratí, žijeme bez papiera. nestihli sme pretoze ja som bola v prahe a polovička v Anglicku a ked dosiel spat tak uz som bola v 7 mesiaci a svadbu sme odložili na neurčito. 🙂

pampusik
15. feb 2008

A kde ste sa zoznámili a ako reagoval na to, keď si mu povedala, že bude oteckom, určite sa veľmi tešil.

sofik
15. feb 2008

no zozmámili sme sa v cechách a po 5 rocnom vztahu uz velmi tužil po babatku. No tešil sa.

pampusik
15. feb 2008

My sme sa poznali dokopy 5 rokov, ale chodili sme spolu 4 roky, potom sme sa zobrali, to bolo 20.10.2007 a o mesiac sme sa dozvedeli, že čakáme baby.

sofik
15. feb 2008

a kde ste sa spoznali?

sofik
15. feb 2008

to ste ešte čerství manželia.

pampusik
15. feb 2008

Na internáte v Humennom, ja som bola prváčka on štvrták a vy?

sofik
15. feb 2008

Mi sme pracovali v jednom meste, cez kamaráta.

pampusik
15. feb 2008

áno, sme čerstvý manželia, ale je to pekné byť manželmi...

sofik
15. feb 2008

a máte svoje bývanie? on aj pracuje v medzilaborciach?

pampusik
15. feb 2008

Zatiaľ nemáme ani bývanie, bývame raz u naších alebo u nich, kedy ako,ale chceme čím skôr niečo kúpiť, lebo sa asi zbláznime,nikde nemáme súkromie, on pracuje kedy ako, je živnostník a napr. teraz je v Čechách a príde až o 14 dní, takže s tou robotou je to také oničom a vy ako?

sofik
15. feb 2008

náš tato takisto pracuje v cechách a domvov chodi ako kedy niekedy je tam aj 2 mesiace ale tiež nemáme vlastné bývanie,

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre