• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vranovčanky sem sa :-)

27. novembra 2016 
@majka_k mne zas moj chlap hovori, ze len papaj papaj, ked budes tlsta, tak ti poviem :grinning: :grinning: vcera som akurat pozerala foto, ze aky bol pred 4roma rokmi chudsi (smiesny) a teraz? noooo asi dobre varim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. sep 2011 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira no ja sa cudujem ze mne este nikto nepovedal hlasku ze :co ? ty mu ani jest nedas ani nenavaris :angry: :grinning:
u mm to bolo tak ze u nich sa strasne starala mamicka :grinning: a aj sesrtricka o mm tak on mal varene pomaly aj ranajky :angry: ale on bol furt chudy az ked zacal posilovat pred svadbou tak pribral, ale taky chudy ako je teraz asi este nebol :sweat_smile:
2. sep 2011 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k hmmmmm ... tak to by si mala zacat robit aj teple vecere :grinning: :grinning: :grinning:
2. sep 2011 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pomaly 11 hodin a ja niesom unavena.sakra.. uz nemozem chodit poobede s drobcom spat, lebo vecer len buntosim.. dnes sme spali do 4tej... :sweat_smile:
2. sep 2011 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira pekne :wink: my sme zase rano pospali do deviatej :dizzy_face: :grinning: zajtra sme same so sofiou, aj otec ide prec aj muz ide rano o siedmej na domasu nieco odviest tak sufam ze ju nezobudi jak bude odchadzat a pospime si fajne my dve partacky na spanok :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. sep 2011 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k ej tak to vam bude hej... u nas rano lenosenie uz nehrozi :sweat_smile: vsemozne spekuluje, ako sa dostat z postele na zem, aby mohol liezt... no a rano musim ist do kaufladnu, uz teraz sa mi nechce.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. sep 2011 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira ja musim zajtra popratat cely byt - toez sa mi uz teraz nechce, ale uz som upozornila muza ze neviem ako mi sofi dovoli, ked bude ako dnes vecer - tak sa od nej nepohnem, normalne sa nestiham cudovat, sa jej tak krasne rozviazal jazycek za posledne 3 dni ze ju idem zjest z lasky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale popri tom sa naucila aj kricat a to fest, predtym len tak mrncala ked sa jej nieco nepacilo alebo nieco chcela ale teraz zjape na cely byt, to ed tak bude pokracovat tak pridem o bubienky :sweat_smile:
2. sep 2011 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k tak pratanie, samozrejmost, ved zajtra sobota :grinning: :grinning: :grinning:
sa jej paci ze sa to ozyva vsak?
2. sep 2011 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira asi hej, ale jej sa paci hlavne to ze ju nenecham tak kricat a zoberiem ju na ruky tym padom dosiahla co chcela :grinning: :grinning: :grinning:
2. sep 2011 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k no ale ako su tie deti prespekulovane uz od malicka :grinning:
2. sep 2011 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira to hej sa nestacim cudovat a teraz ked odskusa ze to funguje tak mam po kludnej domacnosti :grinning: :grinning:
2. sep 2011 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k skusaju nase hranice... akurat som dnes kupila mama a ja a len tak rychlo prebehla, lebo mama mi ho zhabala..a tam pisu o tom, aby sme si z deti nevychovali rozmazlencov, ze netreba pri kazdom zamrkani brat na ruky.. ja napr aj ked sa misko trosku buchne a pozera na mna lutostivo, tak ho nelutujem, lebo viem, ze by sa rozplakal, tak otocim na srandu, alebo minule si pricvikol palce do suflika a spustil rev a kuka na mna akoze uz ma mama zober a ja mu hovorim, ze tak ti treba, nabuduce budes vediet, ze to nemas robit a kuka na mna, vidi ze nic z toho tak sa aj odplazil a bolo po placi :grinning: a to pritom je doooooost casto a vela noseny na rukach :sweat_smile:
2. sep 2011 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira ja sa snazim tiez to takto riesit lebo viem ze ked ju za kazdym ked zamrnci zoberiem ihned na ruky tak to potom dovi dopo... to uz ked velmi krici tak ju zoberiem, ja jej zacnem spievat, robit xichty dam jej hracku a ked nezabera nic osvedcene tak potom ju uz zoberiem :wink:
a inac dnes som tak rozmyslala ze keby ma tak niekto videl doma tak si o mne pomysli, ja jej spievam cely den, a take somariny zo mna lezu ze sa sama so seba smejem, a salime sa a steklim ju, to susedia ked ma pocuju tak si urcite pomyslia ze mi uz prihara asi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. sep 2011 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k a vies kolkokrat mi ho je aj luto, zeby som ho vzala, ale tak si spravi zo mna otroka...no ved uz aj teraz som, ale nie az tak na 100% :grinning:
ja s nim aj kolkokrat vonku robim "salenoty" sak nech si kazdy mysli co chce :grinning:
2. sep 2011 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira tak presne, nech si myslia :wink:
sofi so sebou uz sije v postielke, asi iz koncim, sice este kukame titanic :grinning: ale asi uz idem chystat spanie
tak dobru noc a prijemne ranne nakupovanie v kauflande :wink:
2. sep 2011 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aky titanic kde?? :grinning:
no mala by som aj ja ist, lebo to rannde vstavanie..uf... :stuck_out_tongue_closed_eyes: dobru noc :slight_smile:
2. sep 2011 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k inak prepac, ze som ta tak dnes prepadla :sweat_smile: sofi je strasne zlatucka..take malinke babatko, az mi normalne prislo luto, ze misko je uz taky velkac uz :confused: chuda az sa rozplakala ked ma zbadala :astonished: :slight_smile:
3. sep 2011 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira jooooj to nic som rada ze sme sa stretli :wink: , ja som mala taky tusak ci ta nestretnem :grinning: , som muzovi vravela ze som as bosorka :grinning: :grinning: a ona neplakala to len zazgrunela :sweat_smile: a to len preto ze dnes bol nejaky divny den- nechcela vobec spat, a ako som vravela ze revala aj ked prisla moja segra takze to bolo nieco v ovzdusi asi :grinning: :grinning: a teraz az zaspala no hruza ale uz spinka bobo moje :dizzy_face: :dizzy_face:
tebe sa zda ze je malicka a mne sa zdala strale ze uz je dost velka ale ked som dnes videla tvojho uz chlapa velkeho tak hej este je take drobatko :grinning: a Misko je rozkosny bude z neho fesacisko, sa necudujem ze si pisala ze si doňho :wink: taky smejko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. sep 2011 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k zeby bosorka?? :grinning:
misko mal tiez plakaci den.. tolko kolko dneska reval ( bol to rev a nie plakanie :sweat_smile: ) tak nenareval ani za mesiac doma.. :fearful: len uvidel tetu, hned rev, potom prisiel ujo hned rev, ten nanho ani pozerat nemohol, lebo hned skladal pusinku do placu.. som normalne nechapala..este taky uplakany z ludi nebol.. :sweat_smile: :confused: no a potom si trochu oskrel nos o nabytok, tak zase rev, ale to tak strasne chcel plakat, ale nejak sa nevedel nastartovat, lebo viac sa zlakol asi ako ho to bolelo, no ale zlaty bol... :sweat_smile:
hej, mne sofi pride malinka, pretoze misko ked sa narodil, tak bol len o kusticek mensi ako ona :grinning:
3. sep 2011 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira tak to dnes asi fakt nieco bolo v ovzdusi zle pre deticky, nasa sa okricala krasoty od rana :confused: :confused: sa cudujem ze som postihala dnes vsetko co som chcela :sweat_smile: aj som popratala kompletku aj som navarila - som muzovi vravela ze ci si uvedomuje ze aku ma sikovnu zenu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. sep 2011 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis aka sikovna... :wink: ale mala si dodat, ze len nech si nezvyka :grinning: :grinning:
jooooj musim napisat, ze som strasne sklamana...behala som tu po obchodoch, lebo chcem pre misiaka ciapku na jesen a nic.tak som myslela ze aspon na jarmoku budu mat....nemali..jedine pekne som videla pre dievcatka..zas som bola napalena, ci nevedia normalne ciapky predavat ..fnuk..neviem ci som narocna alebo co, ked chcem obycko bavlnenu jednofarebnu ciapku bez obrazkov bez snurok.. :sweat_smile: :pensive: ale tak maly si tam aspon fajne pospal jak hral drislak :grinning: :grinning:
3. sep 2011 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira ja som bola tiez kukat v piatok v meste na nejake ciapocky, ale este nic nemaju, ja mam pre sofi len jednu ruzovu ciapocku na jesen a to som ju uz dlho neskusala ci jej je este dobra, mam len take babatkovske ciapocky bavlnene na surky ale tie jej velmi nechcem davat lebo v nich vyzera smiesne - ako vysadkar :grinning: alebo parasutista :grinning: :grinning: takze tiez zhanam nejake pekne na jesen a aj na zimu ... ale ja este pockam, asi este nemaju take jesenne veci :confused: ja som chcle zajst aj do Dieta a ja ale tam sa neda s kocikom, a si neviem predstavit tasku na pece, sofi na ruky a ona so sebou strasne sije a potom by uz nechcela byt v kociku...
drislak ma jarmoku? parada, vo VT sa to nemoze stat aby niekto taky vystupoval :angry:
3. sep 2011 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k no ale mam strach ze budu mat vo vt take ake ja chcem..asi sa nase_em a objednam z netu, bude dobra, bude.. ked nie, tak dorastie, alebo predam :grinning: a tiez nechcem taku na zaväzovanie a vcelku co tu predavaju, tak v nich vyzera nejak tak smiesne :sweat_smile: ale vzdy chodim jak bludna ovca a sa pytam, ci dostali uz ciapky :sweat_smile:
a v Dieta a ja este nedostali, a mi ani nevedela povedat kedy dostanu.. v miminku tusim koncom tyzdna mi vraveli sa zastavit :sweat_smile:
a to mam tiez nervy, ked detsky obchod nie je spristupneny mamine s kocikom :angry: :angry: :angry: esteze sa to miminko prestahovalo...tam uz mozes s kocikom.. potom este v komunale, alebo v depecku, ale v draciku pri orangeu, tam sa ide debilne dnu, cez tie dvojite dvere a v podstate hned tam su kociky, tak sa nemas ani kde pohnut...
hej normlane ze hodinku hrali..teda skor tam kecali somariny a hrali malo..zhrabli peniaze a isli domov :sweat_smile:
3. sep 2011 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira a kde sa prestahovalo miminko? :confused: :confused: som si nevsimla :sweat_smile:
3. sep 2011 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k daleko nie :sweat_smile: asi 50m dole... teda smerom ku kulture.. tusim tam bol vtedy cinak ci co...
3. sep 2011 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira aaaaa, vedla je ta Makyta obchod?
3. sep 2011 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k presne tam :wink:
este sa musim ist kuk do toho komunalu, tam som este nebola.... tak mozno v pondelok si urobime prechadzku...
3. sep 2011 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira miminko bolo predtym tak kde je teraz Makyta :sweat_smile:
a ja sa tam tiez chystam ale neviem kedy ... a tam v DP-cku si bola? ja som v piatok zistila ze tam je obchod pre deti :sweat_smile: som isla okolo a videla som reklamnu tabulu ale som nesla pokukat lebo sofi uz bola nepokojna, kde presne je ?
3. sep 2011 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k ako je ten darcekovy obchod z boku, tak hned vedla... to je taky mini obchodik.. neviem, ale mne sa v tych obchodoch niekedy zda to oblecko take predrazene, to radsej kupim v H&M alebo v tescu ked je zlava :grinning:
som tam bola v piatok, skusat ciapky :grinning:
3. sep 2011 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira aha :fearful: ...to mas pravdu :wink:
ci pana ja som dobita ako kon, asi idem spat, muz este daco kuka na nete takze asi idem sama :unamused: (teda so sofi :grinning: )
dobru noc :wink:
3. sep 2011 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok