• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vranovčanky sem sa :-)

27. novembra 2016 
@majka_k dobru noc :wink:
3. sep 2011 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira ahojky, ty si pisala ze si videla tie akciove pampersky v tescu a ze mali 3-jky ze? kde ich mali? v tej stredovej ulicke ci na tych bocnych regaloch ( neviem ci som to dobre opisala :sweat_smile: ) zajtra asi skocime s muzom lebo sa nam uz nebezpecne minaju plienky :sweat_smile: :grinning:
4. sep 2011 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k no budeme asi obe madarky :grinning: neboli pri plienkach, ale jak ides dalej k zelenine, tak z pravej strany na bocnom regale... a uz boli dost vybrakovane...
4. sep 2011 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira aha, takze mozno ani nebudu uz ... :unamused: to nic kupit musime aj ked nebudu tie akciove :sweat_smile:
4. sep 2011 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k no to ja uz dost dlho kupujem neakciove, pretoze sa mi minuli v dm uz body a teraz skrabem pomaly nove, a 4ky som ani nikde na akciu nevidela :unamused:
4. sep 2011 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira ja mam este cez 200 bodov, ale ja si ich setrim aj na Nutrilon :sweat_smile: ale ak by sa dalo tak by som aj na plienky ich pouzila :wink:
4. sep 2011 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k ty davas 1tku este nie? tusim ze az na 2jku sa daju pouzit body, alebo?
4. sep 2011 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira hej, az na 2-jku ale da sa pouzit aj zlava na cely nakup, myslim ze takto som to riesila naposledy aby som mala aspon ako tak lacnejsie mliecko ...
4. sep 2011 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misko prvykrat na kolotoci.. :grinning: straaaaasne sa mu to pacilo :slight_smile:
4. sep 2011 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majka_k no aspon daco...strasne drahe su take srandy...
4. sep 2011 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira kraasne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ako sa smeje zlatusik :wink: uz si mozte uzivat take vyhody ako kolotoc :grinning: :grinning: kede sa neboji :wink:
4. sep 2011 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k no bol uplne vo vytrzeni, sa tam strasne radoval...mozno aj zajtra pojdeme.. :slight_smile:
4. sep 2011 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira to su tie kolotoce co su u nas? som myslela ze v tych Hanusovciach co ste boli :sweat_smile: aaaaaa kukam lepsie a vidim Juh v pozadi :grinning: :grinning: :grinning: pekne kolotoce su teraz tu :wink: lebo vacsinou su tu take stare osarpane :unamused:
4. sep 2011 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k v hanusovciach sme sa nevozili, lebo misko to cele prespal.tak dnes som mu to musela vynahradit..
sa doma smejeme, ze nova popoluska z neho je :grinning: :grinning:
4. sep 2011 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira :grinning: :grinning: aj s maminkou :grinning: :grinning:
tak dnes este bolo pekne a aj zajtra ma byt este teplucko , tak vyuzijte este pocko :wink:
4. sep 2011 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k ta co si, to ja nie som v tom koci :grinning: by som sa tam nenarvala :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
4. sep 2011 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira he he :sweat_smile: :grinning: :grinning: asi potrebujem silnejsie dioptrie :grinning: :grinning: :grinning: teraz lepsie kukam ze tam nejake dievcatko a este aj blondínka :grinning: :grinning: :rolling_eyes: :sweat_smile:
4. sep 2011 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k jj moja sestra :grinning:
4. sep 2011 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k ides teraz niekedy tento tyzden do mesta do deckych obchodikov? ked hej, tak mrkni ci uz dostali ciapky, lebo mne sa tam nechce stale traposit s tym istym :unamused:
4. sep 2011 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira :grinning: :grinning: ok, nieje problem, chystam sa , este neviem kedy, mozno aj zajtra, lebo v utorok idem s malou na poradnu a aj ockovanie nas caka :pensive: :frowning2: tak asi z utorka nic a ani na stredu nic neplanujem asi ju budu boliet nozky :unamused:
4. sep 2011 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k ok diky.. :slight_smile: ja by som mala ist zajta do mesta, lebo potrebujem do banky ist.. ale ja sa uz fakt trapne citim, ked tam idem a stale si musim hryzt do jazyka, lebo nervacim tam... :angry:
joooooj chudatko malinkate... ani mi nespominaj ockovanie, my ideme o mesiac...bojim sa toho jak cert kriza :angry: :unamused:
4. sep 2011 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira no ja este neviem co nas caka, tak mam respekt a straaaasne sa bojim ale ked musim tak musim :frowning2: inac davala si miskovi len studene zabaly alebo aj octanovu mast alebo aj nieco ine? porad ako sa mam pripravit... :confused:
4. sep 2011 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k to ti verim,... tiez som sa bala... som si trosku poplakala aj zanho :cry:
prvy den som davala len studene obklady...na noc a na druhy den som uz dala zachladenu octanovu mast a vecer som mu dala este sirpcek nurofen, ktory je aj proti bolesti...nastastie sme sa zaobisli bez teplot, ale nozky mal dooost dlho stvrdnute :unamused:
4. sep 2011 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira ja sa chystam tiez popytat nech mi predpise sirup nejaky na teplotu, mam cipky Paralen asi ( alebo panadol?? ) ale chcem aj sirup a straaasne sa obavam teplot, joooooj uz teraz mi zaludok kruti ako si na to spomeniem, som mala dost ako mala plakala ked jej teraz na rizikovej brali krv :cry: :pensive:
a mimochodom moze zo zeleza malu boliet aj brusko? odkedy berieme to posr...ate zelezo tak mala je nekludna, place, krici, puci sa a o kakani ani nehovorim :frowning2: taka aka bola zlatucka predtym tak sa to zmenilo o 180 stupnou do ri...ti,. musim sa o tom porozpravat so sofinkinou dr si jej nezmeni tie kvapky na ine, sak to je des posledne dni...
4. sep 2011 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k sirup kupis aj bez predpisu a po ockovani sa nesmu tie cipky paralen...
no ja som bola pripravena na straaaaaaaasny rev, ale pri prvom ockovani si poplakal len trochu a pri druhom len pomrncal.. este ako mu pichla do nozky, tak on nic, len mu oci vybehli a az potom ako zacala pustat vakcinu, tak zacal plakat, lebo ta hrozne pali... :unamused: som ho kazdu chvilu v noci kontrolovala, ci nema teplotu :cry:
a ked mu minule brali krv v prsteka, tak on vooobec neplakal..ja neviem asi ma chlapec vysoky prach bolesti alebo co :sweat_smile:
a brusko ju moze skor boliet z toho, ze nemoze kakat.... zapeka ju? :unamused:
4. sep 2011 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k idem uz spat.. sice dnes som potiahla vsetky (2) spanky s drobcom, tak isto nezaspim, ale musim sa nejako premoct a pokusit sa o tom, lebo rano, kym sa nastartujem, tak to trva :angry:
dobru noc :wink:
4. sep 2011 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira zapeka ju, a to som sa tesila ze konecne mame zapekacie obdobie za sebou... :frowning2:
dobru noc :wink:
4. sep 2011 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k tak nech ti dr predpise ine..my mame maltofer a misko s nim nemal problem.. nech sa takto malinka netrapi s kakanim..ved to je hruza.... :confused: :angry: :confounded:
5. sep 2011 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira ved to chcem, sa opytat ci mi nevie predpisat ine, ale neviem ci to nemusi zmenit primarka :unamused: - uvidim zajtra.
dnes podivuhodne kakala 2x a sama, sice sa trocha pucila ale aspon sama :confused: :sweat_smile:
5. sep 2011 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k urcite ti predpise ine.. neboj... ked jej povies, ze ju zapeka, tak urcite skusite ine kvapky... ja som si dokonca bola raz pytat v lekarni, nemala som recept, som povedala, ze dr. ma dovolenku, a ze sa nam minul a tam mi v pohode dali, ale ze urobili vynimku :grinning:
chudatko.. :unamused: misko ked zacal papat ine ako mliecko, tak sa pri kakani zacal pucit poriadne.. ale on je taky komicky pri tom :sweat_smile: :grinning:
5. sep 2011 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok