Vranovčanky sem sa 🙂

indianna
27. okt 2006

Ahoj, tak som sa zúfalo snažila nájsť v kolónke Regióny aj Vranov, no márne. Takže som sa rozhodla založiť novú tému a budem rada ak sa ku mne pridajú mamičky a budúce mamičky z VT a okolia. Teším sa na vás 😉

fatmira
3. sep 2011

@majka_k dobru noc 😉

majka_k
4. sep 2011

@fatmira ahojky, ty si pisala ze si videla tie akciove pampersky v tescu a ze mali 3-jky ze? kde ich mali? v tej stredovej ulicke ci na tych bocnych regaloch ( neviem ci som to dobre opisala 😅 ) zajtra asi skocime s muzom lebo sa nam uz nebezpecne minaju plienky 😅 😀

fatmira
4. sep 2011

@majka_k no budeme asi obe madarky 😀 neboli pri plienkach, ale jak ides dalej k zelenine, tak z pravej strany na bocnom regale... a uz boli dost vybrakovane...

majka_k
4. sep 2011

@fatmira aha, takze mozno ani nebudu uz ... 😒 to nic kupit musime aj ked nebudu tie akciove 😅

fatmira
4. sep 2011

@majka_k no to ja uz dost dlho kupujem neakciove, pretoze sa mi minuli v dm uz body a teraz skrabem pomaly nove, a 4ky som ani nikde na akciu nevidela 😒

majka_k
4. sep 2011

@fatmira ja mam este cez 200 bodov, ale ja si ich setrim aj na Nutrilon 😅 ale ak by sa dalo tak by som aj na plienky ich pouzila 😉

fatmira
4. sep 2011

@majka_k ty davas 1tku este nie? tusim ze az na 2jku sa daju pouzit body, alebo?

majka_k
4. sep 2011

@fatmira hej, az na 2-jku ale da sa pouzit aj zlava na cely nakup, myslim ze takto som to riesila naposledy aby som mala aspon ako tak lacnejsie mliecko ...

fatmira
4. sep 2011

misko prvykrat na kolotoci.. 😀 straaaaasne sa mu to pacilo 🙂

fatmira
4. sep 2011

@majka_k no aspon daco...strasne drahe su take srandy...

majka_k
4. sep 2011

@fatmira kraasne 😵 😵 😵 ako sa smeje zlatusik 😉 uz si mozte uzivat take vyhody ako kolotoc 😀 😀 kede sa neboji 😉

fatmira
4. sep 2011

@majka_k no bol uplne vo vytrzeni, sa tam strasne radoval...mozno aj zajtra pojdeme.. 🙂

majka_k
4. sep 2011

@fatmira to su tie kolotoce co su u nas? som myslela ze v tych Hanusovciach co ste boli 😅 aaaaaa kukam lepsie a vidim Juh v pozadi 😀 😀 😀 pekne kolotoce su teraz tu 😉 lebo vacsinou su tu take stare osarpane 😒

fatmira
4. sep 2011

@majka_k v hanusovciach sme sa nevozili, lebo misko to cele prespal.tak dnes som mu to musela vynahradit..
sa doma smejeme, ze nova popoluska z neho je 😀 😀

majka_k
4. sep 2011

@fatmira 😀 😀 aj s maminkou 😀 😀
tak dnes este bolo pekne a aj zajtra ma byt este teplucko , tak vyuzijte este pocko 😉

fatmira
4. sep 2011

@majka_k ta co si, to ja nie som v tom koci 😀 by som sa tam nenarvala 😅 😅 😀

majka_k
4. sep 2011

@fatmira he he 😅 😀 😀 asi potrebujem silnejsie dioptrie 😀 😀 😀 teraz lepsie kukam ze tam nejake dievcatko a este aj blondínka 😀 😀 🙄 😅

fatmira
4. sep 2011

@majka_k jj moja sestra 😀

fatmira
4. sep 2011

@majka_k ides teraz niekedy tento tyzden do mesta do deckych obchodikov? ked hej, tak mrkni ci uz dostali ciapky, lebo mne sa tam nechce stale traposit s tym istym 😒

majka_k
4. sep 2011

@fatmira 😀 😀 ok, nieje problem, chystam sa , este neviem kedy, mozno aj zajtra, lebo v utorok idem s malou na poradnu a aj ockovanie nas caka 😔 ☹ tak asi z utorka nic a ani na stredu nic neplanujem asi ju budu boliet nozky 😒

fatmira
4. sep 2011

@majka_k ok diky.. 🙂 ja by som mala ist zajta do mesta, lebo potrebujem do banky ist.. ale ja sa uz fakt trapne citim, ked tam idem a stale si musim hryzt do jazyka, lebo nervacim tam... 😠
joooooj chudatko malinkate... ani mi nespominaj ockovanie, my ideme o mesiac...bojim sa toho jak cert kriza 😠 😒

majka_k
4. sep 2011

@fatmira no ja este neviem co nas caka, tak mam respekt a straaaasne sa bojim ale ked musim tak musim ☹ inac davala si miskovi len studene zabaly alebo aj octanovu mast alebo aj nieco ine? porad ako sa mam pripravit... 😕

fatmira
4. sep 2011

@majka_k to ti verim,... tiez som sa bala... som si trosku poplakala aj zanho 😢
prvy den som davala len studene obklady...na noc a na druhy den som uz dala zachladenu octanovu mast a vecer som mu dala este sirpcek nurofen, ktory je aj proti bolesti...nastastie sme sa zaobisli bez teplot, ale nozky mal dooost dlho stvrdnute 😒

majka_k
4. sep 2011

@fatmira ja sa chystam tiez popytat nech mi predpise sirup nejaky na teplotu, mam cipky Paralen asi ( alebo panadol?? ) ale chcem aj sirup a straaasne sa obavam teplot, joooooj uz teraz mi zaludok kruti ako si na to spomeniem, som mala dost ako mala plakala ked jej teraz na rizikovej brali krv 😢 😔
a mimochodom moze zo zeleza malu boliet aj brusko? odkedy berieme to posr...ate zelezo tak mala je nekludna, place, krici, puci sa a o kakani ani nehovorim ☹ taka aka bola zlatucka predtym tak sa to zmenilo o 180 stupnou do ri...ti,. musim sa o tom porozpravat so sofinkinou dr si jej nezmeni tie kvapky na ine, sak to je des posledne dni...

fatmira
4. sep 2011

@majka_k sirup kupis aj bez predpisu a po ockovani sa nesmu tie cipky paralen...
no ja som bola pripravena na straaaaaaaasny rev, ale pri prvom ockovani si poplakal len trochu a pri druhom len pomrncal.. este ako mu pichla do nozky, tak on nic, len mu oci vybehli a az potom ako zacala pustat vakcinu, tak zacal plakat, lebo ta hrozne pali... 😒 som ho kazdu chvilu v noci kontrolovala, ci nema teplotu 😢
a ked mu minule brali krv v prsteka, tak on vooobec neplakal..ja neviem asi ma chlapec vysoky prach bolesti alebo co 😅
a brusko ju moze skor boliet z toho, ze nemoze kakat.... zapeka ju? 😒

fatmira
4. sep 2011

@majka_k idem uz spat.. sice dnes som potiahla vsetky (2) spanky s drobcom, tak isto nezaspim, ale musim sa nejako premoct a pokusit sa o tom, lebo rano, kym sa nastartujem, tak to trva 😠
dobru noc 😉

majka_k
4. sep 2011

@fatmira zapeka ju, a to som sa tesila ze konecne mame zapekacie obdobie za sebou... ☹
dobru noc 😉

fatmira
5. sep 2011

@majka_k tak nech ti dr predpise ine..my mame maltofer a misko s nim nemal problem.. nech sa takto malinka netrapi s kakanim..ved to je hruza.... 😕 😠 😖

majka_k
5. sep 2011

@fatmira ved to chcem, sa opytat ci mi nevie predpisat ine, ale neviem ci to nemusi zmenit primarka 😒 - uvidim zajtra.
dnes podivuhodne kakala 2x a sama, sice sa trocha pucila ale aspon sama 😕 😅

fatmira
5. sep 2011

@majka_k urcite ti predpise ine.. neboj... ked jej povies, ze ju zapeka, tak urcite skusite ine kvapky... ja som si dokonca bola raz pytat v lekarni, nemala som recept, som povedala, ze dr. ma dovolenku, a ze sa nam minul a tam mi v pohode dali, ale ze urobili vynimku 😀
chudatko.. 😒 misko ked zacal papat ine ako mliecko, tak sa pri kakani zacal pucit poriadne.. ale on je taky komicky pri tom 😅 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre