• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vranovčanky sem sa :-)

27. novembra 2016 
dnes som oprasila fotacik a tuto ti musim ukazat... sa mi podarila :grinning:
10. sep 2011 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majka_k to ty take nevies? hlavna ze vies, ze na radlera akcia je :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: teda predpokladam ze si si vsimla... :sweat_smile: na tu velku 300gramovu, tusim za 1,89 ci ako... ja som uz 3 za ten cas sprasila :sweat_smile:
10. sep 2011 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira jeeeej cmuk zlatucky je, a fotka paradna :wink: normalne ako umelecká fakt super :dizzy_face: :wink:
10. sep 2011 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fatmira jeeeej cmuk zlatucky je misko , a fotka paradna :wink: normalne ako umelecká fakt super :dizzy_face: :wink:
10. sep 2011 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k nieeeeeeeeeee nieeeeeeeeeeeee nieeeeeeeeeeeeee ja som sla do suflika, kde mame sladke a mama so segrou mi tu milku sprasili...normalne mi tam nechali 2 kocky :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :cry:
10. sep 2011 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira he he vsimla som si ze ludia nejak brali tie cokolady ale ked ja som bola s muzom a to sa vtedy tvarim ze mna take veci nezaujimaju ze sak ja chudnem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. sep 2011 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira :grinning: :grinning: a prejavila sa zavislost :grinning:
10. sep 2011 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k tak to musis pekne po tajomky :grinning: ja si musim tiez ist pre dalsiu :sweat_smile:
10. sep 2011 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k neeeee ta co si, to len ked mam na nieco chut a si myslim, ze to tam je, a ked pridem a vidim, ze to tam nie je.vies aky je to pocit?? no zlyyyyyyyyyy :sweat_smile:
10. sep 2011 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira viem si predstavit :sweat_smile:

ja si zajtra planujem ist kupit topanky do deichmanu tak som zvedava ci ich budu mat :sweat_smile:
10. sep 2011 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k ze uz mas nejake vybrate?
fuuu, vypila som asi 2dcl radlera a mam dost :grinning: :grinning:
10. sep 2011 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira mam, som pozerala na nete ale maju asi pokazeny vyhladavac tak som sa nedozvedela ci ich maju aj vo VT :sweat_smile:

super profilova fotecka :wink:

ja ked vyoijem jeden cely tak mozem ist rovno spat, to som sa minule smiala ze my zeny na materskej sa skoro zadarmo vieme opit :grinning: :grinning: :grinning: staci aj decko vinka alebo jedno pivo a sme death :grinning: :grinning:
10. sep 2011 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k mne treba tiez topanky..nejake cizmy na zimu..take teple na kocikovanie mam, ale take normalne do mesta eee..
dakujem..uz som musela zmenit, sak drobec vyrastol :grinning:
noo dakedy mi stacilo malinko a uz som bola jasna..ale toto? ze mi sramoti z malinovky citronovej??? :grinning: :grinning: :grinning:
10. sep 2011 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira ja nemam ani na jesen ani na zimu ( po minulorocnej zimesp skoro vsetko vyhodila :sweat_smile: ), ale zimne kupim az neskor ... ja by som chcela take elegantne, ja som pred tehu nosila stale opatky,a teraz si nejak nohy nevedia zvyknut, ale zvyknu ... :grinning: :grinning: :grinning:
10. sep 2011 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. sep 2011 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k ja ked opatok, tak to len taky mini :grinning:
tiez snorim po mmb, ale kukam ciapky :grinning:
no sikulka si..pekne su :wink:
10. sep 2011 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira ja som zase nosila riadne stekle, ja som malicka a mam vysokeho muza tak som bola uz zvyknuta na opatky, teraz musim nanovo zvykať :sweat_smile:

ja som nasla jednu straaasne sa mi paci len neviem ci je aj prakticka - porad ci sa oplati objednavat taku :
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=11953341&tab=2
tu ju ma dievcatko na hlave - sa mi neskutocne paci :dizzy_face: :dizzy_face:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=11989749&tab=2
10. sep 2011 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira blbu velkost som tam dala, ale maju aj mensie :sweat_smile:
10. sep 2011 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k tiez mam chlapa vysokeho, stekle som mala naposledy v lete na oslave aj to som sa v polke prezuvala :grinning:
cipocka krasna, len ja by som skor kupila taku, ked babo sedi....
10. sep 2011 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. sep 2011 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira sak to, ze neviem, mozno jej objednam na koniec zimy alebo na jar :wink:

joooooj sofi bolia asi fest dasienka, nenormalne sa nervuje a stale nieco kuse ( najviac moje ruky a prsty :sweat_smile: ) a potom sa strane zlosti, ale nema nic este ziaden naznak ze by sa rysovali zubky :frowning2: neviem ako mam jej pomoct, uz aj menej papka, asi budem musiet sa popytat dr ze co s nou mam robit :unamused: moje bobko malicke :pensive:
10. sep 2011 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.mimibazar.sk/foto_detail.php?id=10857094&tab=1 tato je pekna, ale ako by vyzerala na hlavke, neviem...
10. sep 2011 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira presne tuto som pozerala - pekna :wink:
aj ta predtym je super len ja by som chcela viacej dievcensku :sweat_smile:
10. sep 2011 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k zeby tak skoro zubky??
10. sep 2011 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira sak to ze neviem, a je to zo dna na den horsie :unamused: neviem co mam robit ,,,
10. sep 2011 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. sep 2011 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tieto su prekrasne :dizzy_face: :wink:
10. sep 2011 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k poradnu teraz kedy mate?
10. sep 2011 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira boli sme v utorok - aj ockovanie sme mali a najblizsie mame zase ockovanie 18.10. :unamused:
10. sep 2011 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira he he - prave paseme cokoladu - milku tu trojitu mnaaaam :slight_smile: no muz navrhol ci si nedame - tak nedame?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. sep 2011 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok