Vranovčanky sem sa 🙂

indianna
27. okt 2006

Ahoj, tak som sa zúfalo snažila nájsť v kolónke Regióny aj Vranov, no márne. Takže som sa rozhodla založiť novú tému a budem rada ak sa ku mne pridajú mamičky a budúce mamičky z VT a okolia. Teším sa na vás 😉

fatmira
10. sep 2011

@majka_k a spominala si to dr?
akoze provokacia? 😅 mam studentsku v sufliku, ale taku ja nejem 😠

majka_k
10. sep 2011

@fatmira nespominala , nejak mi to vtedy neprislo na um, som sa toho vela pytala tak na toto som zabudla, ale idem teraz v utorok alebo vo stvrtok na ortopediu s malou na kontrolu a mam doniest dr vysledky tak urcite s nou porozpravam ze co to bude 😅

ee ziadna provokacia 😀 😀

fatmira
10. sep 2011

@majka_k no nic, ja si len tak ticho dopijam svojho radlera 😅 a popri tom som chytila nervy..na chlapa.nic ma tak nevie vytocit ako on 😠 😠

majka_k
10. sep 2011

@fatmira heh to nielen tvoj, to vsetci chlapi maju na toto talent 😅 vytocit nas aj somarinou a potom ze " co sa urazas " alebo " co sa hnevas " 😉

fatmira
10. sep 2011

@majka_k hm..to poznam..to asi vsetci maju na to vysoku skolu.. 😠 ale chapes? doma nie je a som nanho tak nasrana ze dovidena, a to mi staci pisat si so svagrinou 😀 😠 😅

majka_k
10. sep 2011

@fatmira no ved - talent 😅

idem spat uz, sofi o chvilu buntosi s papanim tak aby sme uz isli do spalne - dobru noc a nenervuj sa, mozno keby si mala tú cokoladu by si bola kludnejsia 😀 😀 😀 aaaale nie len odlahcujem situaciu 😅

fatmira
10. sep 2011

@majka_k no ja musim cakat na kamosku, co pride pre hafana 🙂
bodla by teraz,ale na nervy by mi nepomohla 😅
dobru noc 🙂

majka_k
12. sep 2011

@fatmira ahoj, dnes bolo pekne ze? my sme boli na prechadzke doobedu ale mala zgrunela skoro celu cestu tak sme neboli dliho... 😝

fatmira
12. sep 2011

@majka_k ahoj...no dusno bolo riadne, ani som necakala, ze tak je vonku teplo, cez okna to inak vyzeralo 😅
my sme boli az poobede, kupit misiakovi papucky a potom sme skoncili u jozefa na kofole 😀

majka_k
12. sep 2011

@fatmira no ja som poobede ani nesla...som cakala na muza kym pride z roboty a isli sme do svokrovcom gratulovat na meniny - robili gulas kotlikovy fáááááájny 😅 😀 😀

fatmira
12. sep 2011

@majka_k svokra ma tiez dnes meniny 😀 no ale ja som kotlikovy gulas nemala 😅

majka_k
12. sep 2011

@fatmira 😀 😀 no vidis ? som si pochutnala a vo stvrtok robia opat 😀 ja toto mozem mnaaam 😀

fatmira
12. sep 2011

@majka_k nedoniesies trocha? 😅 😀
a co zase vo stvrtok oslavujete? no vy sa maaaaaaate 🙂

majka_k
12. sep 2011

@fatmira kuk tu maju ten zeleny fusak a super cena... len o zelenom tam nepisu len o inych farbach, ja pravdepodobne objednam hnedy...este sa poradim s muzom
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=10194980&ta...

majka_k
12. sep 2011

@fatmira nic, len tajk ze je volno 😀 😀

fatmira
12. sep 2011

@majka_k no zaujimave, ze o kiwi tam nepisu 😅 ja mam aj tak v plane objednat od jednej kocky, co je u nas v teme, (ma internetovy obchod), tak cakam, kym dostane a nahodi ho, lebo chcem hned aj nocnik objednat, lebo taky tu nikde nemozem zohnat...
ja by som na tvojom mieste objednala bud ruzovy alebo cerveny, aby to ozivilo kocik 😉

fatmira
12. sep 2011

@majka_k to som ani nevedela, ze vo stvrtok je volno, absolutne nemam o takom dacom prehlad 😅

majka_k
12. sep 2011

@fatmira mne sa paci aj fialovy strasne

fatmira
12. sep 2011

@majka_k ktory je tam fialovy? ci som slepa? 😅
ten co som si ja vybrala, sa bude bohovsky spinit 😠 😅

fatmira
12. sep 2011

milujem, ked sa idem sprchovat a v polke toho maly zacne nie plakat ale revat a nikto ho nemoze utisit..

majka_k
12. sep 2011

@fatmira taky tmavy fialovy - tam konkretne nieje 😅
tu je : http://www.mimibazar.sk/foto_detail.php?id=9119...

majka_k
12. sep 2011

@fatmira he he to poznam, ja som minule bola tiez sama tak som ju zobrala v kresielku so sebou do kupelne 😅 kukala po polickach...do pracky ... 😀 😀

fatmira
12. sep 2011

@majka_k pekna je..aj ta ruzova tiez, nie je taka moc drazdiva 😀
ja som ho minule dala do kresielka, chvilu potrieskal po hrackach a hned chcel stamadial zdrhnut.. tam mi stoji v kute nevyuzite 😅

majka_k
12. sep 2011

@fatmira mam nervy 😠 , v piatok som objednala muzovi vonavku z netu ( zajtra mame vyrocie - tri roky 😅 ) a ta krava sa mi vobec neozvala, som jej pisala ze ju potrebujem do utorka mat doma .... v piatok som uhradila koruny na ucet, je mozne ze jej este nepresli ? ona ma inu banku ako ja 😕

majka_k
12. sep 2011

@fatmira no moje uz tiez vymysla, tak ako v nom sedela predtym stale tak tam teraz posedi 10 minut a uz chce ist na ruky 😅

fatmira
12. sep 2011

@majka_k no je to mozne, v tom pripade, ze cez vikend nefunguje prevod penazi, co je ale blbost si myslim.. hadam sa ozve, aj keby vonavku dostal neskor, len nech ju vobec posle 😅

fatmira
12. sep 2011

@majka_k uz sa nenecha len tak odlozit 😀

majka_k
12. sep 2011

@fatmira no hej, ona mi pisala vcera ze ked bude mat peniazky na ucte, ze ihned posiela, ale dnes som jej pisal poobede ze ci este nema peniazky na ucte ze co sa deje, ze prosim o info a nic...som sklamana, som mala radsej kupit v obchode normalnom a nie na poslednu chvilu vymyslat sprostosti ☹ 😠

majka_k
12. sep 2011

@fatmira neda neda 😅 😀 este z rana ked ju donesiem zo spalne do obyvky a zapnem do kresla tak posedi - vtedy sa aj vacsinou vykaka 😅 😀 😀 ale cez den uz ani nahodou tam nechce byt 😕

majka_k
12. sep 2011

@fatmira joooj budem musiet koncit bo mala uz skoro hore, a to uz pojdeme papat do spalne a spat tak dobru noc 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre