• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vranovčanky sem sa :-)

27. novembra 2016 
@majka_k jaaaaj viem ktoru vesticku, krasna je :slight_smile: sofi bude kocka :slight_smile:
hmmm..mala je sikulka, ale ver, ze pridu podla mna, narocnejsie obdobia..cim starsie, tym viac roboty :sweat_smile:
skus jej ten vankusik dat prec...hm?
15. sep 2011 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira hej toto urobim, uvidim ci tomu poda, mne by nevadilo ze sa otaca ale ze hlavicku si neotoci na stranu :pensive: uvidime po tejto noci :sweat_smile:
15. sep 2011 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k a to je jej tak pohodlne? :confused: lebo misko ked sa otocil,tak bud sa zacal nervacit, alebo dal hlavicku na bok a spal dalej,.
15. sep 2011 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira no opytaj sa ma :sweat_smile: neviem proste ked jej chcem otocit hlavicku ja aby ju mala na boku tak sa roznervozni ale to nie furt, rano ked ju dam k nam do postele tak ju dam na brusko lebo ju viem kontrolovat a to si sama hlavicku otoci, to len teraz v noci toto urobila :confused:
15. sep 2011 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k skus jej ten vankus dat prec, mozno ked tam bude trosku tvrdo, tak si hlavku otoci..len aby sa nezadusila :unamused: ja miska nenechavam na brusku spat..niekedy sa otocil tak, ale dam ho naspat..
15. sep 2011 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira ja tiez nie, az rano to ked uz som hore a kontrolujem ju :wink: vankus uz je prec tak som zvedava :confused: dufam ze bude kludnejsia noc ako bola predchadzajuca, no podla vecera asi nebude :unamused:
15. sep 2011 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k tak dufam, ze hej...ved ja som uz minule rozmyslala, jak sa mi misko casto budi, ze to potom musi byt aj on na h.... vyspinkany,ked kadzu chvilu hore je :unamused: vcera celkom ok spal, ale dnes som ho za hodinu nevedala na lopatky polozit a uspat.. nevies nahodou kde tie deti maju skryte baterky??? :sweat_smile:
15. sep 2011 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira alebo vypinac :grinning: :grinning:
15. sep 2011 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira u nas tiez, jeden vecer ukazkovy a druhy o hubu - znicena som ako z pola keby som isla, noci - musim poklopkat celkim fajn, my mame len rana take vselijake, uz sa nam v poslednom case stava ze ked sa zobudi okolo piatej-pol siestej na papkanie tak zacne popri tom kakat :grinning: najlepsia doba :sweat_smile: no a to potom kym ju prebalim, to potom uz nechce papkat ale vypravat :grinning: a uspat ju - hotove umenie ale stale zaspinka este :dizzy_face:
15. sep 2011 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k kukala, som, nic som nenasla..ale on ma v sebe nevybijatelne duracelky :grinning:
no super cas na kakanie..ja som tiez "milovala" nocne kakanie, lebo to musim ritku umyt a sa uplne prebudil a kolkokrat kuka na mna, ze "ale on uz nechce spat" :sweat_smile:
pre mna je najtazsie ranne vstavanie..premoct sa, vyliezt z postele a zacat fungovat :unamused:
15. sep 2011 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira no hej, kakanie v noci potesi :sweat_smile: mna niekedy fakt potesilo, ked sme mali problem s kakanim a v noci pri paapani zacala kakat tak to som muza budila ze KAKAAA :grinning: :grinning: :grinning: ale teraz by si to mohla odpustit / presunut na rano :grinning: mala mi zatial spinka fajne, sice zobudi sa ako som pisala okolo piatej na papanie a to by uz rada poklabosila ale ja na nu nereagujem a stale mi zatial zaspala...dufam ze jej to vydrzi co najdlhsie :confused: :sweat_smile: :grinning: :grinning: niekedy pospime aj do pol deviatej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ja ta normalne obdivujem, ze s dokazes prekonat a vstavat tak skoro :sweat_smile: :wink:
15. sep 2011 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira idem spat pa pa dobru noc :wink:
15. sep 2011 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k ked je frajer doma, tak to ho hned rano budim so slovami, ze "nocna mi skoncila, teraz mas sichtu ty" :grinning: tak on sa mu venuje a ja spim dalej :grinning: ale to je take spanie, ze lezanie so zavretymi ocami, lebo maly sa ku mne stale otocil, sprtal do oka, tahal za vlasy a pod.. ale ked nie je doma, tak hold, musim no... co pre tie nase deturence neurobime :slight_smile: dobru noc :wink:
15. sep 2011 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira ahojky, som ta dnes vecer zase videla :wink: pri lavickach :slight_smile:
17. sep 2011 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k ma sledujes, sa priznaj :grinning: :grinning: :grinning:
17. sep 2011 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira he he :grinning: :grinning: no vyzerá to tak :sweat_smile:
17. sep 2011 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fatmira hraciu deku mas? pouzivali ste / pouzivate? ja obzeram na nete, ale niesom este rozhodnuta
17. sep 2011 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k nemam hraciu deku, ale mala som z dracika obycko hrazdicku (ze za malo penazi vela muziky :grinning: ) maly sa s nou straaaasne vela vyhral a este aj teraz sa s nou pohraje.. :sweat_smile:
17. sep 2011 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira takze hrazdicka u vas bodovala hej? ja prave rozmyslam ci ju dam lahnut na zem na paplonik + hrazdicku kupim alebo mam kupit celu hraciu deku, mna segra odradza ze deky su vascinou male priemery a mala mi z nej rychlo vyrastie a skoro z nej bude vyliezat / teda sa nezmesti ....
17. sep 2011 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k dobre ti sestra radi :wink: aj ked su vselijake deky, aj male, aj vacsie, so vsetkym moznym aj nemoznym..
my mame tiez uz straaasne dlho na zemi paplon, na tom deku a to je v podstate take miskove miestecko :grinning: vzdy si tam pekne lezal a hral sa a ja som to kresielko ani nevyuzila :unamused: tam mi stoji v kute...
17. sep 2011 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira tak my sme ho vyuzili do teraz, uz mi v nom velmi nechce byt :unamused: chvilku posedi a uz krici, ja uz obzeram hrazdicky a maju prekrasne a fajn ceny, zajtra este skocime do naseho dracika a uvidime, mame doma letak a vsimla som si ze maju hello kitty :sweat_smile: - mne sa uz prestava pacit ta postavicka :rolling_eyes: tak ak nic ine nebudu mat tak objednam z netu ... dik za radu :wink:
17. sep 2011 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k urcite v draciku najdes aj ine :slight_smile: sice misko sa mi pod nou malokedy pekne hral, skor ju zdvihal a prekladal a spekuloval, co sa s nou da spravit..no typicky chlap :grinning: :grinning:
17. sep 2011 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k idem spat...dobru noc :wink:
17. sep 2011 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira dobru noc :wink:
17. sep 2011 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k Si tu? potrebujem poradit :sweat_smile:
18. sep 2011 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira ahoj, uz som ako mozem pomoct? :wink:
18. sep 2011 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. sep 2011 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira hmmmm dilema :fearful: , obe su krasne ale mne sa pacia viacej pruzky :wink:
18. sep 2011 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k aj u nas doma vyhrali pruzky :grinning: tak pojdem asi do nich...
ty nechces nejaku podlozku do koca?
18. sep 2011 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira hmmmm este som nad tym nerozmyslala, asi ked vytiahnem sportak tak mi udre do oci ze by s ieco take zislo vesele farebne krasne :wink:
18. sep 2011 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok