Vranovčanky sem sa 🙂

indianna
27. okt 2006

Ahoj, tak som sa zúfalo snažila nájsť v kolónke Regióny aj Vranov, no márne. Takže som sa rozhodla založiť novú tému a budem rada ak sa ku mne pridajú mamičky a budúce mamičky z VT a okolia. Teším sa na vás 😉

fatmira
15. sep 2011

@majka_k jaaaaj viem ktoru vesticku, krasna je 🙂 sofi bude kocka 🙂
hmmm..mala je sikulka, ale ver, ze pridu podla mna, narocnejsie obdobia..cim starsie, tym viac roboty 😅
skus jej ten vankusik dat prec...hm?

majka_k
15. sep 2011

@fatmira hej toto urobim, uvidim ci tomu poda, mne by nevadilo ze sa otaca ale ze hlavicku si neotoci na stranu 😔 uvidime po tejto noci 😅

fatmira
15. sep 2011

@majka_k a to je jej tak pohodlne? 😕 lebo misko ked sa otocil,tak bud sa zacal nervacit, alebo dal hlavicku na bok a spal dalej,.

majka_k
15. sep 2011

@fatmira no opytaj sa ma 😅 neviem proste ked jej chcem otocit hlavicku ja aby ju mala na boku tak sa roznervozni ale to nie furt, rano ked ju dam k nam do postele tak ju dam na brusko lebo ju viem kontrolovat a to si sama hlavicku otoci, to len teraz v noci toto urobila 😕

fatmira
15. sep 2011

@majka_k skus jej ten vankus dat prec, mozno ked tam bude trosku tvrdo, tak si hlavku otoci..len aby sa nezadusila 😒 ja miska nenechavam na brusku spat..niekedy sa otocil tak, ale dam ho naspat..

majka_k
15. sep 2011

@fatmira ja tiez nie, az rano to ked uz som hore a kontrolujem ju 😉 vankus uz je prec tak som zvedava 😕 dufam ze bude kludnejsia noc ako bola predchadzajuca, no podla vecera asi nebude 😒

fatmira
15. sep 2011

@majka_k tak dufam, ze hej...ved ja som uz minule rozmyslala, jak sa mi misko casto budi, ze to potom musi byt aj on na h.... vyspinkany,ked kadzu chvilu hore je 😒 vcera celkom ok spal, ale dnes som ho za hodinu nevedala na lopatky polozit a uspat.. nevies nahodou kde tie deti maju skryte baterky??? 😅

majka_k
15. sep 2011

@fatmira alebo vypinac 😀 😀

majka_k
15. sep 2011

@fatmira u nas tiez, jeden vecer ukazkovy a druhy o hubu - znicena som ako z pola keby som isla, noci - musim poklopkat celkim fajn, my mame len rana take vselijake, uz sa nam v poslednom case stava ze ked sa zobudi okolo piatej-pol siestej na papkanie tak zacne popri tom kakat 😀 najlepsia doba 😅 no a to potom kym ju prebalim, to potom uz nechce papkat ale vypravat 😀 a uspat ju - hotove umenie ale stale zaspinka este 😵

fatmira
15. sep 2011

@majka_k kukala, som, nic som nenasla..ale on ma v sebe nevybijatelne duracelky 😀
no super cas na kakanie..ja som tiez "milovala" nocne kakanie, lebo to musim ritku umyt a sa uplne prebudil a kolkokrat kuka na mna, ze "ale on uz nechce spat" 😅
pre mna je najtazsie ranne vstavanie..premoct sa, vyliezt z postele a zacat fungovat 😒

majka_k
15. sep 2011

@fatmira no hej, kakanie v noci potesi 😅 mna niekedy fakt potesilo, ked sme mali problem s kakanim a v noci pri paapani zacala kakat tak to som muza budila ze KAKAAA 😀 😀 😀 ale teraz by si to mohla odpustit / presunut na rano 😀 mala mi zatial spinka fajne, sice zobudi sa ako som pisala okolo piatej na papanie a to by uz rada poklabosila ale ja na nu nereagujem a stale mi zatial zaspala...dufam ze jej to vydrzi co najdlhsie 😕 😅 😀 😀 niekedy pospime aj do pol deviatej 😵 😵 😵
ja ta normalne obdivujem, ze s dokazes prekonat a vstavat tak skoro 😅 😉

majka_k
15. sep 2011

@fatmira idem spat pa pa dobru noc 😉

fatmira
15. sep 2011

@majka_k ked je frajer doma, tak to ho hned rano budim so slovami, ze "nocna mi skoncila, teraz mas sichtu ty" 😀 tak on sa mu venuje a ja spim dalej 😀 ale to je take spanie, ze lezanie so zavretymi ocami, lebo maly sa ku mne stale otocil, sprtal do oka, tahal za vlasy a pod.. ale ked nie je doma, tak hold, musim no... co pre tie nase deturence neurobime 🙂 dobru noc 😉

majka_k
17. sep 2011

@fatmira ahojky, som ta dnes vecer zase videla 😉 pri lavickach 🙂

fatmira
17. sep 2011

@majka_k ma sledujes, sa priznaj 😀 😀 😀

majka_k
17. sep 2011

@fatmira he he 😀 😀 no vyzerá to tak 😅

majka_k
17. sep 2011

@fatmira hraciu deku mas? pouzivali ste / pouzivate? ja obzeram na nete, ale niesom este rozhodnuta

fatmira
17. sep 2011

@majka_k nemam hraciu deku, ale mala som z dracika obycko hrazdicku (ze za malo penazi vela muziky 😀 ) maly sa s nou straaaasne vela vyhral a este aj teraz sa s nou pohraje.. 😅

majka_k
17. sep 2011

@fatmira takze hrazdicka u vas bodovala hej? ja prave rozmyslam ci ju dam lahnut na zem na paplonik + hrazdicku kupim alebo mam kupit celu hraciu deku, mna segra odradza ze deky su vascinou male priemery a mala mi z nej rychlo vyrastie a skoro z nej bude vyliezat / teda sa nezmesti ....

fatmira
17. sep 2011

@majka_k dobre ti sestra radi 😉 aj ked su vselijake deky, aj male, aj vacsie, so vsetkym moznym aj nemoznym..
my mame tiez uz straaasne dlho na zemi paplon, na tom deku a to je v podstate take miskove miestecko 😀 vzdy si tam pekne lezal a hral sa a ja som to kresielko ani nevyuzila 😒 tam mi stoji v kute...

majka_k
17. sep 2011

@fatmira tak my sme ho vyuzili do teraz, uz mi v nom velmi nechce byt 😒 chvilku posedi a uz krici, ja uz obzeram hrazdicky a maju prekrasne a fajn ceny, zajtra este skocime do naseho dracika a uvidime, mame doma letak a vsimla som si ze maju hello kitty 😅 - mne sa uz prestava pacit ta postavicka 🙄 tak ak nic ine nebudu mat tak objednam z netu ... dik za radu 😉

fatmira
17. sep 2011

@majka_k urcite v draciku najdes aj ine 🙂 sice misko sa mi pod nou malokedy pekne hral, skor ju zdvihal a prekladal a spekuloval, co sa s nou da spravit..no typicky chlap 😀 😀

fatmira
17. sep 2011

@majka_k idem spat...dobru noc 😉

majka_k
17. sep 2011

@fatmira dobru noc 😉

fatmira
18. sep 2011

@majka_k Si tu? potrebujem poradit 😅

majka_k
18. sep 2011

@fatmira ahoj, uz som ako mozem pomoct? 😉

fatmira
18. sep 2011

@majka_k neviem sa rozhodnut medzi tym pruzkovanym http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27183060&tab=6 a tymto http://www.mimibazar.cz/foto_detail.php?id=2141...
hm? co ty nato? 🙂

majka_k
18. sep 2011

@fatmira hmmmm dilema 😨 , obe su krasne ale mne sa pacia viacej pruzky 😉

fatmira
18. sep 2011

@majka_k aj u nas doma vyhrali pruzky 😀 tak pojdem asi do nich...
ty nechces nejaku podlozku do koca?

majka_k
18. sep 2011

@fatmira hmmmm este som nad tym nerozmyslala, asi ked vytiahnem sportak tak mi udre do oci ze by s ieco take zislo vesele farebne krasne 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre