• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vranovčanky sem sa :-)

27. novembra 2016 
@fatmira nie neozvali ... :unamused: nechapem...mam este cakat? alebo im napisat este raz?
22. sep 2011 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira kukas jojku? malo by tam teraz ist Ano sefe z Vranova :grinning:
22. sep 2011 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k hm..to je cudne...skus este raz a ked sa neozvu, tak sa opytam ja :sweat_smile:
hej kukam kukam, z ilyasu tam maju byt, tusim
22. sep 2011 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira hej odtial :wink:
skusim este raz napisat, a uvidim ci napisu :confused:
22. sep 2011 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k potom daj vediet.. ja musim ist zmenit eurace a poslat im..
22. sep 2011 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira a to sa neda prevodom? ze ty im posles eura a im pride uz zmenene ceske koruny?
22. sep 2011 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k urcite sa nejako da, ale oni to takto robia :/ ze do obalky a poslat..
22. sep 2011 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira ako do obalky? :confused: postou???? :sweat_smile:
22. sep 2011 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k hej tak...hadam dojdu :sweat_smile:
22. sep 2011 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira tak to uz hej :confused: ...to by som neviem ci chcela riskovat... :sweat_smile:
22. sep 2011 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira padam spat, dobru noc :wink:
22. sep 2011 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira a vlastne aku tu podlozku si si nakoniec vybrala? mne este stale neodpisali, uvidim do vecera ...
23. sep 2011 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k tu druhu zelenu co som dala link.. ale netesim sa na nu, tak ako by som sa tesila na pasikavu :unamused:
ona ma tam vela veci peknych, ale krajsie pre dievcatka :grinning: :sweat_smile: este furt nic?? hmm..
23. sep 2011 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira nie, ty si jej pisala len cez odkaz nie?
23. sep 2011 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k hej cez odkaz, ale ja tam nie com registrovana..teda hej na mmb, ale neviem ake heslo mam :sweat_smile: tak som ako neregistrovana uzivatelka a ona mi na mail odpisala... joj pisem jak tatar.. :grinning:
23. sep 2011 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira uz mi odpisali teraz, ze mi vedia usit ju aj na moj kocik :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: sa tesííííím strasne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. sep 2011 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k no vidis supeeeeeer...tu davas, co si dala link?
23. sep 2011 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. sep 2011 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira dufam ze to nebudu strasne kriklave farby
som im pisala ze by som chcela platit prevodom na ich ucet tak som zvedava co mi odpisu :sweat_smile:
23. sep 2011 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k ja som prave chcela kriklavu :grinning: :grinning:
no ja som sa jej pytala, ze ci sa neda nejako inak platit prevodom, alebo sekom ci ako, ze sa bojim takto peniaze posielat, lebo ja som objednavala aj nanoznik a to spolu cena 1000korun ceskych , a ona, ze sa nemam bat, ze vela maminiek tak posiela a ze sa im este nikdy nestalo, zeby sa stratili, a ze dokonca, davaju viacere maminy peniaze do jednej obalky, aby usetrili aj tak na postovnom :sweat_smile:
23. sep 2011 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira waw to je take divne v dnesnej dobe sa to uz takto nerobi... a koli comu nechcu prevodom? sak to je uplne najjednoduhsie :confused:
23. sep 2011 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira a ty uz si posielala?
23. sep 2011 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k no je to najjednoduchsie, ale si pamatam, ked som mala este prvy kocik a som si davala u inej sit nanoznik tak tiez mi vravela, ze maminy zo slovenska posielaju v obalke peniaze, ze prevodom, je velky poplatok (kolko ale neviem) a ja som sa bala, oca mam v cechach, tak som ho poprosila, nech jej on prevedie peniaze..
23. sep 2011 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k peniaze som este neposlala.. zajtra idem do tesca, tak tam zmenim, nechce sa mi cakat v banke
23. sep 2011 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira aha...tak ak mi napise ze musim postou tak mozme spolu postat hmm? :wink:
23. sep 2011 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k jasne ze hej :wink:
aj potom tie veci mozme dat na jednu adresu, aby sme na postovnom usetrili.. :wink: ale dame to deleno 3, lebo ja budem mat 2 veci a ty jednu, aby som ta neobabrala :grinning:
23. sep 2011 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira :grinning: OK a napisem jej to ja alebo ty? ty si si nou uz aj predtym komunikovala nie?
23. sep 2011 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k dobre, ja jej napisem, len mi napis, z akeho mailu si jej pisala, alebo pod akym menom aby vedela o koho ide..a link na podlozku si uz najdem :wink:
23. sep 2011 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. sep 2011 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k no uz som jej napisala :wink: este predtym mi pisala, ze hned ako obdrzia peniaze, posielaju balicek, tak som zvedava, kedy to uz budeme mat :grinning:
23. sep 2011 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok