Vranovčanky sem sa 🙂

indianna
27. okt 2006

Ahoj, tak som sa zúfalo snažila nájsť v kolónke Regióny aj Vranov, no márne. Takže som sa rozhodla založiť novú tému a budem rada ak sa ku mne pridajú mamičky a budúce mamičky z VT a okolia. Teším sa na vás 😉

majka_k
22. sep 2011

@fatmira nie neozvali ... 😒 nechapem...mam este cakat? alebo im napisat este raz?

majka_k
22. sep 2011

@fatmira kukas jojku? malo by tam teraz ist Ano sefe z Vranova 😀

fatmira
22. sep 2011

@majka_k hm..to je cudne...skus este raz a ked sa neozvu, tak sa opytam ja 😅
hej kukam kukam, z ilyasu tam maju byt, tusim

majka_k
22. sep 2011

@fatmira hej odtial 😉
skusim este raz napisat, a uvidim ci napisu 😕

fatmira
22. sep 2011

@majka_k potom daj vediet.. ja musim ist zmenit eurace a poslat im..

majka_k
22. sep 2011

@fatmira a to sa neda prevodom? ze ty im posles eura a im pride uz zmenene ceske koruny?

fatmira
22. sep 2011

@majka_k urcite sa nejako da, ale oni to takto robia :/ ze do obalky a poslat..

majka_k
22. sep 2011

@fatmira ako do obalky? 😕 postou???? 😅

fatmira
22. sep 2011

@majka_k hej tak...hadam dojdu 😅

majka_k
22. sep 2011

@fatmira tak to uz hej 😕 ...to by som neviem ci chcela riskovat... 😅

majka_k
22. sep 2011

@fatmira padam spat, dobru noc 😉

majka_k
23. sep 2011

@fatmira a vlastne aku tu podlozku si si nakoniec vybrala? mne este stale neodpisali, uvidim do vecera ...

fatmira
23. sep 2011

@majka_k tu druhu zelenu co som dala link.. ale netesim sa na nu, tak ako by som sa tesila na pasikavu 😒
ona ma tam vela veci peknych, ale krajsie pre dievcatka 😀 😅 este furt nic?? hmm..

majka_k
23. sep 2011

@fatmira nie, ty si jej pisala len cez odkaz nie?

fatmira
23. sep 2011

@majka_k hej cez odkaz, ale ja tam nie com registrovana..teda hej na mmb, ale neviem ake heslo mam 😅 tak som ako neregistrovana uzivatelka a ona mi na mail odpisala... joj pisem jak tatar.. 😀

majka_k
23. sep 2011

@fatmira uz mi odpisali teraz, ze mi vedia usit ju aj na moj kocik 😵 😵 😀 sa tesííííím strasne 😀 😀 😀 😀

fatmira
23. sep 2011

@majka_k no vidis supeeeeeer...tu davas, co si dala link?

majka_k
23. sep 2011

@fatmira ano 😵

majka_k
23. sep 2011

@fatmira dufam ze to nebudu strasne kriklave farby
som im pisala ze by som chcela platit prevodom na ich ucet tak som zvedava co mi odpisu 😅

fatmira
23. sep 2011

@majka_k ja som prave chcela kriklavu 😀 😀
no ja som sa jej pytala, ze ci sa neda nejako inak platit prevodom, alebo sekom ci ako, ze sa bojim takto peniaze posielat, lebo ja som objednavala aj nanoznik a to spolu cena 1000korun ceskych , a ona, ze sa nemam bat, ze vela maminiek tak posiela a ze sa im este nikdy nestalo, zeby sa stratili, a ze dokonca, davaju viacere maminy peniaze do jednej obalky, aby usetrili aj tak na postovnom 😅

majka_k
23. sep 2011

@fatmira waw to je take divne v dnesnej dobe sa to uz takto nerobi... a koli comu nechcu prevodom? sak to je uplne najjednoduhsie 😕

majka_k
23. sep 2011

@fatmira a ty uz si posielala?

fatmira
23. sep 2011

@majka_k no je to najjednoduchsie, ale si pamatam, ked som mala este prvy kocik a som si davala u inej sit nanoznik tak tiez mi vravela, ze maminy zo slovenska posielaju v obalke peniaze, ze prevodom, je velky poplatok (kolko ale neviem) a ja som sa bala, oca mam v cechach, tak som ho poprosila, nech jej on prevedie peniaze..

fatmira
23. sep 2011

@majka_k peniaze som este neposlala.. zajtra idem do tesca, tak tam zmenim, nechce sa mi cakat v banke

majka_k
23. sep 2011

@fatmira aha...tak ak mi napise ze musim postou tak mozme spolu postat hmm? 😉

fatmira
23. sep 2011

@majka_k jasne ze hej 😉
aj potom tie veci mozme dat na jednu adresu, aby sme na postovnom usetrili.. 😉 ale dame to deleno 3, lebo ja budem mat 2 veci a ty jednu, aby som ta neobabrala 😀

majka_k
23. sep 2011

@fatmira 😀 OK a napisem jej to ja alebo ty? ty si si nou uz aj predtym komunikovala nie?

fatmira
23. sep 2011

@majka_k dobre, ja jej napisem, len mi napis, z akeho mailu si jej pisala, alebo pod akym menom aby vedela o koho ide..a link na podlozku si uz najdem 😉

majka_k
23. sep 2011

@fatmira ip 😉

fatmira
23. sep 2011

@majka_k no uz som jej napisala 😉 este predtym mi pisala, ze hned ako obdrzia peniaze, posielaju balicek, tak som zvedava, kedy to uz budeme mat 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre