Vranovčanky sem sa 🙂

indianna
27. okt 2006

Ahoj, tak som sa zúfalo snažila nájsť v kolónke Regióny aj Vranov, no márne. Takže som sa rozhodla založiť novú tému a budem rada ak sa ku mne pridajú mamičky a budúce mamičky z VT a okolia. Teším sa na vás 😉

fatmira
23. sep 2011

@majka_k Sofi spinka? Misko sa uz kazduchvilu zobudi.. rano sme mali budicek 5:30, vonku este tma, som myslela ze ma porazi 😅 😠 😀

majka_k
23. sep 2011

@fatmira sofi teraz zaspinkala tak len tak potichucku tukam 😀 no my sme mali divnu noc...o jedenastej papala a isli sme spat tak ako vzdy...no a o druhej uz sa hemzila a prevracala tak ja ze jej urobim papat v predstihu aby som vymakla pac tak som urobila, prebalila a davala mlicko, no a ona potiahla asi 10 x a hotovo, koniec, a spat? cosi... tak som ju dala k nam do postele, zaspinkala ako tak a prelozila som ju spat do postielky. o piatej to iste zobudila sa tak ja ze uz musi byt poriadne hladna ved nespapala nic predtym, no ona toto iste 10 x potiahla a jazyk vyvaleny a uz nechce 😨 a ja som davala nadalej,no ona taky rev spustila ze koniec, tak muz vstal ze samu zda ze ma sopliky a preto nechce papat ( mne sa nezdalo ) tak sme tahal, troska vyslo ale nemohla to byt pricina, tak ju muz zobral na ruky a este nejak uhajkal...a spali sme este potom di 8:15 😀 a potom tiez spapala malo, no neviem co je dnes za den az teraz o druhej mi vypila vsetko kolko by mala ... 😅

fatmira
23. sep 2011

@majka_k nooo tak potom muz dobre uhajkal, ked spinkala tak dlho... 🙂
misko ma tiez niekedy take dni, ze je cudnejsi, a ja ho furt sledujem, ze co mu je, lebo sa bojim choroby jak cert kriza, a on potom zacne vystrajat, tak uz vidim, ze je vo svojej kozi 😀
a mala tolko sopliku, ze sa jej tazko dychalo? lebo ja osobne by som neodsavala sopliky, pokial ma len tak trosilinku...

fatmira
23. sep 2011

a inak, ked je misko hore, ja nemam sancu sa dostat na pc, lebo ten ked vidi notebook, tak sa ide za nim zblaznit 😀 vzdy chodim az vecer, lebo bud daco robim, alebo spim s nim, no dnes som si nelahla k nemu, lebo chcem ist v normalnom case spat, nie ako vzdy o pol noci 😒

majka_k
23. sep 2011

@fatmira tak ona chrnila trocha ale to boli len hlieny z mliecka podla mna, a ja som tiez na nu kukala len a kontrolovala a vlastne aj cely den kontrolujem lebo som si mysliela ze preto nechce papat ze zuby 😅 aj sa mizdalo ked ma kusala do palca ze ma ich nejake opuchnute ale dnes uz nic 😅 😕

fatmira
23. sep 2011

@majka_k na zubky ma este kooooopu casu 😉
no misino sa zobudi a pojdeme vonku, len sa mi zda, ze je nejak kosno....moze co budem robit v zime?? 😅

majka_k
23. sep 2011

@fatmira ja mam doma otca, takze ju casto on pestuje a zabava a ja mam cas na minanie euracov na mimibazare 😀 😀 predtym som nemala cas ako bola malicka lebo oco sa ju bal nosit ale teraz uz pohoda a ona este aj spi 3-4x na den 😉 takze ja mam notebok spusteny skoro cely den a len tak na etapy tukam a kukam ci mi niekto neodpisal na objednavku , inac dnes mi prisla ta hackovana deka 🙂 kraááásna je 😵

majka_k
23. sep 2011

@fatmira ja som bola okolo jednej a to bolo fest dusno vtedy...teraz uz neideme, lebo este chvilu bude spinkat a potom pride tato domou tak ho pockame 😉

fatmira
23. sep 2011

@majka_k to mas dobre 😀 keby moja mama videla, ze jej dam miska a ja som na nete, tak by prevalovala s ocami a by hned spustili hrbu poznamok k tomu, tak ja radsej eee 😅
ved uz na obrazku vyzerala byt uzasna 🙂

fatmira
23. sep 2011

@majka_k my vzdy chodime aj vecer, od piatej do pol siedmej, potom v zime ked bude tma, tak budeme cumakovat doma 😅

majka_k
23. sep 2011

@fatmira no to aj my budeme doma lebo sofi sa tmy boji 😅 neviem dokedy ju to bude drzat ale aj v byte ked s nou chodime tak musi byt podvecer uz rozsvietene lebo oci ma ako vyplasena myska 😕 a v aute detto ked ideme uz podvecer autom a my este aj mame take fajne tmave skla v zadu ze je uplna tma tak len ma chyta za ruku a oci ako ziarovky 😵 😀

fatmira
23. sep 2011

@majka_k to vazne?? ja som na miskovi nic take nespozorovala zatial, aj v noci ked sa zobudi, tak je v podstate tma, len jednu zaluziu mam odtiahnutu, lebo mi akurat svieti lampion z vonku, tak nemusim pri kazdom zobudeni svietit lampickou..
si myslim, ze ma z tmy teraz velku srandu, lebo dnes som ho posadila do skrine a som zasuvala a odsuvala, sme sa hrali, ze kde je misko 😀 a sa rehotal jak saleny na cely byt.. a mal tam tmu ked som zatiahla, tak sa asi neboji 😅

fatmira
23. sep 2011

no idem, lebo mi tu uz pomaly okupuje pocitac, minule mi jedno pismenko vyrval, 😀

majka_k
23. sep 2011

@fatmira aj my sme uz hore 😅

majka_k
23. sep 2011

@fatmira no my mame pusteny ceku noc zvlhcovac vzduchu a ma v tom aj take jemne svetielko modre, takze v noci pohoda, ale ked sme nemali tak sa stale budila a ked som zapla lampicku tak kukala lenpo tienoch a plakala takze uz to mam odskusane, ale mozno ju to prejde 😅

fatmira
23. sep 2011

@majka_k je to dobra vec, ten zvlhcovac?

fatmira
23. sep 2011

inak dnes som uspavala dokopy hodinu..cez den v pohode hned zaspi a vecer katastrofa, stale mi uteka, robi vsetko mozne aj nemozne, len nie zaspavanie..

majka_k
23. sep 2011

@fatmira este velmi neviem posudit, ked bude zima a bude sa v bytoch uz topit tak vtedy budem vediet ci to ma nejaky efekt 😅 teraz to mame viac-menej koli svetlu 🙂

majka_k
23. sep 2011

@fatmira no ja detto so malu uspavala na 3x, muz niekam siel 😠 a este neprisiel 🙄 inac ju vecer uspava on ked je doma, ale dnes? hruza, som myslela ze pridem o ruky, uz som bola zufala 😔 😕 😅 ale podarilo sa 😎

fatmira
23. sep 2011

@majka_k tak potom das vediet 😉
no ja rucne uspavanie ani neskusam, nevydrzal by ani...asi by ma celu ustipal 😀

majka_k
23. sep 2011

@fatmira no my sa nosime skor ako hajkame, a dnes som nevladala tak som sedela. sofi na rukach a som poklepavala nohami a snou to tak drgalo - a jej to robi dobre 😀 😀 😀 tak nakoniec povolila 😅

fatmira
23. sep 2011

@majka_k ze sa nechala prehovorit, hej? 😉 no misko taku polohu neznasa..neviem preco... 😅

majka_k
23. sep 2011

@fatmira ani sofi, ale ked ju lakam cajikom 😀 tak sa da zlakat a lezi 😀 😀

fatmira
23. sep 2011

@majka_k no on keby dopil, tak hned by zacal bojovat.ale mozno je to aj tym, ze ho kojim po leziacky a tak nie je zvyknuty..ty ako krmis sofi?

majka_k
23. sep 2011

@fatmira na rukach 😅 asi mas pravdu 😅 😉

fatmira
23. sep 2011

@majka_k tak urcite to je tym... 😉
minule som rozmyslala ze tu dlho neboli baby..

majka_k
23. sep 2011

@fatmira aj ja, dnes som sa normalne smiala, ze ked sem niekto zavíta tak tu len my dve 😀

majka_k
23. sep 2011

@fatmira https://www.modrykonik.sk/bazar/satky-nosice-kl... porad, moze byt dobra? ja potrebujem taku aby som sofi mohla nosi aj tvarickou k sebe aj od seba, a tato predavajuca je z VT dokonca 😅

fatmira
23. sep 2011

@majka_k no ved prave to, ze len my dve 😝 😀
ked je z vt, tak sa s nou dohodni, aby si vyskusala, ci sa tam bude sofi pacit..
ale ked chces nosic, ja by som osobne brala taky, kde je pevny chrbatik.

fatmira
23. sep 2011

jaj az teraz ma napadlo, ze ona chce byt tvarou od teba....hmmm...tak uz len vyskusat 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre