• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vranovčanky sem sa :-)

27. novembra 2016 
@majka_k Sofi spinka? Misko sa uz kazduchvilu zobudi.. rano sme mali budicek 5:30, vonku este tma, som myslela ze ma porazi :sweat_smile: :angry: :grinning:
23. sep 2011 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira sofi teraz zaspinkala tak len tak potichucku tukam :grinning: no my sme mali divnu noc...o jedenastej papala a isli sme spat tak ako vzdy...no a o druhej uz sa hemzila a prevracala tak ja ze jej urobim papat v predstihu aby som vymakla pac tak som urobila, prebalila a davala mlicko, no a ona potiahla asi 10 x a hotovo, koniec, a spat? cosi... tak som ju dala k nam do postele, zaspinkala ako tak a prelozila som ju spat do postielky. o piatej to iste zobudila sa tak ja ze uz musi byt poriadne hladna ved nespapala nic predtym, no ona toto iste 10 x potiahla a jazyk vyvaleny a uz nechce :fearful: a ja som davala nadalej,no ona taky rev spustila ze koniec, tak muz vstal ze samu zda ze ma sopliky a preto nechce papat ( mne sa nezdalo ) tak sme tahal, troska vyslo ale nemohla to byt pricina, tak ju muz zobral na ruky a este nejak uhajkal...a spali sme este potom di 8:15 :grinning: a potom tiez spapala malo, no neviem co je dnes za den az teraz o druhej mi vypila vsetko kolko by mala ... :sweat_smile:
23. sep 2011 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k nooo tak potom muz dobre uhajkal, ked spinkala tak dlho... :slight_smile:
misko ma tiez niekedy take dni, ze je cudnejsi, a ja ho furt sledujem, ze co mu je, lebo sa bojim choroby jak cert kriza, a on potom zacne vystrajat, tak uz vidim, ze je vo svojej kozi :grinning:
a mala tolko sopliku, ze sa jej tazko dychalo? lebo ja osobne by som neodsavala sopliky, pokial ma len tak trosilinku...
23. sep 2011 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a inak, ked je misko hore, ja nemam sancu sa dostat na pc, lebo ten ked vidi notebook, tak sa ide za nim zblaznit :grinning: vzdy chodim az vecer, lebo bud daco robim, alebo spim s nim, no dnes som si nelahla k nemu, lebo chcem ist v normalnom case spat, nie ako vzdy o pol noci :unamused:
23. sep 2011 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira tak ona chrnila trocha ale to boli len hlieny z mliecka podla mna, a ja som tiez na nu kukala len a kontrolovala a vlastne aj cely den kontrolujem lebo som si mysliela ze preto nechce papat ze zuby :sweat_smile: aj sa mizdalo ked ma kusala do palca ze ma ich nejake opuchnute ale dnes uz nic :sweat_smile: :confused:
23. sep 2011 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k na zubky ma este kooooopu casu :wink:
no misino sa zobudi a pojdeme vonku, len sa mi zda, ze je nejak kosno....moze co budem robit v zime?? :sweat_smile:
23. sep 2011 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira ja mam doma otca, takze ju casto on pestuje a zabava a ja mam cas na minanie euracov na mimibazare :grinning: :grinning: predtym som nemala cas ako bola malicka lebo oco sa ju bal nosit ale teraz uz pohoda a ona este aj spi 3-4x na den :wink: takze ja mam notebok spusteny skoro cely den a len tak na etapy tukam a kukam ci mi niekto neodpisal na objednavku , inac dnes mi prisla ta hackovana deka :slight_smile: kraááásna je :dizzy_face:
23. sep 2011 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira ja som bola okolo jednej a to bolo fest dusno vtedy...teraz uz neideme, lebo este chvilu bude spinkat a potom pride tato domou tak ho pockame :wink:
23. sep 2011 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k to mas dobre :grinning: keby moja mama videla, ze jej dam miska a ja som na nete, tak by prevalovala s ocami a by hned spustili hrbu poznamok k tomu, tak ja radsej eee :sweat_smile:
ved uz na obrazku vyzerala byt uzasna :slight_smile:
23. sep 2011 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k my vzdy chodime aj vecer, od piatej do pol siedmej, potom v zime ked bude tma, tak budeme cumakovat doma :sweat_smile:
23. sep 2011 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira no to aj my budeme doma lebo sofi sa tmy boji :sweat_smile: neviem dokedy ju to bude drzat ale aj v byte ked s nou chodime tak musi byt podvecer uz rozsvietene lebo oci ma ako vyplasena myska :confused: a v aute detto ked ideme uz podvecer autom a my este aj mame take fajne tmave skla v zadu ze je uplna tma tak len ma chyta za ruku a oci ako ziarovky :dizzy_face: :grinning:
23. sep 2011 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k to vazne?? ja som na miskovi nic take nespozorovala zatial, aj v noci ked sa zobudi, tak je v podstate tma, len jednu zaluziu mam odtiahnutu, lebo mi akurat svieti lampion z vonku, tak nemusim pri kazdom zobudeni svietit lampickou..
si myslim, ze ma z tmy teraz velku srandu, lebo dnes som ho posadila do skrine a som zasuvala a odsuvala, sme sa hrali, ze kde je misko :grinning: a sa rehotal jak saleny na cely byt.. a mal tam tmu ked som zatiahla, tak sa asi neboji :sweat_smile:
23. sep 2011 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem, lebo mi tu uz pomaly okupuje pocitac, minule mi jedno pismenko vyrval, :grinning:
23. sep 2011 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira aj my sme uz hore :sweat_smile:
23. sep 2011 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira no my mame pusteny ceku noc zvlhcovac vzduchu a ma v tom aj take jemne svetielko modre, takze v noci pohoda, ale ked sme nemali tak sa stale budila a ked som zapla lampicku tak kukala lenpo tienoch a plakala takze uz to mam odskusane, ale mozno ju to prejde :sweat_smile:
23. sep 2011 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k je to dobra vec, ten zvlhcovac?
23. sep 2011 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak dnes som uspavala dokopy hodinu..cez den v pohode hned zaspi a vecer katastrofa, stale mi uteka, robi vsetko mozne aj nemozne, len nie zaspavanie..
23. sep 2011 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira este velmi neviem posudit, ked bude zima a bude sa v bytoch uz topit tak vtedy budem vediet ci to ma nejaky efekt :sweat_smile: teraz to mame viac-menej koli svetlu :slight_smile:
23. sep 2011 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira no ja detto so malu uspavala na 3x, muz niekam siel :angry: a este neprisiel :rolling_eyes: inac ju vecer uspava on ked je doma, ale dnes? hruza, som myslela ze pridem o ruky, uz som bola zufala :pensive: :confused: :sweat_smile: ale podarilo sa :sunglasses:
23. sep 2011 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k tak potom das vediet :wink:
no ja rucne uspavanie ani neskusam, nevydrzal by ani...asi by ma celu ustipal :grinning:
23. sep 2011 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira no my sa nosime skor ako hajkame, a dnes som nevladala tak som sedela. sofi na rukach a som poklepavala nohami a snou to tak drgalo - a jej to robi dobre :grinning: :grinning: :grinning: tak nakoniec povolila :sweat_smile:
23. sep 2011 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k ze sa nechala prehovorit, hej? :wink: no misko taku polohu neznasa..neviem preco... :sweat_smile:
23. sep 2011 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira ani sofi, ale ked ju lakam cajikom :grinning: tak sa da zlakat a lezi :grinning: :grinning:
23. sep 2011 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k no on keby dopil, tak hned by zacal bojovat.ale mozno je to aj tym, ze ho kojim po leziacky a tak nie je zvyknuty..ty ako krmis sofi?
23. sep 2011 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira na rukach :sweat_smile: asi mas pravdu :sweat_smile: :wink:
23. sep 2011 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k tak urcite to je tym... :wink:
minule som rozmyslala ze tu dlho neboli baby..
23. sep 2011 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira aj ja, dnes som sa normalne smiala, ze ked sem niekto zavíta tak tu len my dve :grinning:
23. sep 2011 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira http://www.modrykonik.sk/bazar/satky-nosice-klokanky/eyqg/klokanka-cena-aj-s-postou/ porad, moze byt dobra? ja potrebujem taku aby som sofi mohla nosi aj tvarickou k sebe aj od seba, a tato predavajuca je z VT dokonca :sweat_smile:
23. sep 2011 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k no ved prave to, ze len my dve :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
ked je z vt, tak sa s nou dohodni, aby si vyskusala, ci sa tam bude sofi pacit..
ale ked chces nosic, ja by som osobne brala taky, kde je pevny chrbatik.
23. sep 2011 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj az teraz ma napadlo, ze ona chce byt tvarou od teba....hmmm...tak uz len vyskusat :slight_smile:
23. sep 2011 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok