• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vranovčanky sem sa :-)

27. novembra 2016 
@fatmira aha...ja absolutne nemam sajn aky by bol najlepsi :sweat_smile: a nechcem ani vela investovat :fearful:
23. sep 2011 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira he he som to napisala ako hotentot :grinning: ze tvarickou k sebe aj od seba :grinning: :grinning: samozrejme tvarickou ku mne aj odo mna :sweat_smile:
23. sep 2011 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira
@majka_k JJJEEEJJ baby, dlho som tu nebola a teraz kuk,ze ked nie vy dve tak to tu uz je zapadnute prachom, mate ti uz ako sukromnu skupinu :slight_smile:
23. sep 2011 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mentoska jj akurat sme spominali ze sme tu uz len my dve :grinning:
23. sep 2011 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k ja chodim kazdy den na konika no nikdy tu nik nebol tak som sem nechodila a teraz ma napadlo urobit kuk :confused: a pozeram,ze len vy to tu drzite nad vodou :slight_smile:
23. sep 2011 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mentoska uz sme si pomaly zacinali mysliet, ze sme len my dve vranovcanky konikujuce :grinning: :grinning:
23. sep 2011 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mentoska :sweat_smile: snazime sa :wink: radi tu medzi nami privitame staro nove tvare na popisanie :slight_smile:
23. sep 2011 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira tak to urcite nie,ale vela nas tu naozaj nieje
23. sep 2011 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k no uked viem,ze je tu s kym popisat tak urcite tu rada zajdem castejsie
23. sep 2011 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k sme planovali tento http://www.liliputi.sk/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage-ask.tpl&product_id=33&category_id=9&option=com_virtuemart&Itemid=9 no nakoniec sme z toho upustili :sweat_smile: :unamused:
ale tebe taky vyhovovat nebude, lebo neda sa nosit aj "tvarickou k sebe aj od seba" :grinning: :grinning:
23. sep 2011 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira no ved ze ja potrebujem hlavne tvarou od seba, ona na mna kukat nechce :sweat_smile: :grinning: :grinning:
23. sep 2011 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k hmm...asi aj preto v kociku place.... musis si otocit vanicku :grinning: ale nie, to myslim so srandy :wink:
z tych dvoch mi je prva klokanka viac sympaticka :slight_smile:
23. sep 2011 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mentoska
@fatmira hmmm...dievcence blizi sa hodina jedenasta, musim koncit a ist chystat spanie, lebo moja laska sa o chvilu zobudi a to uz musim mat vsetko prichystane :sweat_smile:
moja druha laska este nedorazila, asi ho dorazim ja ked pride :angry:
23. sep 2011 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mentoska urcite sem pridi castejsie, sa potesime :wink:
23. sep 2011 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k a kde je tak dlho?? no ja by som tiez penila :sweat_smile: dobru noc
23. sep 2011 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira no ja uz penim :zipper_mouth: isieo o pol osmej jednemu kamaratovi nieco previest, mame tazne na aute tak to je same tu mi treba toto a tam mi treba tamto previest, uz mam nervy na to a je skoro jedenast a jeho nikde, sak ión si to zlizne ... ideme do MI na nakupy a to sa tam pekne vyburim za toto :sweat_smile: :grinning: :grinning:
23. sep 2011 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k len nepen..on za to nemoze, ale kamarat :sweat_smile: teda tazne :grinning: :grinning:
my ideme len do family :grinning: :grinning: ale uz sa tesim, ked pride drahy, optima to isti :grinning:
23. sep 2011 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira :wink: dobru noc
23. sep 2011 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira no - moja princezna :dizzy_face: , no co s nou spravim? :grinning: :grinning: priviazat? ona snad teraz uz ani inac nevie spat :sweat_smile:
24. sep 2011 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k aka je chutnucka..a nova deka vsak? :slight_smile:
skus jej dat ten vankusik prec, ci potom sa tiez bude tak pelesit, ked ho mat nebude...
24. sep 2011 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira no v spalni nemame vankusik, to ma len plienku namiesto vankusa a aj tak na bruchu ( foto ) spi sice nie celu noc ale par krat ked sa zobudim a kuknem tak je na bruchu, v noci ju mozem opravit - to spi tvrdo ale cez den ju nerusam lebo to by bola ihned hore
hej nova deka, testujeme, vonku uz asi ju teraz nosit nebudeme tak aspon na dona trosku kym nieje velka zima to potom vytiahnam deku.
24. sep 2011 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira no mala uz hore, padam spat s nou, dobru noc :wink:
24. sep 2011 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k no mna z nej trafi... :grinning: ale tak kazdemu vyhovuje ina poloha pri spinkani :sweat_smile:
24. sep 2011 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k ta je presna jak hodinky... :slight_smile: dobru noc..
24. sep 2011 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira no to ti poviem ze je jak hodinky :grinning: sme sa aj s muzom smiali ze si mozme nastavit podla nej :sweat_smile: ...
no a prave ze jej sa asi tak lepsie spi na brusku to cez den pospi skoro hodinku , inak ked spavala na chrbte tak spala pol hodku...ona nie vzdy sa prevali, niekedy ostane :grinning: ale teraz uz vacsinu ide na brusko :confused:
a inac objednavame ten fusak :wink: este pokukam farby a sa rozhodnem aky a mozme :slight_smile:
25. sep 2011 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira inac niec take mas? ja si to idem objednat, super vecicka :wink:
http://www.sashe.sk/ornament/detail/rukavnik-na-madlo-kocika
25. sep 2011 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k
@fatmira som rada,ze sa mozem k Vam pridat, mate rozkosnych drobcekov, byvate priamo vo Vranove?
25. sep 2011 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k fusak idem urcite objednat, len este rozmyslam nad farbou.... :grinning: a ten rukavnik dobre ze si pripomenula, toto som chcela minulu zimu, ale som sa nedokopala :sweat_smile: tak aj ten hned objedname? :slight_smile: maju na tej stranke??
a inak bola si dnes vonku vecer? ci si ma nehladala, lebo mama ma vytiahla do tesca, tak som nebola. si musime cislo vymenit asi :sweat_smile:
@mentoska budeme len a len rady :slight_smile: my sme obe z juhu :wink:
25. sep 2011 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira ty rozmyslas nad farbou? :grinning: sak si chcela ten kivi nie? :wink: ja sa rozhodujem medzi cervenym a baklazan :confused: a ten rukavnik este musime pokukat kde maju v normalnej cene...na tej stranke ako som ti poslala link tak je zatial najlacnejsi a vie ti usit aku farebnu kombinaciu chces :slight_smile:
inac ja som vecer nebola vonku, prisli sme sice o pol siestej ale eurace som nezmenila lebo ze z technickych pricin dnes zatvorene :sweat_smile: :angry: tak ze aky zakon schvalnosti :unamused: raz za uhorsky rok potrebujem zmenit koruny a aj to maju zatvorene :rolling_eyes: zajtra cez obed muz skoci zmenit a mi donesie, tak mozme poobede ist alebo ak mas ine plany tak ja nemusim ist... :confused:
a mas IP
25. sep 2011 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok