Vranovčanky sem sa 🙂

indianna
27. okt 2006

Ahoj, tak som sa zúfalo snažila nájsť v kolónke Regióny aj Vranov, no márne. Takže som sa rozhodla založiť novú tému a budem rada ak sa ku mne pridajú mamičky a budúce mamičky z VT a okolia. Teším sa na vás 😉

majka_k
25. sep 2011

@mentoska jj budeme radi, a my sme z jedneho sidliska 😎 a ani sme o tom dlho nevedeli 😅

fatmira
25. sep 2011

@majka_k hej aj chcem, len spekulujem ci sa nebude spinit 😅 a z tvojej dvojice sa mi paci viac cerveny 🙂
mne tiez viac poobede vyhovuje 😎

mentoska
25. sep 2011

@majka_k
@fatmira tak to Vam je super, ja som z Cemerneho a chodim tu s detmi jak nejaka bludna ovecka a kde nic tu nic, vydala som sa sem a nejak si tu neviem najst nikoho s kym by som si rozumela, chodim von s jednou babou ma take deti ako ja,ale to je len vychodisko z nudze, nic nevie, len klebety ju zaujimaju,ohovarala by a po slovensky nepovie takmer nic len vychodnarsky akoby bola stara baba z valala ☹ no aspon tak mozme popisat a to ma tesi 🙂

majka_k
25. sep 2011

@fatmira pjekny je ten zeleny, ja by som asi nemala odvahu na taku farbu 😅
mne sa tiez paci viac cerveny ale muzovi zase baklazan ale povedal ze jemu to je jedno, takze uz ma viac percent cerveny 😀
okolo okolkej ti maly poobede spinka? alebo to je indivindi? mne je to v podstate jedno ale o druhej mi papa kazdy den, to by som mala byt este doma alebo uz doma 😅 😉

majka_k
25. sep 2011

@mentoska no ja na to niesom o nic lepsie ja tiez chodim sama ako bludna ovca 😅 😝 sem tam sa stretnem s
@fatmira tak pokecame ale inac kde nic tu nic 😕

fatmira
25. sep 2011

@majka_k preco by si nemala odvahu? no mna hadam nejak nemilo neprekvapi ta farba na zivo, inak so mnou svacne o zem 😀
a mne je jedno kedy, ja sa ti kludne prisposobim, lebo u nas to je stale indi vindi 😅 tak kludne po tej druhej mozme 😉
@mentoska tusim este jedna baba co tu sem chodila tak je z cemerneho @majka_k pamatas si ktora?
no sranda, ze blizko byvame a sme boli len dvakrat pokocikovat? teda skor hanba 😅

majka_k
25. sep 2011

@fatmira ok tak po druhej mozme 😉 donesiem obalku 😀 ?
a mozme aj castejsie pokocikovat, ja nemam s kym chodit tak ja budem len rada... 😅
a ano @sunnygirl26 tu par krat pisala a ona je tiez z cemerneho @mentoska 😉

mentoska
25. sep 2011

@majka_k ja som si myslela,ze ked budem v meste nie na malej dedine tak budem mat s kym chodit von a to je presne pravy opak
@fatmira ano pisala tu jedna z cemrneho,je odtial z mraveniska, ma 4 rocne dievcatko no ona uz chodi do prace a cochvila sa stahuju odtialto prec, ona je fajn ak si myslela ju

mentoska
25. sep 2011

@majka_k to som nevedela a este sme ani raz asi nepisali a pritom ako pozeram mame rovnako stare baby

fatmira
25. sep 2011

@majka_k a mas? tu komunisticku? 😀 ja nemam nic proti, kedy tak zvyknete chodit?
hej presne sunnygirl.. a mozno sa aj poznaju 🙂

fatmira
25. sep 2011

@mentoska inak ja tu po sidlisku podvecer kocikujem stale s jednou maminou.. to som este @majka_k nepoznala a ja som sa jej prva prihovorila 😅 co som bola sama so seba prekvapena.. 😀 lebo ona chuda stale chodila sama ako bludna ovca, aj ja, a tak sme rady, ze deti sa aspon zahraju, ked budu starsie, mozno 😅

fatmira
25. sep 2011

@mentoska a do mesta nechdois nikdy kocikovat? ale to mas asi poriadne daleko, ci?

mentoska
25. sep 2011

@fatmira no ved o to ide, mne je tu uz niekedy smiesno lebo ked som mala maleho tak vsade dookola boli same baby, a teraz ked sa mi narodila mala je to presne naopak,v kazkom kociku chlap. no aspon v skolke ma maly chlapcov dost lebo na ulici sa hra hlavne s dievcatami

majka_k
25. sep 2011

@fatmira he he 😀 😀 nie tie som uz vyhodila 😅 poviem ocovi aby kupil rano 😉
a na prechadzky chodime tiez indivindi 😅 to bud rano okolo deviatej-pol desiatej ( lebo okolo jedenastej chodi muz domou na obed z roboty 😉 ) alebo az poobede a to uz je jedno, len to ze o tej druhej papka ale ani to nieje extra problem, to by som zobrala do flasi ak by sme sa niekedy dohodli...

mentoska
25. sep 2011

@fatmira chodim aj do mesta,ale nie casto, bola som aj teraz v utorok no to som sla s malou na kontrolu a nechcela som ist autom tak sme sli peso, mali sme flakacie dopoludnie

sunnygirl26
25. sep 2011

@mentoska
@fatmira
@majka_k haloooo baby 😀 z cemerneho som ja, konkretne z kukucinovej 🙂 byvame hned pri skole

majka_k
25. sep 2011

@fatmira
@mentoska a si predstavte dievcata ze ja mam svagrinu co byva na lucnej a ma chlapceka o 2 mesiace starsieho od sofi a este sme neboli ani raz kocikovat 😔 ja som ju parkrat volala ale nijaka odozva a ja sa nevtieram, ak nevidim odozvu tak koncim ☹ ale inac my si strasne spolu rozumieme ona je veeelmi mila osobka ale proste ona ma svoje kamaratky v bytovke a to by bolo asi odveci sa im tam votriet 😕 a to som sa taaaaak tesila ako sme boli tehotne ze budeme spolu kocikovat 😅 a deti sa videli asi 5-6 x 😔 😕

fatmira
25. sep 2011

@mentoska tomu sa povie zakon schvalnosti 😠 inak my tu vo vt byvame rok, a neviem si predstavit, zeby som teraz s malym byvala v caklove kde predtym, lebo tam by ma asi piclo, ziadne mimco naokoli a maly by sa tak hraval so starymi babkami 😀

fatmira
25. sep 2011

@majka_k u nas to je iez individualne, psoledne dni, chodime 3x do dna, a ja sm vecer ko 😀

fatmira
25. sep 2011

@sunnygirl26 jeeeeej uz sme tu kooonecne po dlhej dobe 4 😀 😀 😀

majka_k
25. sep 2011

@fatmira 😀 😀 to tu dlllllho nebolo, podme rychlo kecat lebo jedenasta hodina sa rychlostou blesku blizi 😀 😀

mentoska
25. sep 2011

@sunnygirl26 zaujimave,ze my sme tam takmer kazdy den a este sme sa nestretli,ale nevsimli

@majka_k to poznam, s nimi je kazdy den tak sa vedia lepsie dohodnut alebo len vykuknu z okna s tebou je to vacsi problem vsetko nacasovat a naplanovat, mozno ked budu deti vacsie a budu sa uz hrat spolu tak potom

majka_k
25. sep 2011

@fatmira tak mne je to v podstate jedno kedy ak budes mat chut a nebudes mat s kym ist kocikovat tak sa ozvi a ja sa rada pridam 😉

fatmira
25. sep 2011

@majka_k tak to by som bola aj ja smutna.. u nas v rodine nie je ziadne mimco, a ani sa nechysta ziadne 😒 tak to ma dost trapi, ze misino bude tak sam ☹
a tiez som taka povaha ako ty...

mentoska
25. sep 2011

@fatmira no ale kolko pestuniek by si mala, to by sa ti zilo 🙂

majka_k
25. sep 2011

@mentoska no ved asi je v tom problem ze s malymi detmi sa velmi stretko neda nacasovat 😅 to sa stale nieco pritrafi 😅

majka_k
25. sep 2011

@fatmira u nas mame straaasne vela deti ale to uz namladsi ma 5 rokov a teraz sa pritrafilo svagrinej ( ona ma uz 2 deti 14 a 15 rockych ) a aj nam sa postastilo takze sme sa smiali ze zaciname novu eru miminiek 😀

fatmira
25. sep 2011

ten konik, je normalne zoznamka mamickovska 😀 😀

majka_k
25. sep 2011

@fatmira he he to fakt, my dve z jedneho sidliska aj dievcata byvaju blizko 😀 😀

fatmira
25. sep 2011

@majka_k oki, ved uz mame na seba cislo, tak to bude jednoduchsie, jak stale cakat, ze na seba niekde natrafime 😅 😉
@mentoska vies co, to su uz same take stare babky, co by sa od nich nemal co dobre naucit, len same pletky 😅
@majka_k tak to mate dobre..v nasej rodine sa akurat bratranec pochlapil, ale deti maju 11 a 10 rokov 😀 a potom nic az ja.. 😀 no a svagor, tak oni maju 9 a 6 rocne deti, tak to tiez nic moc pre misina 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre