• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vranovčanky sem sa :-)

27. novembra 2016 
@fatmira tak u nas je veselo :grinning: ja som namladsia a mam 5-tich surodencov, 4 bratia a sestra, a vsetci maju po 2 deti a segra ma 3 tak si vies predstavit to rodinne stretnutie, prepac uz aj jeden brat ma 3 :grinning: :grinning: :grinning: nestiham ratat
25. sep 2011 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k ale to musi byt uplne krasne uzasne, ked sa stretnete, vsetky deticky po kope.. :wink:
25. sep 2011 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira he he ano je ale keby sa stretka nekonali u nas doma :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :unamused: to som za sluzku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. sep 2011 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k jaj, tak toto je pekne blbe :stuck_out_tongue_closed_eyes: si ani neoddychnes tak ako oni, a len lietas a lietas...vsak?
25. sep 2011 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak misko bol uz 3x hore..tesim sa na noc.. :sweat_smile:
25. sep 2011 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mentoska no neviem, mame zeleny kociar atlantic espiro, mozno sme sa aj stretli uz :slight_smile: najcastejsie chodim popri hlavnej ceste, lebo laura miluje ked nico huci a tak vyuzivame kamiony, ktorych cez cemerne ide neurekom :grinning:
25. sep 2011 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira my sme na tom tak isto :slight_smile: od siedmej som ju uz 2x krmila
25. sep 2011 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira asi tak :sweat_smile: ale nevaaaa :grinning: :wink: ja si potichu zanadavam ale som rada ked sa vsetci stretneme :wink:
25. sep 2011 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sunnygirl26 co to s nimi je?? :sweat_smile: tiez trochu popapal, ale misinovi islo hlavne o to, aby som ho vytiahla z postele a lahla si k nemu :wink:
@majka_k ty vies aj nadavat? nevyzeras :grinning:
25. sep 2011 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sofi spi na bruchu :sweat_smile: ako inak :grinning: :grinning: ale zatial bola hore len raz, ale mrvi sa teda dost :confused: dnes do jedenastej asi nevydrzi :sweat_smile: asi sa zobudi skor :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. sep 2011 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira he he to by si videla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja tak len posobim, aaaale nie, to sa musim feeest nasrat aby som nadavala :grinning:
25. sep 2011 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k no tak sa len nenasieraj, aby sofi, nepochytala skarede slova :grinning: :grinning: :grinning:
25. sep 2011 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira he he este sa nestalo, a vobec sak ja ani nenadavam, to este za mladi, teraz je zo mna slusna mamicka :wink:
a inac objedname ten rukavnik potom ?
25. sep 2011 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k xi xi.aj zo mna :grinning:
hej objedanvame, urcite..nasla si niekde? lebo ja som nehladala..
25. sep 2011 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira :grinning: ani ja som nehladala, mozno zajtra ked vyjde cas...skusim pokukat :wink:
25. sep 2011 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k jj pokukaj, lebo v zime bude kosno :grinning: :angry:
25. sep 2011 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira to si viem predstavit :grinning: :grinning:
zajtra nezabudni adresu zobrat :wink:
25. sep 2011 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira a teda mam doniest tu obalku? alebo sak kupim ju v stanku u nas na juhu :grinning: :grinning:
25. sep 2011 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k hej vezmem adresu, pero, lepiacu pasku aj papier nejaky :slight_smile: a obalku kupime po ceste..
tak o kolkej teda?
25. sep 2011 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira okolo druhej , ja tak nachystam aby sme o druhej papali a potom sup do kocika a ideme :wink: ak by som nestihala alebo ak by som stihala velmi :grinning: ze skor tak sa ozvem, ale tak nieco po druhej zatial, ja sa vychystam a budem vas cakat za mojou bytovkou...sa tam budem prechadzat :slight_smile:
25. sep 2011 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira padam, sofi je hore, tradicne presne, presnost ma po maminke :grinning: :grinning: :grinning: dobru noc
25. sep 2011 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majka_k oki dohodnute, ved keby nieco, tak si volame.. idem uz spat.. tak dobru noc :slight_smile:
25. sep 2011 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira neviem, ved ono aj laure ide casto iba o to, aby som pri nej bola....som uz minule vravela, ze ked bola malicka, prespala aj od pol 9 do 4 rana a teraz, uz vnima vsetko a sleduje, tak sa budi aj kazde 2 hodinky....ani nepije poriadne, len si cucne a spi, alebo staci, ze ju pohladkam po hlavice....no to vies, my sme cele dni doma iba dve, tak to je taky moj "suchy zips" :grinning:
26. sep 2011 o 06:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sunnygirl26 u nas je to tiez tak..cim starsi, tym otrasnejsie noci.. od narodenia zaspaval sam v postielke a zo dna na den sa to zmenilo, prislo mamickovske obdobie, same mama mama mama..je to strasne zlatunke, ale hovori to, len ked nieco potrebuje, alebo sa mu nepaci.. :sweat_smile: no a zaspava tak, ze si musim k nemu lahnut a nalepi sa na mna jak maly prisavnik :grinning: a kontroluje ci som pri nom...
a ze suchy zips..zlateeeeee :wink:
26. sep 2011 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sunnygirl26 jaj tak mozno preto sa nestretavame lebo my sa tym miestam presne snazime vyhnut lebo mala ked ide von spat chce mat ticho, je strasne hakliva na hluk.
26. sep 2011 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaj, my sme boli vecer ( o pol siestej :sweat_smile: ) u svokrovcov a taaaak sme zamrzli, sofi sedela vo vajicku, potom som ju prikrila dekou a ihned zaspinkala - chudatko moje, to by clovek nepovedal ze v priebehu 10-15 minut sa tak strasne ochladi, hruuuza :angry: , uz nech je bude zima alebo teplo lebo take výkyvy pocasia ako su teraz to je des :confounded:
26. sep 2011 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k vecer je uz chladnejsie, a dnes rano, ked sme sli na pecivo do vecierky, normlane na autach, ktore boli v chladku bol este mraz :astonished:
26. sep 2011 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira no ved, sak to je des, ja taketo pocasie namam rada, to clovek absolutne nevie ako sa ma obliect a kde uz ako dietatko :confused: ???
26. sep 2011 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k my chodime vecer vonku, tak viem, ze uz je kosa, a tiez neviem kolkokrat, ci je dost obleceny alebo nie :unamused:
26. sep 2011 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira a inac jej musim kupit rukavicky, take nie velmi hrube, sofi ma strasne studene rucky ked sme neskor vonku tak by som jej dala, sak dnes ich normalne mala ladove, a vobec neviem odkial kupit :confused:
26. sep 2011 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok