Vranovčanky sem sa 🙂

indianna
27. okt 2006

Ahoj, tak som sa zúfalo snažila nájsť v kolónke Regióny aj Vranov, no márne. Takže som sa rozhodla založiť novú tému a budem rada ak sa ku mne pridajú mamičky a budúce mamičky z VT a okolia. Teším sa na vás 😉

majka_k
25. sep 2011

@fatmira tak u nas je veselo 😀 ja som namladsia a mam 5-tich surodencov, 4 bratia a sestra, a vsetci maju po 2 deti a segra ma 3 tak si vies predstavit to rodinne stretnutie, prepac uz aj jeden brat ma 3 😀 😀 😀 nestiham ratat

fatmira
25. sep 2011

@majka_k ale to musi byt uplne krasne uzasne, ked sa stretnete, vsetky deticky po kope.. 😉

majka_k
25. sep 2011

@fatmira he he ano je ale keby sa stretka nekonali u nas doma 😀 😀 😀 😅 😒 to som za sluzku 😝

fatmira
25. sep 2011

@majka_k jaj, tak toto je pekne blbe 😝 si ani neoddychnes tak ako oni, a len lietas a lietas...vsak?

fatmira
25. sep 2011

inak misko bol uz 3x hore..tesim sa na noc.. 😅

sunnygirl26
25. sep 2011

@mentoska no neviem, mame zeleny kociar atlantic espiro, mozno sme sa aj stretli uz 🙂 najcastejsie chodim popri hlavnej ceste, lebo laura miluje ked nico huci a tak vyuzivame kamiony, ktorych cez cemerne ide neurekom 😀

sunnygirl26
25. sep 2011

@fatmira my sme na tom tak isto 🙂 od siedmej som ju uz 2x krmila

majka_k
25. sep 2011

@fatmira asi tak 😅 ale nevaaaa 😀 😉 ja si potichu zanadavam ale som rada ked sa vsetci stretneme 😉

fatmira
25. sep 2011

@sunnygirl26 co to s nimi je?? 😅 tiez trochu popapal, ale misinovi islo hlavne o to, aby som ho vytiahla z postele a lahla si k nemu 😉
@majka_k ty vies aj nadavat? nevyzeras 😀

majka_k
25. sep 2011

sofi spi na bruchu 😅 ako inak 😀 😀 ale zatial bola hore len raz, ale mrvi sa teda dost 😕 dnes do jedenastej asi nevydrzi 😅 asi sa zobudi skor 😝

majka_k
25. sep 2011

@fatmira he he to by si videla 😀 😀 😀 😀 ja tak len posobim, aaaale nie, to sa musim feeest nasrat aby som nadavala 😀

fatmira
25. sep 2011

@majka_k no tak sa len nenasieraj, aby sofi, nepochytala skarede slova 😀 😀 😀

majka_k
25. sep 2011

@fatmira he he este sa nestalo, a vobec sak ja ani nenadavam, to este za mladi, teraz je zo mna slusna mamicka 😉
a inac objedname ten rukavnik potom ?

fatmira
25. sep 2011

@majka_k xi xi.aj zo mna 😀
hej objedanvame, urcite..nasla si niekde? lebo ja som nehladala..

majka_k
25. sep 2011

@fatmira 😀 ani ja som nehladala, mozno zajtra ked vyjde cas...skusim pokukat 😉

fatmira
25. sep 2011

@majka_k jj pokukaj, lebo v zime bude kosno 😀 😠

majka_k
25. sep 2011

@fatmira to si viem predstavit 😀 😀
zajtra nezabudni adresu zobrat 😉

majka_k
25. sep 2011

@fatmira a teda mam doniest tu obalku? alebo sak kupim ju v stanku u nas na juhu 😀 😀

fatmira
25. sep 2011

@majka_k hej vezmem adresu, pero, lepiacu pasku aj papier nejaky 🙂 a obalku kupime po ceste..
tak o kolkej teda?

majka_k
25. sep 2011

@fatmira okolo druhej , ja tak nachystam aby sme o druhej papali a potom sup do kocika a ideme 😉 ak by som nestihala alebo ak by som stihala velmi 😀 ze skor tak sa ozvem, ale tak nieco po druhej zatial, ja sa vychystam a budem vas cakat za mojou bytovkou...sa tam budem prechadzat 🙂

majka_k
25. sep 2011

@fatmira padam, sofi je hore, tradicne presne, presnost ma po maminke 😀 😀 😀 dobru noc

fatmira
25. sep 2011

@majka_k oki dohodnute, ved keby nieco, tak si volame.. idem uz spat.. tak dobru noc 🙂

sunnygirl26
26. sep 2011

@fatmira neviem, ved ono aj laure ide casto iba o to, aby som pri nej bola....som uz minule vravela, ze ked bola malicka, prespala aj od pol 9 do 4 rana a teraz, uz vnima vsetko a sleduje, tak sa budi aj kazde 2 hodinky....ani nepije poriadne, len si cucne a spi, alebo staci, ze ju pohladkam po hlavice....no to vies, my sme cele dni doma iba dve, tak to je taky moj "suchy zips" 😀

fatmira
26. sep 2011

@sunnygirl26 u nas je to tiez tak..cim starsi, tym otrasnejsie noci.. od narodenia zaspaval sam v postielke a zo dna na den sa to zmenilo, prislo mamickovske obdobie, same mama mama mama..je to strasne zlatunke, ale hovori to, len ked nieco potrebuje, alebo sa mu nepaci.. 😅 no a zaspava tak, ze si musim k nemu lahnut a nalepi sa na mna jak maly prisavnik 😀 a kontroluje ci som pri nom...
a ze suchy zips..zlateeeeee 😉

mentoska
26. sep 2011

@sunnygirl26 jaj tak mozno preto sa nestretavame lebo my sa tym miestam presne snazime vyhnut lebo mala ked ide von spat chce mat ticho, je strasne hakliva na hluk.

majka_k
26. sep 2011

jaaaaaj, my sme boli vecer ( o pol siestej 😅 ) u svokrovcov a taaaak sme zamrzli, sofi sedela vo vajicku, potom som ju prikrila dekou a ihned zaspinkala - chudatko moje, to by clovek nepovedal ze v priebehu 10-15 minut sa tak strasne ochladi, hruuuza 😠 , uz nech je bude zima alebo teplo lebo take výkyvy pocasia ako su teraz to je des 😖

fatmira
26. sep 2011

@majka_k vecer je uz chladnejsie, a dnes rano, ked sme sli na pecivo do vecierky, normlane na autach, ktore boli v chladku bol este mraz 😲

majka_k
26. sep 2011

@fatmira no ved, sak to je des, ja taketo pocasie namam rada, to clovek absolutne nevie ako sa ma obliect a kde uz ako dietatko 😕 ???

fatmira
26. sep 2011

@majka_k my chodime vecer vonku, tak viem, ze uz je kosa, a tiez neviem kolkokrat, ci je dost obleceny alebo nie 😒

majka_k
26. sep 2011

@fatmira a inac jej musim kupit rukavicky, take nie velmi hrube, sofi ma strasne studene rucky ked sme neskor vonku tak by som jej dala, sak dnes ich normalne mala ladove, a vobec neviem odkial kupit 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre