Vranovčanky sem sa 🙂

indianna
27. okt 2006

Ahoj, tak som sa zúfalo snažila nájsť v kolónke Regióny aj Vranov, no márne. Takže som sa rozhodla založiť novú tému a budem rada ak sa ku mne pridajú mamičky a budúce mamičky z VT a okolia. Teším sa na vás 😉

fatmira
26. sep 2011

@majka_k a take co jej davas doma, nemozes dat? misko ma tiez ladove vzdy.ale vies z coho, z konstrukcie 😒

majka_k
26. sep 2011

@fatmira ja mam len take malicke babatkovske...v tescu malitiez len take malicke 😒 ale to som pozerala uz davnejsie...musim asi zajst kuk lebo neviem ci mavaju aj bezne v detskych obchodoch...mozno zajtra skocim niekde pozriet 😕

majka_k
26. sep 2011

@fatmira uz som ich videla 😵 😵 len nevim ci su aj prakticke lebo neviem ci cez nich dam malej rifle alebo nohavice...popripade nejake oteplovaky v zime, ale su kráááááásne 😵 😵 😵

fatmira
26. sep 2011

@majka_k to skor take imidzofky, nie na chodenie, ale su rozkosne.. 🙂

fatmira
26. sep 2011

@majka_k krasne krasne krasne.objednavaj 😀

majka_k
26. sep 2011

@fatmira vsak...straasne sa mi paci a asi aj objednam, len neviem aku velkost svetrik, ci 68 alebo az 74 😅

fatmira
26. sep 2011

@majka_k ach tie velkosti.. 😠 teraz nosi kolkatku?

majka_k
26. sep 2011
majka_k
26. sep 2011

@fatmira ale to su je uz take ze LTT touz pomaly prejdema na 68-cku
ciapocku isto 74 ale neviem ci aj svetrik lebo on je taky tenky ze nie velmi na zimu

fatmira
26. sep 2011

@majka_k 68-cku asi... misko co ma mikinu 80tku, tak mu je vacsia a aj tricka tiez..

fatmira
26. sep 2011

@majka_k http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=10284904&tab=1 maju aj na misiaka, ale si ho v tom neviem nejako predstavit.. 😅

majka_k
26. sep 2011

@fatmira he he 😵 , ale je to zlate 😵 by bol taky fesacisko ako dospelak 😀

fatmira
26. sep 2011

@majka_k nooo porozmyslam 🙂

fatmira
26. sep 2011

@majka_k tak co s fusakmi? ideme sa rozhybat a objednat? aby nam nevykupili farby 😀

majka_k
26. sep 2011

@fatmira ja som tam nasla aj baranicu, ale keby bola krajsia, dievcenskejsia , a je aj velka na nas, ja asi budem baranicu riesit az na buduci rok, jak mala uz bude chodit 😵 😅
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=12269224&tab=7

majka_k
26. sep 2011

@fatmira mozme ja som sa uz rozhodla 😉

majka_k
26. sep 2011

@fatmira a ako sa tam plati? to posielaju dobierkou alebo ?

fatmira
26. sep 2011

@majka_k hej a dovtedy mozno bude baranica aj krajsia 😅
napisem ti ip

sunnygirl26
27. sep 2011

@majka_k k tym rukaviciam...ja som velmi zvedava ako prezijeme zimu ☹ laura neznasa ked ma nieco na rukach...to bude asi nervozity....jaaaaj

fatmira
27. sep 2011
majka_k
27. sep 2011

@sunnygirl26 no my sme nosili ked bola sofi este malinka lebo mala stale ladove ruky a vtedy nebol problem, uvidime ako to bude teraz... 😕

fatmira
27. sep 2011

@majka_k domov som prisla riaaaadne unavena... 😝 dnes ma to zmohlo 😀 nastastie zaspavanie vecer trvalo len 40 min 😅

fatmira
27. sep 2011

som si nasla robotu 😀 svokrovcom chcem na vianoce dat kalendar a fotkami a pre polda na vyrocie chcem fotoknihu, tak skladam, a rozmyslam 😀 😀

sunnygirl26
28. sep 2011

@fatmira cez koho si to ides dat urobit?

majka_k
28. sep 2011

@fatmira no to mi nieco rozpravaj... 😕 ja som vecer zachrapala o pol deviatej v obyvacke pri telke a spala som az do jedenastej 😅 😀 😀 😀 a potom rychlo sofi papat urobit a zase spat 😀 😀 😀 😀 ale este by som si zdriemla 😀 mala spinkala do osmjej a v noci len raz hore na papkanie - moje zlaticko 😵 😵 😵 😵

majka_k
28. sep 2011

@sunnygirl26 pozeram ze ty mas tiez tak skoro rano budicek ako @fatmira tie vase deticky vas asi vobec nešanuju 😅

sunnygirl26
28. sep 2011

@majka_k budicek mam, to je pravda, no to drahy vstava o 5 do prace a ja som si zvykla tiez tak vstavat..od odchadza o pol 6, ja prichystam desiatu adkovi, ranajky, urobim si kavu a mam pre seba od 6 taku pol hodku....vtedy zapnem notebook a v klude vypijem kavu 😀

majka_k
28. sep 2011

@sunnygirl26 waaaw no ked musis tak musis...ale ja by som ako sa poznam ihned ako by muz odisiel zalahla spat 😀 😀 😀 este ze moj muz ma chodit na osmu do roboty ale chodi o pol deviatej az deviatej niekedy...ale oni maju pohyblivú pracovnu dobu takze pohoda...a mala tiez rano vyspava fajne dlho - takze sa vytesujeme ze mame maleho spachtosa ako sme my dvaja 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre