• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vranovčanky sem sa :-)

27. novembra 2016 
@sunnygirl26 no a je pravda ze my ked vstaneme tak ja uz nemam cas na nic okrem malej, ja kavu pijem za pochodu :grinning: :grinning: :grinning: , ale mam doma otca takze on malu lubi nosit a vypravat jej, takze ja mam cas na modreho konika a minanie koruniek na mimibazare :grinning:
28. sep 2011 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k ja som nikdy nepatrila k nejakym velkym spacom...ani po zuroch som extra nevyspavala za mladi :grinning:....a takto mi to celkom vyhovuje...mne ju nema kto ponosit, tak vyuzivam kazdu chvilku....je to super, ze byvame sami, no obcas by sa pomoc zisla :slight_smile: ake mas skusenosti na MMB? som tam zaregistrovana, ale este som nic nekupila
28. sep 2011 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sunnygirl26 vacsinou dobre, ja ale objednavam nove veci, teraz sa mi stalo ze mi jedna pani poslala mensie polodupacky ale v pohode mi ich vymeni a aj pyzamka na spanie som si teraz objednala a teiez mi po 6-tich dnoch pani odpisala ze nema taku velkost aku som si objednala ale ihned mi vratila peniazky ... takze tak ale inac bez problemov...celkom som spokojna :wink:
28. sep 2011 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k ja som tiez pozerala hlavne po novych veciach, aj minule som tu videla fotky jednej baby, co si objednala tricko, dotycna ho vraj mala iba par x na sebe a vyzeralo hrozne...dierky atd...asi sa pojdem kuknut...bola som vsak vcera v takku a tiez tam mali pekne veci, budem musiet moju polovicku vytiahnut na nakup :sweat_smile:
28. sep 2011 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sunnygirl26 jj, niekedy sa viacej oplati objednat z mmb a ta to vyjde aj s postovnym este lacnjesie ako v obchode a donesie ti to kurier alebo postarka az domou :wink:
28. sep 2011 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sunnygirl26 cez happyfoto.sk si tam stiahnes program a vyrobis si to sama ako chces.. :wink: to je to pekna babracka :stuck_out_tongue_closed_eyes: hadam stihnem dokedy skonci akcia.. a inak ten program mi este viac spomalil moju sunku co mam :angry:
@majka_k no dnes budicek o pol osmej, ale zato noc otrasnaaaaaa :stuck_out_tongue_closed_eyes: hlava ma bolela celu noc, este aj rano a daco na mna lezie :angry: :angry: :angry: :angry: kurnik.. citim sa faaaakt uzasne... :angry:
a inak..odkedy sa misko kamarati so sofi, tak spava na brusku, asi mu poradila, ze tak je lepsie :grinning:
a musim sa vytrepat do kauflandu :sweat_smile:
28. sep 2011 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira :grinning: :grinning: no vidis... :sweat_smile: sofi na brucho spi ovela lepsie, pokojnejsie a hlavne dlhsie, dnes spala uz 2x a to po pol hodine :unamused: :rolling_eyes: cize je pernamentne na rukach :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. sep 2011 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira ja so sa tiez chystala, ale sa tiez nejak neviem vytrepat a a bsolutne neviem ako je vonku, doobeda kosa a teraz asi uz teplo...uvidim ci pojdeme dnes niekam... :sweat_smile:
28. sep 2011 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k a nedavas ju niekedy na zem na deku, nech sa tam hraje?? ja som maleho supla pod hrazdicku, a dala mu tam kopu hraciek a sa prehral..teda okrem toho sa aj vela nosil :grinning: :grinning: :grinning:
28. sep 2011 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k no ja musim, lebo enviem ci zajtra alebo v piatok dojdu svokrovci, tak musim kupit nieco na obed a aj pivo a tak :sweat_smile: no a ja som k tomu uz urobila krok, umyla som si vlasy :grinning: ale zevraj ked je slnko je teplo a ked zajde, tak je zima.. pomohla som? :sweat_smile: :grinning:
28. sep 2011 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira ta hrazdicka co sme jej kupili tak sa pekne zmesti do postielky, tak jej ju tam davam, to najprv kuka na to ako puk, ako keby sa bala, a potom sa trocha pohra, ale ona je asi este na to mala...neviem, a ani s hrackami sa nejak dlho nevie pohrat...chvilku, a potom sa len znervoznuje lebo jej vypaduju z rucky :confounded:
28. sep 2011 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tu som aj ja smutna vec vcera som prisla o babo v 12 TG povedali mi ze akcia nieje objednana som na piatok potrat len jedno ma stve preco ho nepozru posledny krat co ak? :frowning2:
28. sep 2011 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira noooo...neviem :sweat_smile: :grinning: :grinning: ale asi budem musiet aspon tu po sidlisku sa ist so sofi prejst lebo doma cely den to je o drzku :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. sep 2011 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kukucka26 :pensive: :cry: :cry: och to je mi strasne luto, a neboj oni podla mna este v nemocnici pozru ... drz sa
28. sep 2011 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira ved prave, ze treba stahovat program...ja som uz pozerala aj cez dm-ku, lebo maju lepsiu cenu na fotky, no do stahovania sa mi velmi nechce....my mame takeho starceka, uz ma 5 rokov a ja som rada aj za to, ze sa este da zapnut a pripojit na net :rolling_eyes:
28. sep 2011 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k nooooo ja som bola uz o druhej nachystana vsetko, idem maleho obliect a on klipka s ockami..tak som ho dala spinkat, a spal 5 min :angry: tak som ho obliekla a sme sli nakoniec do kauflandu, nedavno sme prisli a misko spinka :grinning: hej a vcera jak sme platili, tak som si vsimla oproti na pokladni, jedna tetka platila a mala tie nugetky, a dnes som kukala ze kde, tak tam ich maju kde aj cerealie, a tie dalsie somarinky, ze kurca na paprike a tak :grinning:
28. sep 2011 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sunnygirl26 moj starcek ma tiez 5 rokov :grinning: uz raz s nim kleplo, ale dali mi ho nejak dokopy :sweat_smile: ked bude aj dalej spomaleny tak vymazem a hotovo.. :grinning: no ale co su v dmke, tak neviem ako si to tam urobis, ako to tam funguje, tu si to sama poskladas, das ake fotky chces, kde ich chces, pridas rozne pozadia a ine somariny plus si tam mozes hocico napisat, aj si vyberies ci chces pevnu vazbu lepenu, ci zosivanu, alebo kruzkovu.. :wink:
28. sep 2011 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kukucka26 velmi ma to mrzi :cry: :cry: :cry: a tiez si myslim, ze este nemocnici skontroluju...
28. sep 2011 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira ja som bola nieco po stvrtej vonku s malou a to sme boli asi 20 minu, sme stretli mojhpo otca - on bol u mojej sestry, tak sme isli s nim domou ... a teraz pojde spat-uz 4-ty krat dnes, leno si nevie normalne pospat a tak je zase unavena,idem jej dat papat a pojde si pospinkat este :wink:
28. sep 2011 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k my sme vtedy spinkali...az do 6tej :grinning: :sweat_smile: a teraz zas konecne spinka..a hadaj ako??
28. sep 2011 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira :grinning: :grinning: zeby na brusku????
28. sep 2011 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira aj my sme spinkali od piatej do siestej a maka uz spinka asi pol hodinku :dizzy_face: :dizzy_face:
28. sep 2011 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k no ved ako inak :sweat_smile: ale to mu na 100% sofi dohovorial, predtym to nerobil :grinning:
28. sep 2011 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira no musim zistit ze co Misko odporucil Sofi na oplatku :grinning: :grinning: :grinning:
28. sep 2011 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k som sa ho pytala, ale nepovedal mi :sweat_smile: inak som zistila, ze ten cumlik co som mu kupila, tak mu v noci svieti :grinning:
28. sep 2011 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira :grinning: sa musim ja opytat sofi zajtra ze ci mi neprezradi alebo budem cakat ze co novééé :grinning: :grinning: :grinning:
a velmi svieti?
28. sep 2011 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k no potom daj vediet, lebo aj jaaaa som zvedavaaaa :sweat_smile:
tak trosku, ale neviem, ci ho to nerusi pri zaspavani :confused: no ale teraz jak som kukala, tak uz nesvietil..hm..tak to asi len chvilu
28. sep 2011 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira tak fajn, podla mna by ho to mohlo rusit, sofi sa nejak prehadzuje, meta so sebou zo strany na stranu :fearful: :confused: co to? dufam ze do jedenastej pospi :sweat_smile: no mne je taka kosa...normalne v mikine sedim a ruky mam jak lad, som pred chvilkou bola pri malej lebo so sebou metala tak somju bola pohladkat tak som ju s tymi mojimi paprcami studenymi zobudila, ale ihned aj zaspala :sweat_smile: :wink:
28. sep 2011 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k misiak tiez kym zaspal, tak sa kuritl po celej postely.. oci privrete, ale dudlikoval o 106 a hadzal so sebou :unamused: juuuj a nechces si aj ty kupit rukavice na doma? :sweat_smile: akurat som dnes poldovi vravela, ze keby sme na dome, tak isto musime zakurit, jaka kosa vecer :sweat_smile:
28. sep 2011 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira sak :confounded: a si viem predstavit co bude v zime :zipper_mouth: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja som taky cencul, mne je stale zima ... tak to si vytrpim :sweat_smile: :unamused:
28. sep 2011 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok