• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vranovčanky sem sa :-)

27. novembra 2016 
ale oni pojdu dole. dúfam. :wink:
21. feb 2008 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale kedy. Potrebujeme zohnať byt do konca júna, lebo keď sa narodí malé tak už nedostaneme takú veľkú hypotéku.
21. feb 2008 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neboj aj tvoja bude spať o 20:00. To chce čas
21. feb 2008 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale hypotéku ti dajú takú vysokú akú kupuješ nehnutelnost a nepotrebuješ dokladovat príjmy. ručíš tam nehnutelnostou. Aspon tak nám to vraveli. Alebo nie? :unamused:
21. feb 2008 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslela som tú americkú hypotéku. :wink:
21. feb 2008 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sofik mi neberieme americkú hypotéku. Potrebujeme zobrať viac na prerobenie a splatenie úveru aby sme zase neplatili veľa mesačne. Ručíš nehnuteľnosťou, ale musíš mať aj zdokladovaný príjem. Teda my nie, lebo tam máme účet a majú prehľad o manželových príjmoch.
21. feb 2008 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, to asi musia byt všade zdokladované príjmy. :wink:
21. feb 2008 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky, bola som dnes na internom a on mi povedal, že mám šelest, ak dobre píšem, hneď ma poslal na kardiologiu a tam ma objednal až o mesiac na ECHO. Ale vraj sa nemám znepokojovať, že ten šelest sám zmizne, ale kedy??Ale čo mi na internom zistil, až ma pri srdci stislo, povedal mi, že som alergická na vitamín B12, ako tabletky to môžem brať, vraj sa to vylúčí v moči, takže mi to nemôže poškodiť, ale ak by mi pichli vitamínovu B12 injekciu do žily, je mi do 2 hodín amen. Mám skoro 21 rokov a povie mi to internista, len tak pri vyšetrení a pritom mi to nezistili odborný lekári a dokonca ani vtedy, keď som si bola robiť testy na alergiu. Zistili len alergiu na nikel a kobalt.A B12 sa skladá z kobaltu a niklu.No nezabiješ ich???
22. feb 2008 o 15:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pampušik tak to je hrozné, ešte že si pri nom bola. Katastrofa. :unamused:
22. feb 2008 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pampusik tak to je sila, ešte dobre že si tehu a posielajú nás za internistom.
23. feb 2008 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to máš pravdu, asi by som to nikdy nevedela, keby nebolo toho internistu, skoro to bola aj moja vina podľa doktora,lebo ja som vyučená ako chemický laborant a ja som sa to mala učiť, no tak aj ja som ostala najhoršia, lebo som to nevedela, pritom sa to učia zdravotný laboranti a nie chemický, neviem načo sú chemikovi vitamíny keď za učí o kyselinách a zásadách.
24. feb 2008 o 14:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak predsa všetko nemožeš vediet. :angry:
24. feb 2008 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pampusik a pracuješ?
27. feb 2008 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano, pracujem, na Okresnom súde, každý deň po 8 hodín, ale ja tak nevládzem, tak má ta robota unavuje, dnes som ani neišla lebo som ráno nevládala vstať, ale ja som tam len na absolvenskú prax,tak si môžem dovoliť, nechodiť tam pravidelne, veď čo chcú za 1700,- sk mesačne.
27. feb 2008 o 16:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pampúšik tak sa daj vypísat od gynekologa na marodku ked nevládzeš, aspon si oddýchneš. :slight_smile:
27. feb 2008 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sofik ja by som povedala, že ani nie, lebo by musela byť v kuse doma a to by jej išlo asi viac na nervy.
Pampusik veď to máš iba za pár. Ani sa nenazdáš a budeš mať mimi. Keď som čakala Elišku tak som chcela robiť čo najdlhšie, ale prišlo rizikové a musela som si to odležať. A nemala som bohvieakú super robotu. (veľa stresu) :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. mar 2008 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sveva ja som pracovala do 5 mesiaca ale už som bola velmi unavená a nevládala som. To je na každej mamičke, niektorá vydrží dlho a niektorá nie. Ja som tiež pracovala v strese ale nie od spolupracovníkov ale z vedenia. :slight_smile:
2. mar 2008 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sofik a dala si sa vypísať na PN?
2. mar 2008 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no povedala so gynekologovi že nevládzem a vypísal ma. Som bola rada pretože som si aspon všetko postupne pokupovala a hlavne oddychovala. :slight_smile:
2. mar 2008 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha. NO tak mne sa tiež ráno nechcelo vstávať, ale keď som už bola hore tak ma to nejako prešlo a fungovala som. Môžem byť rada, že som vládala.
2. mar 2008 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ibaže teraz som viac unavená a nevládzem, lebo okolo malej niekedy nestíham. Je to malý zbojník. :dizzy_face: Ani v noci sa veľmi nevyspím. Keď zaspí cez deň, tak ja musím stihnúť navariť, poupratovať čo rozhádže a keď si konečne ľahnem tak ona sa ako naschvál zobudí. :frowning2: :angry:
2. mar 2008 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sveva ja som vnoci nemohla spat a ranné vstávania boli katastrofy, do 2 som bola stále hore. :unamused:
2. mar 2008 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sveva a prečo si šla na rizikové, :wink:
2. mar 2008 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sofik začalo mi tvrdnúť bruško.
2. mar 2008 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha. :wink:
2. mar 2008 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to si ako zistila?
2. mar 2008 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj som sa začala otvárať. Takže som si aj poležala v nemocnici a podšiť ma nestihli, lebo sa to robí iba do určitého tt.
2. mar 2008 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a od ktorého mesiaca si ležala v nemocnici.
2. mar 2008 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
od 29 tt takže to je začiatok 7 mesiaca, ale PN som začala v 6 mesiaci.
2. mar 2008 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to mne odtiekla v 32tt plodová voda a malá bola na svete. Ale chválabohu je v poriadku. :slight_smile:
2. mar 2008 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok