Vranovčanky sem sa 🙂

Ahoj, tak som sa zúfalo snažila nájsť v kolónke Regióny aj Vranov, no márne. Takže som sa rozhodla založiť novú tému a budem rada ak sa ku mne pridajú mamičky a budúce mamičky z VT a okolia. Teším sa na vás 😉
fatmira
28. sep 2011
@majka_k ja som tiez zamrznuta a sa bojim zimy jak cert kriza.. normalne uvazujem, ze si kupim take nohvice zateplene, lebo jak som chodila kocikovat,tak som furt len mrzla. ]-(
majka_k
28. sep 2011
@fatmira no mna to caka prvy krat tak som zvedava, nejake pancuchy mam 😃 😃 ale este nesmiem zabudnut na ten Rukávnik na madlo kočíka lebo ruky si asi uziju :-N :-p
fatmira
28. sep 2011
@majka_k ja som mala pancuchy a rifle a som mrzlaaaaaaaaaaa ]-( ]-( a rukavnik samoska.. kedy objednavame? :-N
majka_k
28. sep 2011
@fatmira neviem mozme ... skus kuk ty ci sa z toho vysomaris ze ako objednat, lebo tam by si si mala vediet vybrat aku kombinaciu chces ... a nejak sa k tomu neviem dopatrat :-N asi jej treba napisat mail alebo...
http://www.sashe.sk/ornament/detail/rukavnik-na...
fatmira
28. sep 2011
@majka_k sa mi na nom paci, ze je taky kratky, lebo co som kukala na nete, ine, tak boli take dlhe :-| a ty aku farbu chces? chces aj daco vysit?
majka_k
28. sep 2011
@fatmira taj ja asi cierne s hnedym vnutrom alebo opacne a neviem ci dam nieco vysit =-) ty ?
majka_k
28. sep 2011
@fatmira jeeej sa mi paci ta zirafa 😃 😃 😃 asi si dam ju vysit, meno nechcem urcite,,,
fatmira
28. sep 2011
@majka_k ja nechcem nic vysit, ani meno, ani nic.lebo som davala na nanoznik daco tak aby nebolo precackane.. ale rozmyslam ci cele cierne, alebo s farebnym vnutrom, tym modrym alebo zelenym..hmmmmmmm..ale cele cierne.. poraad 😃
majka_k
28. sep 2011
@fatmira taaak? sa este rozhodnes? uz som to pochopila ze ako asi :-N no hold uz je vecer a mne sa chce spat tak mi uz velmi nepali :-N
majka_k
28. sep 2011
@fatmira ja uz som sa rozhodla, ja chcem cierne s hnedym vnutrom tiez nedam nic vyisit...
fatmira
28. sep 2011
@majka_k do zajtra porozmyslam a zajtra objedname..hm?
majka_k
28. sep 2011
@fatmira oukej, ja si do zajtra este 5x rozmyslim ako sa poznam 😃 😃 😃 😃
idem spat uz nevladzem drzat viecka a straaasne mi je zima :-S , dobru noc 😉
fatmira
28. sep 2011
@majka_k no uvidime..idem aj ja..ale mne sa nechce spat ale musim :-| dobru noc 😉
majka_k
29. sep 2011
@fatmira Miskovi prajeme so Sofi vsetko najlepsie k meninám 😉 x-) x-) x-)
fatmira
29. sep 2011
@majka_k jeeeej, Misko velmi pekne dakuje 😉 a ze posiela Sofi cmuk 🙂
majka_k
29. sep 2011
@fatmira 😉 odovzdam, my uz zarezavame od pol osmej :-N 😃 😃 paraaada, dufam ze jedno zobudenie stacilo =-)
fatmira
29. sep 2011
@majka_k no to sa so sofi asi dohodli, lebo tiez dnes skoro zalomil, ale raz uz bol hore, som sa tak zlakla, lebo som pocula nejake zvuky a pridem do spalne a on stoji vykloneny na kraji v postielke a sa skeri :-N no zajtra ked pride svokor, ci chce alebo nie, zamastnam ho, da mi pekne postielku uplne dole...
majka_k
29. sep 2011
@fatmira 😃 asi hej sa dohodli ... vy este nemate celkom dole postielku? to ked sa vie dietatko uz postavit tak asi uz treba ... sa ti bude este tahsie Misko vyberat z nej ked bude tak nizko :-|
fatmira
29. sep 2011
@majka_k mam len v strede :-| vies nemam doma chlapa a sama sa do toho bojim pustit aby som to este naspat poskladala :-N no ale mala by byt uz dole.. zvlast pri miskovi, ked je taky vysoky :-| no to mi ani nehovor... vyberat este ok, ale ukaldat ho tam spiaceho, ach jaj :-o
majka_k
29. sep 2011
@fatmira :-p no verim, ja mam niekedy problem so sofi ale ja mam preto problem lebo ja mam na postielke este aj prebalovaciu podlozku a uz je velka sofi a tazko sa mi tam v noci dava, ale nevieme este kde ju dame tak zatial zostava tam ale uz musiem poriesit lebo uz je fakt velka a musim vkladat ju tak ze najprv nohy a potom telo :-N =-) :-p
fatmira
29. sep 2011
@majka_k jaj tak to uz hej... my mame inu podlozku a mala som ju na pracke.. teraz pouzivam len ked kupeme a ho tam utieram, ale budem musiet zrusit, lebo sa tam strasne kruti a je velky na nu 😃
majka_k
29. sep 2011
@fatmira my sme skusali na pracku, tak nasa nepasuje, ale muz ma kamosa tak snad nam urobi nejaky stojan na podlozku alebo ju proste odlozim a kaslem na to, ale sofi ma novu zalubu ked ju prebalujem a zoberiem jej pouzitu plienku tak ona zrovna vtedy curka :-N 😃 😃 😃 par krat sa to uz stalo a aj v noci pri prebalovani to bola cista radost,tak ja si teraz nemozem dovolit nemat prebalovaciu podlozku =-) lebo by sme mavali ocuranu postel 😃 😃 a ja ju tam aj obliekam ale ked nebude ina moznost...tak odlozim, a to uz bude coskoro lebo ona sa tam uz fakt nezmesti 😕
fatmira
29. sep 2011
@majka_k ved daj na postel ale to budes zohnuta :-| my mame tiez kopu cikacich nehod 😃 naposledy taku, ze som musela v noci prebalit a po tme, a to som nevidela ze cika, tak som nestihla zachranit ]-( tak mi pocikal postel..no radost som mala :-N
majka_k
29. sep 2011
@fatmira he he 😃 😃 pekne, preto ja nechcem na posteli prebalovat :-p uvidim ako to poriesime, mozno ma muz prekvapi a da mi urobit stojan =-)
takze ty mas zajtra svokrovcov hej ? som myslela ci nedame prechadzku ale nic, inokedy 😉
ja som dnes bola v meste jak bludna ovca - sama 😕 :-N :-|
fatmira
29. sep 2011
@majka_k no tak uvidis, ci bude prekvapko, ale ja na tvojom mieste by som do toho nesla.. predsa to bude vysoko a cim dalej tym viac sa ti tam bude vtriet, tak aby sa nestala nejaka nehoda :-o
no hej pridu zajtra..ale nepotesim ta :-| aj keby neprisli, tak by som nesla..chora som jak pes..tak az ked budem zdrava :-N
lejduska
29. sep 2011
vranovcanky vsetky ste tu mamicky? ci sa najdu aj nejake vynimky?? 🙂
majka_k
29. sep 2011
@fatmira mas pravdu s tym ze by mohla odtial zletiet ... =-) :-S
jooooj ta co? od segry si sa nakazila ? ci co ? =-) tak niekedy inokedy... 😉
fatmira
29. sep 2011
@majka_k by si ten stojan asi dlho uz nevyuzila :-|
on nej nie, tak sem tam zakasle, nic jej nie je, ale este den predtyms om bola asi pol hodku okolo bytovky s kamoskou pokocikovat a ona bola chora cosom nevedela, tak asi od nej :-|
majka_k
29. sep 2011
@fatmira aha ... tak to potesi 8-( tak skore uzdravenie 😉 a nech Miska obijde choroba :-N 😉
majka_k
29. sep 2011
@lejduska ahoj, myslim ze vsetky co tu piseme sme mamicky 😉