• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vranovčanky sem sa :-)

27. novembra 2016 
@majka_k ja som tiez zamrznuta a sa bojim zimy jak cert kriza.. normalne uvazujem, ze si kupim take nohvice zateplene, lebo jak som chodila kocikovat,tak som furt len mrzla. :angry:
28. sep 2011 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira no mna to caka prvy krat tak som zvedava, nejake pancuchy mam :grinning: :grinning: ale este nesmiem zabudnut na ten Rukávnik na madlo kočíka lebo ruky si asi uziju :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. sep 2011 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k ja som mala pancuchy a rifle a som mrzlaaaaaaaaaaa :angry: :angry: a rukavnik samoska.. kedy objednavame? :sweat_smile:
28. sep 2011 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira neviem mozme ... skus kuk ty ci sa z toho vysomaris ze ako objednat, lebo tam by si si mala vediet vybrat aku kombinaciu chces ... a nejak sa k tomu neviem dopatrat :sweat_smile: asi jej treba napisat mail alebo...
http://www.sashe.sk/ornament/detail/rukavnik-na-madlo-kocika
28. sep 2011 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k sa mi na nom paci, ze je taky kratky, lebo co som kukala na nete, ine, tak boli take dlhe :unamused: a ty aku farbu chces? chces aj daco vysit?
28. sep 2011 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira taj ja asi cierne s hnedym vnutrom alebo opacne a neviem ci dam nieco vysit :confused: ty ?
28. sep 2011 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira jeeej sa mi paci ta zirafa :grinning: :grinning: :grinning: asi si dam ju vysit, meno nechcem urcite,,,
28. sep 2011 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k ja nechcem nic vysit, ani meno, ani nic.lebo som davala na nanoznik daco tak aby nebolo precackane.. ale rozmyslam ci cele cierne, alebo s farebnym vnutrom, tym modrym alebo zelenym..hmmmmmmm..ale cele cierne.. poraad :grinning:
28. sep 2011 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira taaak? sa este rozhodnes? uz som to pochopila ze ako asi :sweat_smile: no hold uz je vecer a mne sa chce spat tak mi uz velmi nepali :sweat_smile:
28. sep 2011 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira ja uz som sa rozhodla, ja chcem cierne s hnedym vnutrom tiez nedam nic vyisit...
28. sep 2011 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k do zajtra porozmyslam a zajtra objedname..hm?
28. sep 2011 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira oukej, ja si do zajtra este 5x rozmyslim ako sa poznam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
idem spat uz nevladzem drzat viecka a straaasne mi je zima :confounded: , dobru noc :wink:
28. sep 2011 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k no uvidime..idem aj ja..ale mne sa nechce spat ale musim :unamused: dobru noc :wink:
28. sep 2011 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira Miskovi prajeme so Sofi vsetko najlepsie k meninám :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. sep 2011 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k jeeeej, Misko velmi pekne dakuje :wink: a ze posiela Sofi cmuk :slight_smile:
29. sep 2011 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira :wink: odovzdam, my uz zarezavame od pol osmej :sweat_smile: :grinning: :grinning: paraaada, dufam ze jedno zobudenie stacilo :confused:
29. sep 2011 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k no to sa so sofi asi dohodli, lebo tiez dnes skoro zalomil, ale raz uz bol hore, som sa tak zlakla, lebo som pocula nejake zvuky a pridem do spalne a on stoji vykloneny na kraji v postielke a sa skeri :sweat_smile: no zajtra ked pride svokor, ci chce alebo nie, zamastnam ho, da mi pekne postielku uplne dole...
29. sep 2011 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira :grinning: asi hej sa dohodli ... vy este nemate celkom dole postielku? to ked sa vie dietatko uz postavit tak asi uz treba ... sa ti bude este tahsie Misko vyberat z nej ked bude tak nizko :unamused:
29. sep 2011 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k mam len v strede :unamused: vies nemam doma chlapa a sama sa do toho bojim pustit aby som to este naspat poskladala :sweat_smile: no ale mala by byt uz dole.. zvlast pri miskovi, ked je taky vysoky :unamused: no to mi ani nehovor... vyberat este ok, ale ukaldat ho tam spiaceho, ach jaj :astonished:
29. sep 2011 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira :stuck_out_tongue_closed_eyes: no verim, ja mam niekedy problem so sofi ale ja mam preto problem lebo ja mam na postielke este aj prebalovaciu podlozku a uz je velka sofi a tazko sa mi tam v noci dava, ale nevieme este kde ju dame tak zatial zostava tam ale uz musiem poriesit lebo uz je fakt velka a musim vkladat ju tak ze najprv nohy a potom telo :sweat_smile: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. sep 2011 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k jaj tak to uz hej... my mame inu podlozku a mala som ju na pracke.. teraz pouzivam len ked kupeme a ho tam utieram, ale budem musiet zrusit, lebo sa tam strasne kruti a je velky na nu :grinning:
29. sep 2011 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira my sme skusali na pracku, tak nasa nepasuje, ale muz ma kamosa tak snad nam urobi nejaky stojan na podlozku alebo ju proste odlozim a kaslem na to, ale sofi ma novu zalubu ked ju prebalujem a zoberiem jej pouzitu plienku tak ona zrovna vtedy curka :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: par krat sa to uz stalo a aj v noci pri prebalovani to bola cista radost,tak ja si teraz nemozem dovolit nemat prebalovaciu podlozku :confused: lebo by sme mavali ocuranu postel :grinning: :grinning: a ja ju tam aj obliekam ale ked nebude ina moznost...tak odlozim, a to uz bude coskoro lebo ona sa tam uz fakt nezmesti :fearful:
29. sep 2011 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k ved daj na postel ale to budes zohnuta :unamused: my mame tiez kopu cikacich nehod :grinning: naposledy taku, ze som musela v noci prebalit a po tme, a to som nevidela ze cika, tak som nestihla zachranit :angry: tak mi pocikal postel..no radost som mala :sweat_smile:
29. sep 2011 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira he he :grinning: :grinning: pekne, preto ja nechcem na posteli prebalovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: uvidim ako to poriesime, mozno ma muz prekvapi a da mi urobit stojan :confused:
takze ty mas zajtra svokrovcov hej ? som myslela ci nedame prechadzku ale nic, inokedy :wink:
ja som dnes bola v meste jak bludna ovca - sama :fearful: :sweat_smile: :unamused:
29. sep 2011 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k no tak uvidis, ci bude prekvapko, ale ja na tvojom mieste by som do toho nesla.. predsa to bude vysoko a cim dalej tym viac sa ti tam bude vtriet, tak aby sa nestala nejaka nehoda :astonished:
no hej pridu zajtra..ale nepotesim ta :unamused: aj keby neprisli, tak by som nesla..chora som jak pes..tak az ked budem zdrava :sweat_smile:
29. sep 2011 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vranovcanky vsetky ste tu mamicky? ci sa najdu aj nejake vynimky?? :slight_smile:
29. sep 2011 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira mas pravdu s tym ze by mohla odtial zletiet ... :confused: :confounded:
jooooj ta co? od segry si sa nakazila ? ci co ? :confused: tak niekedy inokedy... :wink:
29. sep 2011 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k by si ten stojan asi dlho uz nevyuzila :unamused:
on nej nie, tak sem tam zakasle, nic jej nie je, ale este den predtyms om bola asi pol hodku okolo bytovky s kamoskou pokocikovat a ona bola chora cosom nevedela, tak asi od nej :unamused:
29. sep 2011 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira aha ... tak to potesi :rolling_eyes: tak skore uzdravenie :wink: a nech Miska obijde choroba :sweat_smile: :wink:
29. sep 2011 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lejduska ahoj, myslim ze vsetky co tu piseme sme mamicky :wink:
29. sep 2011 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok