Vranovčanky sem sa 🙂

indianna
27. okt 2006

Ahoj, tak som sa zúfalo snažila nájsť v kolónke Regióny aj Vranov, no márne. Takže som sa rozhodla založiť novú tému a budem rada ak sa ku mne pridajú mamičky a budúce mamičky z VT a okolia. Teším sa na vás 😉

fatmira
28. sep 2011

@majka_k ja som tiez zamrznuta a sa bojim zimy jak cert kriza.. normalne uvazujem, ze si kupim take nohvice zateplene, lebo jak som chodila kocikovat,tak som furt len mrzla. 😠

majka_k
28. sep 2011

@fatmira no mna to caka prvy krat tak som zvedava, nejake pancuchy mam 😀 😀 ale este nesmiem zabudnut na ten Rukávnik na madlo kočíka lebo ruky si asi uziju 😅 😝

fatmira
28. sep 2011

@majka_k ja som mala pancuchy a rifle a som mrzlaaaaaaaaaaa 😠 😠 a rukavnik samoska.. kedy objednavame? 😅

majka_k
28. sep 2011

@fatmira neviem mozme ... skus kuk ty ci sa z toho vysomaris ze ako objednat, lebo tam by si si mala vediet vybrat aku kombinaciu chces ... a nejak sa k tomu neviem dopatrat 😅 asi jej treba napisat mail alebo...
http://www.sashe.sk/ornament/detail/rukavnik-na...

fatmira
28. sep 2011

@majka_k sa mi na nom paci, ze je taky kratky, lebo co som kukala na nete, ine, tak boli take dlhe 😒 a ty aku farbu chces? chces aj daco vysit?

majka_k
28. sep 2011

@fatmira taj ja asi cierne s hnedym vnutrom alebo opacne a neviem ci dam nieco vysit 😕 ty ?

majka_k
28. sep 2011

@fatmira jeeej sa mi paci ta zirafa 😀 😀 😀 asi si dam ju vysit, meno nechcem urcite,,,

fatmira
28. sep 2011

@majka_k ja nechcem nic vysit, ani meno, ani nic.lebo som davala na nanoznik daco tak aby nebolo precackane.. ale rozmyslam ci cele cierne, alebo s farebnym vnutrom, tym modrym alebo zelenym..hmmmmmmm..ale cele cierne.. poraad 😀

majka_k
28. sep 2011

@fatmira taaak? sa este rozhodnes? uz som to pochopila ze ako asi 😅 no hold uz je vecer a mne sa chce spat tak mi uz velmi nepali 😅

majka_k
28. sep 2011

@fatmira ja uz som sa rozhodla, ja chcem cierne s hnedym vnutrom tiez nedam nic vyisit...

fatmira
28. sep 2011

@majka_k do zajtra porozmyslam a zajtra objedname..hm?

majka_k
28. sep 2011

@fatmira oukej, ja si do zajtra este 5x rozmyslim ako sa poznam 😀 😀 😀 😀
idem spat uz nevladzem drzat viecka a straaasne mi je zima 😖 , dobru noc 😉

fatmira
28. sep 2011

@majka_k no uvidime..idem aj ja..ale mne sa nechce spat ale musim 😒 dobru noc 😉

majka_k
29. sep 2011

@fatmira Miskovi prajeme so Sofi vsetko najlepsie k meninám 😉 😵 😵 😵

fatmira
29. sep 2011

@majka_k jeeeej, Misko velmi pekne dakuje 😉 a ze posiela Sofi cmuk 🙂

majka_k
29. sep 2011

@fatmira 😉 odovzdam, my uz zarezavame od pol osmej 😅 😀 😀 paraaada, dufam ze jedno zobudenie stacilo 😕

fatmira
29. sep 2011

@majka_k no to sa so sofi asi dohodli, lebo tiez dnes skoro zalomil, ale raz uz bol hore, som sa tak zlakla, lebo som pocula nejake zvuky a pridem do spalne a on stoji vykloneny na kraji v postielke a sa skeri 😅 no zajtra ked pride svokor, ci chce alebo nie, zamastnam ho, da mi pekne postielku uplne dole...

majka_k
29. sep 2011

@fatmira 😀 asi hej sa dohodli ... vy este nemate celkom dole postielku? to ked sa vie dietatko uz postavit tak asi uz treba ... sa ti bude este tahsie Misko vyberat z nej ked bude tak nizko 😒

fatmira
29. sep 2011

@majka_k mam len v strede 😒 vies nemam doma chlapa a sama sa do toho bojim pustit aby som to este naspat poskladala 😅 no ale mala by byt uz dole.. zvlast pri miskovi, ked je taky vysoky 😒 no to mi ani nehovor... vyberat este ok, ale ukaldat ho tam spiaceho, ach jaj 😲

majka_k
29. sep 2011

@fatmira 😝 no verim, ja mam niekedy problem so sofi ale ja mam preto problem lebo ja mam na postielke este aj prebalovaciu podlozku a uz je velka sofi a tazko sa mi tam v noci dava, ale nevieme este kde ju dame tak zatial zostava tam ale uz musiem poriesit lebo uz je fakt velka a musim vkladat ju tak ze najprv nohy a potom telo 😅 😕 😝

fatmira
29. sep 2011

@majka_k jaj tak to uz hej... my mame inu podlozku a mala som ju na pracke.. teraz pouzivam len ked kupeme a ho tam utieram, ale budem musiet zrusit, lebo sa tam strasne kruti a je velky na nu 😀

majka_k
29. sep 2011

@fatmira my sme skusali na pracku, tak nasa nepasuje, ale muz ma kamosa tak snad nam urobi nejaky stojan na podlozku alebo ju proste odlozim a kaslem na to, ale sofi ma novu zalubu ked ju prebalujem a zoberiem jej pouzitu plienku tak ona zrovna vtedy curka 😅 😀 😀 😀 par krat sa to uz stalo a aj v noci pri prebalovani to bola cista radost,tak ja si teraz nemozem dovolit nemat prebalovaciu podlozku 😕 lebo by sme mavali ocuranu postel 😀 😀 a ja ju tam aj obliekam ale ked nebude ina moznost...tak odlozim, a to uz bude coskoro lebo ona sa tam uz fakt nezmesti 😨

fatmira
29. sep 2011

@majka_k ved daj na postel ale to budes zohnuta 😒 my mame tiez kopu cikacich nehod 😀 naposledy taku, ze som musela v noci prebalit a po tme, a to som nevidela ze cika, tak som nestihla zachranit 😠 tak mi pocikal postel..no radost som mala 😅

majka_k
29. sep 2011

@fatmira he he 😀 😀 pekne, preto ja nechcem na posteli prebalovat 😝 uvidim ako to poriesime, mozno ma muz prekvapi a da mi urobit stojan 😕
takze ty mas zajtra svokrovcov hej ? som myslela ci nedame prechadzku ale nic, inokedy 😉
ja som dnes bola v meste jak bludna ovca - sama 😨 😅 😒

fatmira
29. sep 2011

@majka_k no tak uvidis, ci bude prekvapko, ale ja na tvojom mieste by som do toho nesla.. predsa to bude vysoko a cim dalej tym viac sa ti tam bude vtriet, tak aby sa nestala nejaka nehoda 😲
no hej pridu zajtra..ale nepotesim ta 😒 aj keby neprisli, tak by som nesla..chora som jak pes..tak az ked budem zdrava 😅

lejduska
29. sep 2011

vranovcanky vsetky ste tu mamicky? ci sa najdu aj nejake vynimky?? 🙂

majka_k
29. sep 2011

@fatmira mas pravdu s tym ze by mohla odtial zletiet ... 😕 😖
jooooj ta co? od segry si sa nakazila ? ci co ? 😕 tak niekedy inokedy... 😉

fatmira
29. sep 2011

@majka_k by si ten stojan asi dlho uz nevyuzila 😒
on nej nie, tak sem tam zakasle, nic jej nie je, ale este den predtyms om bola asi pol hodku okolo bytovky s kamoskou pokocikovat a ona bola chora cosom nevedela, tak asi od nej 😒

majka_k
29. sep 2011

@fatmira aha ... tak to potesi 🙄 tak skore uzdravenie 😉 a nech Miska obijde choroba 😅 😉

majka_k
29. sep 2011

@lejduska ahoj, myslim ze vsetky co tu piseme sme mamicky 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre