• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vranovčanky sem sa :-)

27. novembra 2016 
@majka_k dakujem, budem to potrebovat :wink: no to sa tiez bojim o miska, lebo stale sme spolu, spime spolu tka, ze je na mne nalepeny... :unamused: hadam ma silnejsiu imunitu ako ja..
29. sep 2011 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k jaaaj tak to vam gratulujem :slight_smile: ale potom som tu nespravne, hoc som tiez vranovcanka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. sep 2011 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lejduska nooo ani neviem, chodi nas tu straaaaaaaaasne malinko...
29. sep 2011 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira no zodpoveda to malemu mestu, alebo je vranov malo plodny :grinning:
29. sep 2011 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lejduska ale je dost plodny, vidim na prechadzkach, len nekonikuju :sweat_smile:
29. sep 2011 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira nekonikuju :grinning: uznavam, ze je, mam kamosky, spoluziacky, zname a ide im to ako po masle :slight_smile:
29. sep 2011 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lejduska asi maju nieco ine na praci :slight_smile:
29. sep 2011 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lejduska niekedy sem niekto na chvilu zabludi a potom zase nic ale my s @fatmira to tu udrzujeme :grinning: :grinning:
29. sep 2011 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira ale co sa da uz len vo vranove robit :grinning: fb asi dolezitejsi :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale pozeram ozaj malicko vas a trochu som dufala, ze tu budu aj nie mamicky
29. sep 2011 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k mile od vas, patri sa aby aj vt mal diskusiu :grinning: snad sa to raz zlepsi no
29. sep 2011 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k inak by tato tema zapadla prachom :grinning:
@lejduska nooo myslela som doma, nie konkretne ze v meste :grinning: alebo fb, no... :sweat_smile:
29. sep 2011 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira padam spat, uz som mrtva :pensive: dobru noc, a ty sa pekne liec :wink:
29. sep 2011 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira nepisala ti pani z ciech ? :confused: ci doslo co malo dojst :sweat_smile: :grinning:
30. sep 2011 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k heeeej dnes pisala, :grinning: ze vcera dosli peniaze a ze dnes poslala balicek tesiiim tesiiiiim :grinning:
a konecne svokrovci odisli a aj misko konecne spinka.. :sweat_smile:
30. sep 2011 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira no to som rada ze vsetko doslo ako ma a tiez sa tesim straasne... :grinning: :grinning:
my sme dnes museli sofi dat spat uz o siedmej :sweat_smile: nespala od pol stvrtej a samozrejme chcela spinkat o siestej, no to v ziaadnom pripade ju uz nedam o takom case aby potom bola hore do desiatej...nie nie, tak sme ju dobili ale vydrzala len do nejakej pol siedmej, to uz rucala...tak sme ju pomalicky okupali a uz si sladko odfukuje, len ci sa nezobudi uz o desiatej dnes ked o hodinku skor zaspala :sweat_smile:
30. sep 2011 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k uvidime ze kedy sa zobudi.. ja som skusala davat miska spavat neskor, aby mi rano dlhsie pospal, ale bol vzdy hore skor ako obvykle :sweat_smile:
30. sep 2011 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dnes vecer som uz musela ist s miskom von, lebo zacal doma tak vyvadzat, ze som sa nestihala cudovat :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. sep 2011 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira ja som bola dnes v meste s potom v kauflande este, 2,5 hodiny som myslela ze odpadnem ked som konecne dosla domou,a sofi vyspinkana, odpocinuta a ja mrtvola,a ona sa chcela hrat, nosit... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning: :grinning: ale zvladli sme to, musim s nou trenovat prechadzky, dnes mi vobec v kociku nezgrunala, sa tesim , dufam ze to takto pojde nadalej :dizzy_face: :dizzy_face: moja laska :dizzy_face:
30. sep 2011 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k nooo pekne si si ju naucila :wink: tiez som bola v kaufe so svokrovcami, toto je vzdy povinna jazda ked su tu :sweat_smile: a tiez som milovala, ked sme prisli domov, misko krasne vybuvkany do ruzova, chce sa hrat a ja unavena na smrt z prechadzky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. sep 2011 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira sak, ale hlavne ze su spokojní drobci nasi :dizzy_face: :dizzy_face:
som dnes zhanala od Hipp mrkvovy prikrm ale maju vsade len mrkva so zemiacikom, tak som jeden zobrala,ale odlozim na neskor, budem musiet kupit mrkvu a uvarit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: a vobec, uvidim ci uz zacnem s prikrmami, v nedelu sa chystam sat ochutnat sofi mrkvicku a ked nebudechciet tak odlozime apon o tyzden a vyskusame zase .... :confused: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. sep 2011 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k preco sa tak ponahlas? :confused:
30. sep 2011 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira :sweat_smile: neviem ... z nasej temy baby co nekoja uz davaju detickam na veceru kasicky atd...tak chcem aj ja skusit ci sofi nebude chutit aj nieco ine okrem mliecka...ale silit to nebudem :wink:
30. sep 2011 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k ja som sa tiez strasne ponahlala...chutilo mu, ale osobne by som s kasickami nezacinala.. :unamused: ja by som pockala do 5teho mesiaca,alebo este 2 tt aspon....tot moj nazor, nie ako rada, ktorou sa mas riadit :slight_smile:
30. sep 2011 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira ok, sak ja este uvidim, kasicku mam ale nechystam sa jej ju teraz dat, urcite najprv zeleninka :wink:
a mozno pockam do ockovania male ist o 2-3tyzdne neviem teraz presne, a sa poradim s dr, uvidim...sofi este mliecko staci, vlastne nezje ani tolko kolko by mala na svoj vek :sweat_smile:
30. sep 2011 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k tak to nas budu asi naraz ockovat ..bojim bojim :frowning2: uvidis ako ti potom pride krmenie lyzickou ako nekonecny pribeh :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. sep 2011 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira hmmmm... toho sa bojim ze to bude dlhéééééé :unamused: ale nic, prejst na tuhu stravu raz budeme musiet :sweat_smile:

aj vy idete nejak tak? my ideme presne 18.10 :cry: :zipper_mouth: som bola kuk a tyzden predtym ideme na rizikovu s malou na kontrolu :frowning2: to bude placu zase :cry: :pensive:
30. sep 2011 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k ale to papanie sa bude stale zlepsovat a skracovat, neboj :sweat_smile: hlavne pevne nervy :grinning:
my mame poradnu + ockovanie ked bude mat misko 10mes.. co je 6.10. ale pockame na tata, aby siel s nami.. a on bude este prec min.2tt :unamused: a este predtym na neurologiu musim ist :angry:
30. sep 2011 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira takze tiez trapenie vsak? :pensive: jooooj preco nase krasne zdrave deticky musia tak triznit ? :angry:
ja tam idem posledny krat :zipper_mouth: som sa tak dohodla so Sofinkinou dr, ved koli banalite nebudem chodit jak debo na rizikovu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jooooj ja mam strach z toho ockovania, teraz pojdeme same :unamused: asi, mozno segra so mnou pojde, ale ked bude tretie preockovanie tak to uz musi ist muz so mnou a nielen strazit kocik ako naposledy ale drzat malu, som zvedava ako to teraz zvladnem, stale si myslim ze sa tam isto rozrevem ale nejak som to zvladla :sweat_smile: a moja krasna tiez sice ona tak srdcervuco place ked ju ockovali a aj ked jej na rizikovej brali krv...ze mi to srdce trhalo :pensive: :cry:
30. sep 2011 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k tym ze vy chodite na rizikovu, tak si nahanaju pacientov a tym aj eura do vrecka :sweat_smile: ale my na neurologiu musime chodit :unamused:
tak cakame nanho preto aby miska drzal a aj keby to zle doma znasal, aby sme mali nosica :sweat_smile: co hadam potrebne nebude :confused:
a co.ja som pri prvom ockovani pustila slzu :pensive:
30. sep 2011 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechapem co to bolo pred chvilou..maly sa zobudil, plac neskutocny, pridem k nemu, cumlik odmieta, hadze sa v postielke zo strany na stranu, tak ho vyberem na postel, tam si 3x!!! cucne z ciciku a otoci sa mi chrbtom a spi.. :sweat_smile: :sweat_smile: :confused:
30. sep 2011 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok