Vranovčanky sem sa 🙂

indianna
27. okt 2006

Ahoj, tak som sa zúfalo snažila nájsť v kolónke Regióny aj Vranov, no márne. Takže som sa rozhodla založiť novú tému a budem rada ak sa ku mne pridajú mamičky a budúce mamičky z VT a okolia. Teším sa na vás 😉

fatmira
29. sep 2011

@majka_k dakujem, budem to potrebovat 😉 no to sa tiez bojim o miska, lebo stale sme spolu, spime spolu tka, ze je na mne nalepeny... 😒 hadam ma silnejsiu imunitu ako ja..

lejduska
29. sep 2011

@majka_k jaaaj tak to vam gratulujem 🙂 ale potom som tu nespravne, hoc som tiez vranovcanka 😝

fatmira
29. sep 2011

@lejduska nooo ani neviem, chodi nas tu straaaaaaaaasne malinko...

lejduska
29. sep 2011

@fatmira no zodpoveda to malemu mestu, alebo je vranov malo plodny 😀

fatmira
29. sep 2011

@lejduska ale je dost plodny, vidim na prechadzkach, len nekonikuju 😅

lejduska
29. sep 2011

@fatmira nekonikuju 😀 uznavam, ze je, mam kamosky, spoluziacky, zname a ide im to ako po masle 🙂

fatmira
29. sep 2011

@lejduska asi maju nieco ine na praci 🙂

majka_k
29. sep 2011

@lejduska niekedy sem niekto na chvilu zabludi a potom zase nic ale my s @fatmira to tu udrzujeme 😀 😀

lejduska
29. sep 2011

@fatmira ale co sa da uz len vo vranove robit 😀 fb asi dolezitejsi 😝 ale pozeram ozaj malicko vas a trochu som dufala, ze tu budu aj nie mamicky

lejduska
29. sep 2011

@majka_k mile od vas, patri sa aby aj vt mal diskusiu 😀 snad sa to raz zlepsi no

fatmira
29. sep 2011

@majka_k inak by tato tema zapadla prachom 😀
@lejduska nooo myslela som doma, nie konkretne ze v meste 😀 alebo fb, no... 😅

majka_k
29. sep 2011

@fatmira padam spat, uz som mrtva 😔 dobru noc, a ty sa pekne liec 😉

majka_k
30. sep 2011

@fatmira nepisala ti pani z ciech ? 😕 ci doslo co malo dojst 😅 😀

fatmira
30. sep 2011

@majka_k heeeej dnes pisala, 😀 ze vcera dosli peniaze a ze dnes poslala balicek tesiiim tesiiiiim 😀
a konecne svokrovci odisli a aj misko konecne spinka.. 😅

majka_k
30. sep 2011

@fatmira no to som rada ze vsetko doslo ako ma a tiez sa tesim straasne... 😀 😀
my sme dnes museli sofi dat spat uz o siedmej 😅 nespala od pol stvrtej a samozrejme chcela spinkat o siestej, no to v ziaadnom pripade ju uz nedam o takom case aby potom bola hore do desiatej...nie nie, tak sme ju dobili ale vydrzala len do nejakej pol siedmej, to uz rucala...tak sme ju pomalicky okupali a uz si sladko odfukuje, len ci sa nezobudi uz o desiatej dnes ked o hodinku skor zaspala 😅

fatmira
30. sep 2011

@majka_k uvidime ze kedy sa zobudi.. ja som skusala davat miska spavat neskor, aby mi rano dlhsie pospal, ale bol vzdy hore skor ako obvykle 😅

fatmira
30. sep 2011

a dnes vecer som uz musela ist s miskom von, lebo zacal doma tak vyvadzat, ze som sa nestihala cudovat 😅 😝

majka_k
30. sep 2011

@fatmira ja som bola dnes v meste s potom v kauflande este, 2,5 hodiny som myslela ze odpadnem ked som konecne dosla domou,a sofi vyspinkana, odpocinuta a ja mrtvola,a ona sa chcela hrat, nosit... 😝 😅 😀 😀 ale zvladli sme to, musim s nou trenovat prechadzky, dnes mi vobec v kociku nezgrunala, sa tesim , dufam ze to takto pojde nadalej 😵 😵 moja laska 😵

fatmira
30. sep 2011

@majka_k nooo pekne si si ju naucila 😉 tiez som bola v kaufe so svokrovcami, toto je vzdy povinna jazda ked su tu 😅 a tiez som milovala, ked sme prisli domov, misko krasne vybuvkany do ruzova, chce sa hrat a ja unavena na smrt z prechadzky 😝

majka_k
30. sep 2011

@fatmira sak, ale hlavne ze su spokojní drobci nasi 😵 😵
som dnes zhanala od Hipp mrkvovy prikrm ale maju vsade len mrkva so zemiacikom, tak som jeden zobrala,ale odlozim na neskor, budem musiet kupit mrkvu a uvarit 😝 😅 a vobec, uvidim ci uz zacnem s prikrmami, v nedelu sa chystam sat ochutnat sofi mrkvicku a ked nebudechciet tak odlozime apon o tyzden a vyskusame zase .... 😕 😵 😵

fatmira
30. sep 2011

@majka_k preco sa tak ponahlas? 😕

majka_k
30. sep 2011

@fatmira 😅 neviem ... z nasej temy baby co nekoja uz davaju detickam na veceru kasicky atd...tak chcem aj ja skusit ci sofi nebude chutit aj nieco ine okrem mliecka...ale silit to nebudem 😉

fatmira
30. sep 2011

@majka_k ja som sa tiez strasne ponahlala...chutilo mu, ale osobne by som s kasickami nezacinala.. 😒 ja by som pockala do 5teho mesiaca,alebo este 2 tt aspon....tot moj nazor, nie ako rada, ktorou sa mas riadit 🙂

majka_k
30. sep 2011

@fatmira ok, sak ja este uvidim, kasicku mam ale nechystam sa jej ju teraz dat, urcite najprv zeleninka 😉
a mozno pockam do ockovania male ist o 2-3tyzdne neviem teraz presne, a sa poradim s dr, uvidim...sofi este mliecko staci, vlastne nezje ani tolko kolko by mala na svoj vek 😅

fatmira
30. sep 2011

@majka_k tak to nas budu asi naraz ockovat ..bojim bojim ☹ uvidis ako ti potom pride krmenie lyzickou ako nekonecny pribeh 😝

majka_k
30. sep 2011

@fatmira hmmmm... toho sa bojim ze to bude dlhéééééé 😒 ale nic, prejst na tuhu stravu raz budeme musiet 😅

aj vy idete nejak tak? my ideme presne 18.10 😢 🤐 som bola kuk a tyzden predtym ideme na rizikovu s malou na kontrolu ☹ to bude placu zase 😢 😔

fatmira
30. sep 2011

@majka_k ale to papanie sa bude stale zlepsovat a skracovat, neboj 😅 hlavne pevne nervy 😀
my mame poradnu + ockovanie ked bude mat misko 10mes.. co je 6.10. ale pockame na tata, aby siel s nami.. a on bude este prec min.2tt 😒 a este predtym na neurologiu musim ist 😠

majka_k
30. sep 2011

@fatmira takze tiez trapenie vsak? 😔 jooooj preco nase krasne zdrave deticky musia tak triznit ? 😠
ja tam idem posledny krat 🤐 som sa tak dohodla so Sofinkinou dr, ved koli banalite nebudem chodit jak debo na rizikovu 😝
jooooj ja mam strach z toho ockovania, teraz pojdeme same 😒 asi, mozno segra so mnou pojde, ale ked bude tretie preockovanie tak to uz musi ist muz so mnou a nielen strazit kocik ako naposledy ale drzat malu, som zvedava ako to teraz zvladnem, stale si myslim ze sa tam isto rozrevem ale nejak som to zvladla 😅 a moja krasna tiez sice ona tak srdcervuco place ked ju ockovali a aj ked jej na rizikovej brali krv...ze mi to srdce trhalo 😔 😢

fatmira
30. sep 2011

@majka_k tym ze vy chodite na rizikovu, tak si nahanaju pacientov a tym aj eura do vrecka 😅 ale my na neurologiu musime chodit 😒
tak cakame nanho preto aby miska drzal a aj keby to zle doma znasal, aby sme mali nosica 😅 co hadam potrebne nebude 😕
a co.ja som pri prvom ockovani pustila slzu 😔

fatmira
30. sep 2011

nechapem co to bolo pred chvilou..maly sa zobudil, plac neskutocny, pridem k nemu, cumlik odmieta, hadze sa v postielke zo strany na stranu, tak ho vyberem na postel, tam si 3x!!! cucne z ciciku a otoci sa mi chrbtom a spi.. 😅 😅 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre