Vranovčanky sem sa 🙂

indianna
27. okt 2006

Ahoj, tak som sa zúfalo snažila nájsť v kolónke Regióny aj Vranov, no márne. Takže som sa rozhodla založiť novú tému a budem rada ak sa ku mne pridajú mamičky a budúce mamičky z VT a okolia. Teším sa na vás 😉

majka_k
1. okt 2011

@fatmira toto si aj ja myslim ze on je taky mamickin chlapcek, vy ste stale len dvaja spolu tak ta chce mat den aj noc pri sebe 😵 😵
a to snad nie pri jednom 😕 casom vsetko prejde a preboli a jak uz bude Misko velky chlapec tak budes tuzit po malickom krasnom vonavom babatku - ja uz teraz chcem...ale my musime cakat a ani by som to sofi neurobila ze by sme mali ihned druhe, to by bola strasne zanedbavana, to urcite pockame kym bude vacsia aspon na skolku... 😵 😵 😵 joooj ale ja urcite este chcem jedno...a kedze muz bol razantne proti stale a teraz sa kraasne obmakcil ze aj hej tak som straaasne stastna ze sme si to ujasnili 😀 😀 😀 😀 😀

fatmira
1. okt 2011

@majka_k no moj maly ceckos..co..ale nikto to nemusi vediet, to len doma sme 😀 😀 😀
maji, mna to uz prebolelo davno, ale ten strach neviem ci mi dovoli..vzdy si vravim, ze sa to moze zopakovat a nemusi to tak dopadnut ako do dopadlo.. teraz vravim nie aj ked velmi tazko, lebo ja deticky milujem, strasne dlho som tuzila po dietatku..ale strach je strach...
tak to super, ze v tom mate jasno 😉 ved si zvyknuta na velku rodinu 😉

majka_k
1. okt 2011

@fatmira ☹ ja viem ze otrasny zazitok zostane navzdy, a mne sa lahko hovori ked som take nezazila 😔 , ale ja myslim ze ty si si uz svoje odtrpela, ze po druhy krat to bude malina uvidis 😉 , akoze ja ta nechcem prehovarat 😕 ty si sama urobis ako budes citit, a muz ako? este chce deticky? a ako planujete do buducna, bude chodit do zahranicia robit?

a ano my sme boli doma vela deti a bolo nam super 😀 😀 rodicom uz menej ale hlavne ze nam bolo stale veselo 😀 😀 😀

fatmira
1. okt 2011

@majka_k moze byt malina, ale nemusi..ved nedavno som aj vravela, ze bola to neopisatelne velka bolest, ale dalo sa vydrzat, zvladnut.. a ze nech ma boli aj dvarkat tolko, len nech nesu ziadne komplikacie 😒
a ani priatel zatial druhe nechce..tiez sa boji, ze co ak, ostane sam s detmi.... 😖 to je take...risk by som povedala.. ☹ a do buducna urcite planujeme byt stale spolu, ak by nasiel robotu tu na sk a na vychode taku, zeby sme vyzili, hned by siel 😔

majka_k
1. okt 2011

@fatmira jasne ze ostanete spolu 😉 , len som myslela ze ci by potom neostal na slovensku ak by ste chceli druhe, je viem ze s robotou je hruza a este ked je zena na materskej, tak treba zivorit 😠 ja si este uzivam matersku lebo som si platila DNP ale od noveho roku idem na rodicovsky prispevok a to bude o hubu teda s nasimi uvermi a pozickami 😔 🙄

a komplikacie... 😔 chapem tvoj strach ... ale podla mna aj to pominie uvidis .. ja ta chcem trosku len povzbudit 😅 😉 aby si tu myslienku nezahadzovala 😵

fatmira
1. okt 2011

@majka_k jaj tak spolu samozrejme (teda hadam hej ) budeme 😀 len s robotou to je zle.. a ak druhe, tak to by bola podmienka, zeby musel byt doma.. ja sama s dvoma detmi nebudem 😲 aj ked viem, ze tak funguje vela rodina, ale ja to tak nechcem 😔
dakujem za povzbudenie 🙂 ja som myslienku vobec nezahodila, a stale sa drzim hesla, ze surodenec je najkrajsi darcek ktory mozes dat dietatu 😉 casom teda uvidime..kazdopadne teraz sa na to ozaj necitim 😕

majka_k
1. okt 2011

@fatmira jasne, sak ty si mladucka, ty mas este casúúúúúú 😉 😀
ja stara paka si musim svihnut uz 😀 😀 😀 😀 😅 😕

fatmira
1. okt 2011

@majka_k 😀 😀 😀 ja hej, ale frajer nie 😅 😅
ty si trdlo, tiez mas kopu casu, tak nezvelicuuuuuj heeeeej? 😉

majka_k
1. okt 2011

@fatmira 😀 no hej sak mozem mat babo v 40 -tke ako celebrity 😀 😀 😀 😀
padam uz lebo sofi uz na mna krici 😀 😀 😀 😀 moja laska, dobru noc 😉

fatmira
1. okt 2011

@majka_k presna ako hodinky.. 😀 dobru noc 😉

fatmira
2. okt 2011

@majka_k kedy ideme kocikovat? 😉

majka_k
2. okt 2011

@fatmira uz zdrava? 😉 mozme aj zajtra ak nemas nic na plane... ale ja mozem tak ako minule az o druhej 😉

fatmira
2. okt 2011

@majka_k uz mi je fajn, aj ked niekedy este smrkam 😝 nemam nic v plane, preto sa pytam 🙂

majka_k
2. okt 2011

@fatmira tak fajn mozme sa tak dohodnut...okolo druhej ak by nieco tak si zavolame...
my sme vcera presli na Sunar, Sofi v poslednej dobe tazko kakala a aj ta cena Nutrilonu je nehorazna...tak skusame ci Sunar zaboduje, zatial mi sem tam vracka ☹ vcera po prvej davke ju oco tak prudko zdvihol a ona taku sablu hodila na neho 😀 😀 a potom uz nic, a dnes rano trosku a teraz vecer take ako keby mlicko s hlienami 😕 😒 , ale neviem ci to nebude aj tym ze papkala 90 ml, potom sme zacali 120 ml a od vcera sme zacali davat aj 150 ml, niekedy vypije vsetko a niekedy nie... a dnes vecer vypila kompletku tak myslim ze z toho jeje moze byz blbo na zaludku ze vela spapkala...dufam ze nebudu problemy... 😅 🙄 a Sunarik zaboduje, ja viem ze teraz mozu byt problemy lebo to je zmena, a ani mrkvicku som jej nedala, este pockam, minimalne dovtedy kym sa znormalizuje 😉

fatmira
2. okt 2011

@majka_k tak to je zmena pre nu, tak asi preto..asi potrebuje cas aby si zvykla.. a to ti faaaajne teda spapala.. asi jej bolo tazko fakt... a chutovo tu chuti? 😅

fatmira
2. okt 2011

@majka_k pozeras talent?? ja z toho stareho tam nemozem 😲 😲 😲

majka_k
2. okt 2011

@fatmira chutil jej velmi, aj mne 😀 😀 😀 fajnovy je sunarik 😀 a asi z toho jej bolo zle ☹ ze vela spapala
a kukam, ja som dnes toto videla na facebooku poobede, jeden kamos dal zdielat ale z inej krajiny, tak som len oci pučila...ze parada...nechapem a obdivujem, teraz tu muz cumi jak puk nato 😀 😀 😀 😀

fatmira
2. okt 2011

@majka_k asi preto vela papala, lebo fajnotkaaaa bolaaaaa 😀 misiak tiez na obed toho dost sprasil, uz strasne dlho tolko nespapal, som len kukala, ci nema dna alebo co 😲 som mu dobre navarila 😀 😀 😀
ja som si tiez sla oci vyocit..miestami mi az zle bolo 😝

majka_k
2. okt 2011

@fatmira tak - asi mu maminka dobre navarila tak papkal 😉 😀 😀
obkukujem kociky 😀 😀 😀 muza som zmanipulovala ze mi potom kupi nejaky sportovy 😀 😀 😀 nejprv sa chystam uzit si este moj sportovy - a samozrejme sa tesim na podlozku do neho 😀 😀 ale chcem aj nejaku trojkolku 😅 tak muz vcera uz nech budem ticho ze mi kupi 😀 😀 😀 som ho tolko otravovala... 😅

fatmira
2. okt 2011

@majka_k zlaty muz 😀 😀 😀 a ktore obkukujes? hod nejake linky.. inak toto ti ani tak vemi nezavidim, som mala dost jak soms voj kupovala..a to som bola pod stresom, lebo stary som predala a tyzden som bola bez kocika 😅

fatmira
2. okt 2011

a som zabudla napisat.. v noci od 2 do pol 4 sme mali diskusny kruzok..no pochopis?? 😅 😀

majka_k
2. okt 2011

@fatmira to len tak obkukujem ze ake by sa mi pacili...este nic konkretne nemam 😅 😉
no to uz hej a o com ste debatili 😀 😀 ? a rano aspon pospal dlhsie? my sme dnes tahali do 8:45 😀 😀 😀

fatmira
2. okt 2011

@majka_k no som mu dohovarala ze nech nerob srandy a nech ide spat..ale on si stale kvakal svoje 😅 😀 hej do siedmej sme spali...provokacia?? 😅 😕

majka_k
2. okt 2011

@fatmira 😅 ee 😀 😀 ale unavena som ako kon, idem uz asi spat 😕 dobru noc 😉

fatmira
2. okt 2011

@majka_k dobru 🙂

majka_k
3. okt 2011

@fatmira jj presne 😉

majka_k
3. okt 2011
fatmira
3. okt 2011

@majka_k a nebude ti vadit, ze nejde do lahu?

majka_k
3. okt 2011

@fatmira tak uz bude sofi vacsia ... nebude musiet spinkat na uplne rovnpm, a velmi vela kocikov je takych ...kde sa neada dat do lahu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre