• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vranovčanky sem sa :-)

27. novembra 2016 
@majka_k no tak to viem, ja som hladala jak salena ked som kupovala :unamused:
3. okt 2011 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja nechapem.. pri kazdom pretoceni maly reve..uz som k nemu musela ist 8x.. :astonished: ach to bude noc :unamused:
3. okt 2011 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira ta co? nieje mu horuco? alebo zima? sofi toto robi ked jej je horuco...

moja mala dnes spinka od osmej v kuse...to uz tu dlho nebolo, stale sa po pol hodinke az trstvrt hodinke zobudi ( to je ako denny spanok u nas ) a nechce spat dalej, to ju potom s muzom nosime a ona potom pekne zaspinka, ale dnes taha, dufam ze potiahne az do jedenastej a nezobudi sa skor :sweat_smile: :confused: a potom uz pojdeme spolu spinkat :dizzy_face:
3. okt 2011 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k horuco mu nie je, teraz som bola kuk, nie je spoteny.. ja uz fakt neviem co to. :unamused:
no tak hadam potiahne, a bude presna jak hodinky 23:00 :grinning:
3. okt 2011 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira a nelietaku mu tam musky alebo komar? minule som si vsimla jak pri sofi v postielke lieta tak amini muska ako tie malicke z ovocia ked sa urobia a ju to rusilo a preto sa prehadzovala a budila sa... :confused:
3. okt 2011 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k nema tam nic, som kukala..ale som zistila, ze mam sladsiu krv ako on, co je dobre :cry: lebo mali sme minule komara, neviem jak sa tam svina dostal, no a stale okolo mna lietal a pritom maly na mne nalepeny spal, a dokusna som bola ja, on nastastie nie.. skoda ze poldo pri nas nespal, vtedy by kusal jeho :grinning: :grinning:
3. okt 2011 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira ja som tohto roku nebola postipana ani raz a ani mala nastastie...a asi ani muz :sweat_smile:
nejak sa nam komare vyhli :grinning: :grinning:
3. okt 2011 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k ja ked tak dokopy ratam, mozno som mala za cele leto asi 5 stipancov.. aj nejak vela komarov som neregistrovala...akurat tie koniky zelene :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. okt 2011 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira anija som nejak nezaregistrovala u nas, ale u svokrovcov - des a hruza-na zahrade, to ked sme isli k nim tak to som stale kontrolovala ci mam sietku proto hmyzu, ze mna dokusu tak to je mi u prdele ale aby malicku nezorali, tak bola pekne krasne ochranena, a doma sme pre istotu mali v zasuvke biolit :wink: a cele leto bol pokoj.
3. okt 2011 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. okt 2011 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira presne taky tym som mala...a vydrzalo mozno max 3 hodinky :unamused: asi poviem segre nech este raz mi donesie - ona ho ma este doma, a budem este testovat... :sweat_smile: :grinning:
3. okt 2011 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira a co poradili dievcata z vasej temy?
3. okt 2011 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k ten druhy si mala? no zatial nic :unamused:
3. okt 2011 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira ten prvy, len ina farba :wink:
3. okt 2011 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k hmmm.. :unamused: tak nic potom nooooo.... :sweat_smile:
3. okt 2011 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira kedy dame dalsie kocikovanie? :wink:
3. okt 2011 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k kedykolvek :slight_smile:
my sme boli dnes aj vecer vonku a bola pekna kosa :confounded:
3. okt 2011 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k mne sa paci tento http://www.maderna.sk/katalog/product/8714/ farba stone..teda az na tu cenu :sweat_smile:
3. okt 2011 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. okt 2011 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira mozme aj zajtra, chcem vyuzit ze este ma byt slmiecko do stvrtka :wink:
tak ako dnes? vyhovuje? ak nie tak napis kedy by to tebe viac vyhovovalo :sweat_smile: :slight_smile:
3. okt 2011 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira pekne su ... len ja asi tolko euracov od muza nedostanem :sweat_smile: uvidime co budu ponukat na buduce leto ...ale urcite do 200 eur by som sa chcela vojst :wink:
3. okt 2011 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k hej uzijme si este slniecko ... :slight_smile: no ale tak ci tak, budeme chodit vonku stale..fuu, aj ked bude skaredo.. (ne)tesim :sweat_smile:
kludne mozme tak jak stale, ved keby nieco, tak si volame/piseme :wink:
3. okt 2011 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira oukej takze okolo druhej :wink: ja uz padam pripravovat aby ma sofi neprekvapila :sweat_smile:
a boli ma fest hlava... :pensive: :angry: dobru noc :wink:
3. okt 2011 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k no ved to.az na tie ceny :unamused: :sweat_smile: ale myslim, ze posluzi rovnako ako aj lacnejsi :wink:
3. okt 2011 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira idem aj ja..mna tiez boli hlava :unamused: a aj tak drobec uz sa kojil 3x !!! :confused: :sweat_smile: tak si ho dam k sebe na postel, hadam pospi dlhsie :confused: dobru noc...
3. okt 2011 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k vies ako sa hovori, ze mamka mieni a syncek meni? :sweat_smile: jooooj hadam nam to zajtra vyjde, alebo inokedy...sme mali rozhadzany den, kvoli tej kontrole a cele aj spanie, lebo vstal uz pred siestou :unamused:
4. okt 2011 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira hej to nevadiii :wink: a som citala ze uz mate pokoj s kontrolami tak super :dizzy_face: :dizzy_face:
zajtra mozme ist pokocikovat :wink:
4. okt 2011 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k heeeeej, vies ako sa tesiiiim? :wink: som si myslela, ze sa jej dlho dlho nezbavime, a ze tam budeme chodit jak na klavir, ale prva otazka bola, co uz vsetko vie, tak vravim, vsetko okrem chodenia :grinning: ze sa plazi, vie sa postavit k hocicomu, stvornozkuje, sadne si sam, tak sa strasne tesila, pochvalila nas a ze uz nemusime chodit, taaaaak mi odlahlo :slight_smile:
4. okt 2011 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira super :dizzy_face: ... tak mate aspon o starost menej :wink: , nas to caka na buduci tyzden, a obder krvi :cry:
4. okt 2011 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok