Vranovčanky sem sa 🙂

indianna
27. okt 2006

Ahoj, tak som sa zúfalo snažila nájsť v kolónke Regióny aj Vranov, no márne. Takže som sa rozhodla založiť novú tému a budem rada ak sa ku mne pridajú mamičky a budúce mamičky z VT a okolia. Teším sa na vás 😉

fatmira
3. okt 2011

@majka_k no tak to viem, ja som hladala jak salena ked som kupovala 😒

fatmira
3. okt 2011

tak ja nechapem.. pri kazdom pretoceni maly reve..uz som k nemu musela ist 8x.. 😲 ach to bude noc 😒

majka_k
3. okt 2011

@fatmira ta co? nieje mu horuco? alebo zima? sofi toto robi ked jej je horuco...

moja mala dnes spinka od osmej v kuse...to uz tu dlho nebolo, stale sa po pol hodinke az trstvrt hodinke zobudi ( to je ako denny spanok u nas ) a nechce spat dalej, to ju potom s muzom nosime a ona potom pekne zaspinka, ale dnes taha, dufam ze potiahne az do jedenastej a nezobudi sa skor 😅 😕 a potom uz pojdeme spolu spinkat 😵

fatmira
3. okt 2011

@majka_k horuco mu nie je, teraz som bola kuk, nie je spoteny.. ja uz fakt neviem co to. 😒
no tak hadam potiahne, a bude presna jak hodinky 23:00 😀

majka_k
3. okt 2011

@fatmira a nelietaku mu tam musky alebo komar? minule som si vsimla jak pri sofi v postielke lieta tak amini muska ako tie malicke z ovocia ked sa urobia a ju to rusilo a preto sa prehadzovala a budila sa... 😕

fatmira
3. okt 2011

@majka_k nema tam nic, som kukala..ale som zistila, ze mam sladsiu krv ako on, co je dobre 😢 lebo mali sme minule komara, neviem jak sa tam svina dostal, no a stale okolo mna lietal a pritom maly na mne nalepeny spal, a dokusna som bola ja, on nastastie nie.. skoda ze poldo pri nas nespal, vtedy by kusal jeho 😀 😀

majka_k
3. okt 2011

@fatmira ja som tohto roku nebola postipana ani raz a ani mala nastastie...a asi ani muz 😅
nejak sa nam komare vyhli 😀 😀

fatmira
3. okt 2011

@majka_k ja ked tak dokopy ratam, mozno som mala za cele leto asi 5 stipancov.. aj nejak vela komarov som neregistrovala...akurat tie koniky zelene 😝 😀

majka_k
3. okt 2011

@fatmira anija som nejak nezaregistrovala u nas, ale u svokrovcov - des a hruza-na zahrade, to ked sme isli k nim tak to som stale kontrolovala ci mam sietku proto hmyzu, ze mna dokusu tak to je mi u prdele ale aby malicku nezorali, tak bola pekne krasne ochranena, a doma sme pre istotu mali v zasuvke biolit 😉 a cele leto bol pokoj.

fatmira
3. okt 2011

@majka_k a pre vas http://www.maderna.sk/katalog/product/9113/
ale ci su dobre netusim 😀 😅

majka_k
3. okt 2011

@fatmira presne taky tym som mala...a vydrzalo mozno max 3 hodinky 😒 asi poviem segre nech este raz mi donesie - ona ho ma este doma, a budem este testovat... 😅 😀

majka_k
3. okt 2011

@fatmira a co poradili dievcata z vasej temy?

fatmira
3. okt 2011

@majka_k ten druhy si mala? no zatial nic 😒

majka_k
3. okt 2011

@fatmira ten prvy, len ina farba 😉

fatmira
3. okt 2011

@majka_k hmmm.. 😒 tak nic potom nooooo.... 😅

majka_k
3. okt 2011

@fatmira kedy dame dalsie kocikovanie? 😉

fatmira
3. okt 2011

@majka_k kedykolvek 🙂
my sme boli dnes aj vecer vonku a bola pekna kosa 😖

fatmira
3. okt 2011

@majka_k mne sa paci tento http://www.maderna.sk/katalog/product/8714/ farba stone..teda az na tu cenu 😅

fatmira
3. okt 2011
majka_k
3. okt 2011

@fatmira mozme aj zajtra, chcem vyuzit ze este ma byt slmiecko do stvrtka 😉
tak ako dnes? vyhovuje? ak nie tak napis kedy by to tebe viac vyhovovalo 😅 🙂

majka_k
3. okt 2011

@fatmira pekne su ... len ja asi tolko euracov od muza nedostanem 😅 uvidime co budu ponukat na buduce leto ...ale urcite do 200 eur by som sa chcela vojst 😉

fatmira
3. okt 2011

@majka_k hej uzijme si este slniecko ... 🙂 no ale tak ci tak, budeme chodit vonku stale..fuu, aj ked bude skaredo.. (ne)tesim 😅
kludne mozme tak jak stale, ved keby nieco, tak si volame/piseme 😉

majka_k
3. okt 2011

@fatmira oukej takze okolo druhej 😉 ja uz padam pripravovat aby ma sofi neprekvapila 😅
a boli ma fest hlava... 😔 😠 dobru noc 😉

fatmira
3. okt 2011

@majka_k no ved to.az na tie ceny 😒 😅 ale myslim, ze posluzi rovnako ako aj lacnejsi 😉

fatmira
3. okt 2011

@fatmira idem aj ja..mna tiez boli hlava 😒 a aj tak drobec uz sa kojil 3x !!! 😕 😅 tak si ho dam k sebe na postel, hadam pospi dlhsie 😕 dobru noc...

fatmira
4. okt 2011

@majka_k vies ako sa hovori, ze mamka mieni a syncek meni? 😅 jooooj hadam nam to zajtra vyjde, alebo inokedy...sme mali rozhadzany den, kvoli tej kontrole a cele aj spanie, lebo vstal uz pred siestou 😒

majka_k
4. okt 2011

@fatmira hej to nevadiii 😉 a som citala ze uz mate pokoj s kontrolami tak super 😵 😵
zajtra mozme ist pokocikovat 😉

fatmira
4. okt 2011

@majka_k heeeeej, vies ako sa tesiiiim? 😉 som si myslela, ze sa jej dlho dlho nezbavime, a ze tam budeme chodit jak na klavir, ale prva otazka bola, co uz vsetko vie, tak vravim, vsetko okrem chodenia 😀 ze sa plazi, vie sa postavit k hocicomu, stvornozkuje, sadne si sam, tak sa strasne tesila, pochvalila nas a ze uz nemusime chodit, taaaaak mi odlahlo 🙂

majka_k
4. okt 2011

@fatmira super 😵 ... tak mate aspon o starost menej 😉 , nas to caka na buduci tyzden, a obder krvi 😢

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre