Vranovčanky sem sa 🙂

indianna
27. okt 2006

Ahoj, tak som sa zúfalo snažila nájsť v kolónke Regióny aj Vranov, no márne. Takže som sa rozhodla založiť novú tému a budem rada ak sa ku mne pridajú mamičky a budúce mamičky z VT a okolia. Teším sa na vás 😉

fatmira
4. okt 2011

@majka_k hadam aj vy tam pojdete posledny krat 😉 a preco zas odber? 😒

majka_k
4. okt 2011

@fatmira isto posledny krat 😅 ja som sa tak dohodla so sofiinou dr ( pediatrockou ) ze uz potom nemusim chodit... a krv jej budu brat koli zelezu - to oni stale na kazdej kontrole beru 😢 😔 😠

fatmira
4. okt 2011

@majka_k tak potom super, dvojnasobna radost 😉 a beru z palceka?

majka_k
4. okt 2011

@fatmira ee z vrchnej casti rucky ( opak dlane ) ☹ tam je taka tenucka koza a fest to musi boliet a oni tak beru ze napichne ihlu a caka kym nakvapka do skumavky a ak neide tak stlacaju rucicku - no des 😖

fatmira
4. okt 2011

@majka_k cooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ????????? 😲 😲 😲 😠 ved z tade boli jak fras 😠 😠 preco nie z prsteka?? kolko tej krvi potrebuju?

majka_k
4. okt 2011

@fatmira no? sak ja som sa sestricky pytala (lebo som videla ako deticky ktore vychadzali mali prelepenu rucku na tom mieste a straaaaaasne plakali 😢 ) ze odkial beru krv, tak oni ze odtial a ja ze preco nie z prsteka alebo normalne zo zily sak v porodke jej zo zily brali a pohoda ale oni ze nie ze su zvyknutí a ze takto to robia....takze ... pomlcim 😠 😠 😠 😠 😠

inac baby v nasej teme stale pisu ze im uz 2 tyzdne meskaju fusaky....ze si objednali a uz normalne vyvolavaju ze co sa deje....tak dufam ze my problem nebudeme mat lebo ze teraz je velky dopyt za fusakmi... 😅 😕

fatmira
4. okt 2011

@majka_k tak toto co ma znamenat? ze oni su tak zvyknuti deti trapit? preco neskusia menej bolestne vziat krv? ved miskovi brali z palceka a nemukol ! 😠 😠 😠

coze? a keby si im napisala mail ako to je s nasou objednavkou? hm?

majka_k
4. okt 2011

@fatmira mozem skusit, ja som kukala dnes ze objednavka bola 27.09 a trva 10-12 dní, takze v piatok by mohlo uz prist a ked nie tak na buduci tyzden urcite, ale napisem im ze ako to postupuje, len dufam ze nepride v stredu doobedu to idem na tú rizikovku s malou 😅 ale sak sa nejak dohodnem s kurierom 😉

majka_k
4. okt 2011

@fatmira uz som im napisala...

fatmira
4. okt 2011

@majka_k si tu este? 😅 som musela lezat pri malom..kazdu chvilu je hore..ja uz toto faaaakt nechapem ☹

fatmira
4. okt 2011

@majka_k tak super.a keby prisli tak ked tebe nebude vyhovovat, tak ja preberem 😉

majka_k
4. okt 2011

@fatmira este som tu ale uz odchadzam 😅 uz sa mi oci zatvaraju som si myslela ze si pri malom ... dufam ze zajtra odpisu a ze to budu dobre spravy 😅 dobru noc 😉

majka_k
4. okt 2011

@fatmira zajtra kocikujeme ?

fatmira
4. okt 2011

@majka_k hej kocikujeme, dufam, ze sa zhodneme casovo 😝
ozaj a v piatok jarmok, som sa dnes dozvedela 😀 ale to uz hlasia kosno a uz nebude pekne..vrrrrrrr 😠

fatmira
4. okt 2011

a idem aj ja, hadam co to pospim 😅 dobru noc 😉

majka_k
4. okt 2011

@fatmira jj sa tesim aj ked bude zima...aspon nejaka zmena 😵 😀 😀
padam spat...takzr zajtra nejak tak okolo druhej zase 😅 , dobru noc ... 😉

majka_k
5. okt 2011

@fatmira jooooj zase som sa pekne zrevala 😢 😔 - ako kazdu stredu 😅

fatmira
5. okt 2011

@majka_k my to nekukame....mama nechce revat 😅

majka_k
5. okt 2011

@fatmira he hej, u nas asi ked pride mm tak mi to asi zrusi 😅 😕
ako? misko uz spi?

fatmira
5. okt 2011

@majka_k a kde je zas ? na benzinke? 😅
misko spi od 19.15 a bol hore raz....

majka_k
5. okt 2011

@fatmira ee, v sprche 😅 bol na nohejbale 😉
my sme cakali ocka do pol osmej a potom sme kupkali a isla spinka takze okolo osmej, ale tiez bola ihned hore, tak mm musel hajkat znova 😀 😀 ale bez problemov uz spinka len si chudinka zo sna placka a stona, neviem co sa jej zase sniva 😕 ☹

fatmira
5. okt 2011

@majka_k to asi z toho uja, co jej nakukol do kocika a tak chudatko plackala 😒 😅

majka_k
5. okt 2011

@fatmira 😀 ne ne, to ona casto tak, ale uz je klud, sa prekotila na brucho a uz odfukuje 😀 😵 😵 😵

fatmira
5. okt 2011

@majka_k no hej, aj ja mam s tym skusenost, ked ma zbadala tak reeeev, ale ani sa jej necudujem 😅
no my sme dneska krasne isli domov nie? 😅 moj maly manipulator.. potom sme stretli jendu tetu, tak uz ani nemukol, aj do kocika si sadol 😀

majka_k
5. okt 2011

@fatmira he he ale to len na prve stretnutie, potom uz OK 😉
no ved ja to poznam so mnou si sofi robi co chce ... my sme isli zgrunaci domou 😅 ale co ja som si uz zvykla a ostatnych kaslem...ved su to deticky a oni chcu stale nieco nove...misko uz chce chodit...sofi len na rukach 😀

fatmira
5. okt 2011

@majka_k no este ze 😉
my sme potom isli este o 5tej vonku, potom sme boli na lavickach a tam prisli take baby co varovali male dievcata a doniesli bicykel a odrazadlo a ked misko videl, tak mi siel z kocika vyskocit 😀 no museli sme si pozicat a sedel tam na nom a balil baby 😅 😀

majka_k
5. okt 2011

@fatmira 😵 😀 no sa cini od malicka ... a ako sa mu pacilo na odrazadle? supre co? on ked vyrastie bude lietat ako sarkan 😀 😀

fatmira
5. okt 2011

@majka_k sa mu pacilo, ved uz kukam na nete a hladam..raz som nasla take suproe davnejsie, ale nulozila som, a teraz nemozem najst 😠 ved doma ma motorku elektricku, tak sa stale okolo nej mota, ked ho dam sadnut, tak sa drzi jak kliest, alebo len pri nej stoji a stlaca tlacitko a to huka na cely byt 😀 a ma aj klasika tatrovku ci nakladat, tak s tym sa cely den hraje, ma tam kocky, tak vyklada , ja nakladam a on zas vyklada 🙂

majka_k
5. okt 2011

@fatmira tak super, no on je typický chlap, auta auta a motorky 😀 😀 😀

fatmira
5. okt 2011

@majka_k to mi aj mama vravela, ze len do vsetkeho supe, sprta, ze si nepamata, ze my sme sa tak hrali, ked sme boli male 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre