• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vranovčanky sem sa :-)

27. novembra 2016 
@fatmira to su typicky chlapci, moja segra ma 2 dievcata aj edneho chlapca, a absulutny rozdiel medzi nimi, chlapcek od malicka kde ho polozila tam si sedel, zasupal sa a nikto o nom nevedel...a je taky do teraz ( bude mat 6 rokov ) ano v skolke nebol problem ( to dievcata vyvadzali , revali )
5. okt 2011 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k uvidime aky bude misko, ci bude zasupovaci :grinning: zatial nemam s cim porovnat, teda ja osobne :sweat_smile:
5. okt 2011 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira jasne... :wink: ale rozkosne vie rackovat :dizzy_face: :dizzy_face: som zvedava ci mala bude vediet :confused: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. okt 2011 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k ale ake to bolo..revajuce rackovanie :sweat_smile: ja som strase rada, ze stvornozkuje, lebo u nas z rodiny to nikto nerobil, a ked sa narodil, som si povedala, ty proste budes a hotovo :grinning: a kazdy vravel ze aaaa nebude a bla bla bla.. potom prisla svorka a ona, ze joj ani poldo nerackoval on aj neskoro zacal chodit, tak aspon v niecom je chlapec po maminke :grinning:
5. okt 2011 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira :wink: tak tak...musim uz koncit...zajtra kocikujeme? :sweat_smile:
5. okt 2011 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k no heeeeej, my ideme vonku, kym neprsi, ved potom sa zblaaaaznime asi doma...
5. okt 2011 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira jasne, ja dufam ze sa nenaplnia tak do bodky predpovede pocasia :sweat_smile: tak zasa tak ako dnes?
5. okt 2011 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k tak to dufam aj ja, inak neviem neviem :sweat_smile:
ja by som aj isla kuk do tesca a family ale este neviem ci sa mi bude na peso chciet ..keby to tak daleko nebolo :angry:
5. okt 2011 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira :confused: :grinning: :grinning: som sa ta akurat isla opytat ci sa ti nechce ist lebo ja potrebujem pre malu nejaky svetrik alebo miniklu na teraz...ta co ju nosi tak uz ma rukabvy tristvrtove :sweat_smile:
5. okt 2011 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k nie, ale vazne? :sweat_smile: tak pojdeme???
5. okt 2011 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira no fakt :sweat_smile: sranda...ja tu uz obzeram od vecera mikiny a svertiky, mozme ist ...
5. okt 2011 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k a maju nieco hej? :sweat_smile: ok, dohodnute :grinning:
5. okt 2011 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira OK tak pojdeme...ak do toho nic nepride :sweat_smile: ja ti zavolam este okolo jednej ci to plati ... hej?
musim koncit dobru noc :wink:
5. okt 2011 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k oki, dobru noc :slight_smile:
5. okt 2011 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira odpisali mi z Eniki Beniki :unamused: fusaky im ze vraj pridu koncom buduceho tyzdna, ale kivi im nepride :frowning2: ze maju k dispozicii len tmavomodry, hnedy, čierny, šedy a červeny...hmmmmm???? :confused:
6. okt 2011 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k hmmmmmmmmm :unamused: tak to potesena nie som..teraz co??? :astonished:
6. okt 2011 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira no to ti neporadim, paci sa ti ina farba? alebo chces pokukat niekde inde ci nemaju kivi?
6. okt 2011 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k z tych sa mi ziaden nebude hodit :( hmmm teraz neviem ci ho este niekde budu mat :unamused: smutnaaaaa som :frowning2:
6. okt 2011 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira verim ti :pensive: skoda...ale ked do riti, ihned som kukala na staranku a maju ho este v ponuke, co im pare? sak nech ho stiahnu ked ho nebudu mat :angry:
6. okt 2011 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k a ci by vobec napisali, keby si sa im neozvala... :angry:
6. okt 2011 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira no sak...aky obchod :rolling_eyes:
6. okt 2011 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k som nahnevana :angry: teraz som napisala tej mamine z nasej temy, ci ona ho bude mat, ked nie, tak neznam co :astonished: :sweat_smile:
6. okt 2011 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira a ona za kolko predava?
6. okt 2011 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k 49,50 ale pisala ze vie dat za 46,90 EUR
ale tak pochybujem, ze bude mat kiwi tiez :unamused:
6. okt 2011 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira hmmmm..... a co potom? :fearful:
6. okt 2011 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k hmmmm ked nebude mat tak neviem :unamused: hnedy cerveny tmavomodry nic, sedy neviem a enviem ci sa mi chce ist do cisto cierneho :unamused: ach jaj,, necakala som to :confused: este kukam tieto... http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=2168&category_id=82&option=com_virtuemart&Itemid=8
6. okt 2011 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira tieto su pekne a ten cierno modry by bol origos ku kociku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. okt 2011 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k neee ja by ked uz tak cierna/limetka hm?
6. okt 2011 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira hezkýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:
6. okt 2011 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k to kvoli tomu nanozniku, kvoli tym hviezdickam..ja som uz nejak na 100% pocitala s tym kiwi :unamused:
6. okt 2011 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok