Vranovčanky sem sa 🙂

indianna
27. okt 2006

Ahoj, tak som sa zúfalo snažila nájsť v kolónke Regióny aj Vranov, no márne. Takže som sa rozhodla založiť novú tému a budem rada ak sa ku mne pridajú mamičky a budúce mamičky z VT a okolia. Teším sa na vás 😉

majka_k
5. okt 2011

@fatmira to su typicky chlapci, moja segra ma 2 dievcata aj edneho chlapca, a absulutny rozdiel medzi nimi, chlapcek od malicka kde ho polozila tam si sedel, zasupal sa a nikto o nom nevedel...a je taky do teraz ( bude mat 6 rokov ) ano v skolke nebol problem ( to dievcata vyvadzali , revali )

fatmira
5. okt 2011

@majka_k uvidime aky bude misko, ci bude zasupovaci 😀 zatial nemam s cim porovnat, teda ja osobne 😅

majka_k
5. okt 2011

@fatmira jasne... 😉 ale rozkosne vie rackovat 😵 😵 som zvedava ci mala bude vediet 😕 😵 😵

fatmira
5. okt 2011

@majka_k ale ake to bolo..revajuce rackovanie 😅 ja som strase rada, ze stvornozkuje, lebo u nas z rodiny to nikto nerobil, a ked sa narodil, som si povedala, ty proste budes a hotovo 😀 a kazdy vravel ze aaaa nebude a bla bla bla.. potom prisla svorka a ona, ze joj ani poldo nerackoval on aj neskoro zacal chodit, tak aspon v niecom je chlapec po maminke 😀

majka_k
5. okt 2011

@fatmira 😉 tak tak...musim uz koncit...zajtra kocikujeme? 😅

fatmira
5. okt 2011

@majka_k no heeeeej, my ideme vonku, kym neprsi, ved potom sa zblaaaaznime asi doma...

majka_k
5. okt 2011

@fatmira jasne, ja dufam ze sa nenaplnia tak do bodky predpovede pocasia 😅 tak zasa tak ako dnes?

fatmira
5. okt 2011

@majka_k tak to dufam aj ja, inak neviem neviem 😅
ja by som aj isla kuk do tesca a family ale este neviem ci sa mi bude na peso chciet ..keby to tak daleko nebolo 😠

majka_k
5. okt 2011

@fatmira 😕 😀 😀 som sa ta akurat isla opytat ci sa ti nechce ist lebo ja potrebujem pre malu nejaky svetrik alebo miniklu na teraz...ta co ju nosi tak uz ma rukabvy tristvrtove 😅

fatmira
5. okt 2011

@majka_k nie, ale vazne? 😅 tak pojdeme???

majka_k
5. okt 2011

@fatmira no fakt 😅 sranda...ja tu uz obzeram od vecera mikiny a svertiky, mozme ist ...

fatmira
5. okt 2011

@majka_k a maju nieco hej? 😅 ok, dohodnute 😀

majka_k
5. okt 2011

@fatmira OK tak pojdeme...ak do toho nic nepride 😅 ja ti zavolam este okolo jednej ci to plati ... hej?
musim koncit dobru noc 😉

fatmira
5. okt 2011

@majka_k oki, dobru noc 🙂

majka_k
6. okt 2011

@fatmira odpisali mi z Eniki Beniki 😒 fusaky im ze vraj pridu koncom buduceho tyzdna, ale kivi im nepride ☹ ze maju k dispozicii len tmavomodry, hnedy, čierny, šedy a červeny...hmmmmm???? 😕

fatmira
6. okt 2011

@majka_k hmmmmmmmmm 😒 tak to potesena nie som..teraz co??? 😲

majka_k
6. okt 2011

@fatmira no to ti neporadim, paci sa ti ina farba? alebo chces pokukat niekde inde ci nemaju kivi?

fatmira
6. okt 2011

@majka_k z tych sa mi ziaden nebude hodit :( hmmm teraz neviem ci ho este niekde budu mat 😒 smutnaaaaa som ☹

majka_k
6. okt 2011

@fatmira verim ti 😔 skoda...ale ked do riti, ihned som kukala na staranku a maju ho este v ponuke, co im pare? sak nech ho stiahnu ked ho nebudu mat 😠

fatmira
6. okt 2011

@majka_k a ci by vobec napisali, keby si sa im neozvala... 😠

majka_k
6. okt 2011

@fatmira no sak...aky obchod 🙄

fatmira
6. okt 2011

@majka_k som nahnevana 😠 teraz som napisala tej mamine z nasej temy, ci ona ho bude mat, ked nie, tak neznam co 😲 😅

majka_k
6. okt 2011

@fatmira a ona za kolko predava?

fatmira
6. okt 2011

@majka_k 49,50 ale pisala ze vie dat za 46,90 EUR
ale tak pochybujem, ze bude mat kiwi tiez 😒

majka_k
6. okt 2011

@fatmira hmmmm..... a co potom? 😨

fatmira
6. okt 2011

@majka_k hmmmm ked nebude mat tak neviem 😒 hnedy cerveny tmavomodry nic, sedy neviem a enviem ci sa mi chce ist do cisto cierneho 😒 ach jaj,, necakala som to 😕 este kukam tieto... http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s...

majka_k
6. okt 2011

@fatmira tieto su pekne a ten cierno modry by bol origos ku kociku 😵 😵 😵

fatmira
6. okt 2011

@majka_k neee ja by ked uz tak cierna/limetka hm?

majka_k
6. okt 2011

@fatmira hezkýýýý 😵 😵 😉

fatmira
6. okt 2011

@majka_k to kvoli tomu nanozniku, kvoli tym hviezdickam..ja som uz nejak na 100% pocitala s tym kiwi 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre