• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vranovčanky sem sa :-)

27. novembra 2016 
@fatmira wááááw krasne to vyzerá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jasne ze fusak so zelenou farebnou kombinaciou :wink:
6. okt 2011 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k urcite? :sweat_smile: nie je to blbe? tie hviezdicky? (nechcela som cely cierny :unamused: ) hm? lebo mne sa strasne paci farebna kombinacia zeleno modra..ale tak nemusi kazdemu :grinning:
6. okt 2011 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira pekne to je fakt...ja by som si to nevedela predstavit keby si mi o tom len rozpravala ale takto ked to vidim tak je to super :wink:
6. okt 2011 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k a je to halve teplucke, sa tesim :slight_smile: no ale nemam mat nervy? chcem podlozku, nema taku latku, chcem fusak nemaju taku farbu???? to preco mam ja take stastie?? :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. okt 2011 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira ani mne sa v poslednej dobe nedari, ta podlozka tiez nieje taka ako som si objednala...aj s tymi polodupkami som mala nervy...predtym parfem...tiez sa nejak nedari ...

a tie vecicky su prekrasne, ja sa nejak rozplyvam nad chlapcenskymi vecami :sweat_smile: asi bude musiet byt druhy chklapcek ak sa v buducnosti este zadari ... :grinning: :grinning: :grinning:

a inac ty ides zajtra na jarmok? ides s vasimi?
6. okt 2011 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k tak to sme dve asi smoliarky :stuck_out_tongue_closed_eyes: dufam docasne :confused:
ze krasne, aj ekd idem do obchdou obcumujem zas dievcenske ale to je asi tak vymenene :slight_smile:
no neviem co a ako zajtra.. mama chce ist hned rano jak pride z roboty, lebo potm poobede hned musi utekat do roboty a s nou to je take rychlo rychlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ty ides s niekym?
6. okt 2011 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira asi nie....segra asi nepojde lebo ma choreho syna a to by ho musela doniest k nam a tak by sme mohli ist....neviem samej sa mi nejak nechce....a vobec, neviem ci nebude prsat :sweat_smile: :frowning2:
6. okt 2011 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k dobre tak ak nebude prsat, tak sa budeme spolu predierat s kocikmi medzi ludmi? :sweat_smile:
6. okt 2011 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira he he :grinning: ... uvidime... uz mi nieco oco spominal ze ked chcem ist ze on ide...tak uvidim... :wink:
6. okt 2011 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k inak ta flaska :slight_smile: misko sa z nej straaaasne tesil, ked papal, tak za kazdym sa musel napit :grinning: no ale z toho tecie jak z hadice :angry: :angry: :angry: musim zatial kupit nejaky kde bude len jedna durka.. 3 su velaaaaa nanho este..by sa zatopil v tom :grinning:
6. okt 2011 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira a existuje taka? s menej dierkami? :confused:
6. okt 2011 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira musim koncit, sofi je uz hore,,, :sweat_smile: dobru noc, ak tak sa zajtra ozvem ze co s tym jarmokom...
6. okt 2011 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k no predpokladam, ze ten makksi naustok bude mat jednu dzirku :grinning:
6. okt 2011 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k zaciatkom tyzdna by mi mal prist kiwi uz.. :slight_smile:
7. okt 2011 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira super, sa tesim az ho uvidim...kedy ti donesiem peniaze? :wink:
7. okt 2011 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k si omaknes a uvidis, ci budes chciet :wink: budem pokusny kralik :grinning: no dakedy mi uz len das..ved aj ja tebe musim dat :sweat_smile:
7. okt 2011 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pocujes / vidis co je vonku? :angry:
7. okt 2011 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira no hej, sa dohodneme... :wink: ten MK ide na tri písmena dnes :angry:
7. okt 2011 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira hroza ja som robila muzovi veceru tak to ako keby sa certi besneli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:
7. okt 2011 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k uz dlho bolo pekne, tak trebalo trosku zmenu..vecer jak sme boli vonku, tak musim splasit nejake rukavice, sak to jaka zima bola?
7. okt 2011 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira noooo...my sme boli poobede v meste-sme sa vracali o pol piatej a to uz tiez bola riadna kosa...musime objednat aj tie rukavniky :sweat_smile:
7. okt 2011 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k jj vybavene, pripravene musime byt riadne.. a ja si musime ste ciapku na zimu kupit, co ja nenosim, ale budem musiet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. okt 2011 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira ja len sem tam som nosila...ale teraz to bude povinna vybava :grinning: :grinning:
7. okt 2011 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k ja som mala vzdy kapucnu,ale nebolo to az take pohodlne.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. okt 2011 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira jj aj ja som casto nosila kapucnu ale ako pises je to nepohodlne, ale zachrani ked sa nahle rozsnezi, rozfuka alebo nebodaj rozprsi :wink:
7. okt 2011 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k tak to hej, ale budem si musiet zvyknut aj na ciapku :grinning: lebo predpokladam ze budeme casto vonku :sweat_smile:
7. okt 2011 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira to aj ja dufam ze budeme casto chodit vonku :wink:
kolko stal tvoj kocik ?
7. okt 2011 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k novy stoji 299 tusim, ja som kupila mesacny za 199 :wink:
7. okt 2011 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira tak super si kupila... :wink:
aj vam vypadla elektrika ? :confused:
7. okt 2011 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok