Vranovčanky sem sa 🙂

indianna
27. okt 2006

Ahoj, tak som sa zúfalo snažila nájsť v kolónke Regióny aj Vranov, no márne. Takže som sa rozhodla založiť novú tému a budem rada ak sa ku mne pridajú mamičky a budúce mamičky z VT a okolia. Teším sa na vás 😉

majka_k
6. okt 2011

@fatmira wááááw krasne to vyzerá 😵 😵 😵 jasne ze fusak so zelenou farebnou kombinaciou 😉

fatmira
6. okt 2011

@majka_k urcite? 😅 nie je to blbe? tie hviezdicky? (nechcela som cely cierny 😒 ) hm? lebo mne sa strasne paci farebna kombinacia zeleno modra..ale tak nemusi kazdemu 😀

majka_k
6. okt 2011

@fatmira pekne to je fakt...ja by som si to nevedela predstavit keby si mi o tom len rozpravala ale takto ked to vidim tak je to super 😉

fatmira
6. okt 2011

@majka_k a je to halve teplucke, sa tesim 🙂 no ale nemam mat nervy? chcem podlozku, nema taku latku, chcem fusak nemaju taku farbu???? to preco mam ja take stastie?? 😅 😝

majka_k
6. okt 2011

@fatmira ani mne sa v poslednej dobe nedari, ta podlozka tiez nieje taka ako som si objednala...aj s tymi polodupkami som mala nervy...predtym parfem...tiez sa nejak nedari ...

a tie vecicky su prekrasne, ja sa nejak rozplyvam nad chlapcenskymi vecami 😅 asi bude musiet byt druhy chklapcek ak sa v buducnosti este zadari ... 😀 😀 😀

a inac ty ides zajtra na jarmok? ides s vasimi?

fatmira
6. okt 2011

@majka_k tak to sme dve asi smoliarky 😝 dufam docasne 😕
ze krasne, aj ekd idem do obchdou obcumujem zas dievcenske ale to je asi tak vymenene 🙂
no neviem co a ako zajtra.. mama chce ist hned rano jak pride z roboty, lebo potm poobede hned musi utekat do roboty a s nou to je take rychlo rychlo 😝 ty ides s niekym?

majka_k
6. okt 2011

@fatmira asi nie....segra asi nepojde lebo ma choreho syna a to by ho musela doniest k nam a tak by sme mohli ist....neviem samej sa mi nejak nechce....a vobec, neviem ci nebude prsat 😅 ☹

fatmira
6. okt 2011

@majka_k dobre tak ak nebude prsat, tak sa budeme spolu predierat s kocikmi medzi ludmi? 😅

majka_k
6. okt 2011

@fatmira he he 😀 ... uvidime... uz mi nieco oco spominal ze ked chcem ist ze on ide...tak uvidim... 😉

fatmira
6. okt 2011

@majka_k inak ta flaska 🙂 misko sa z nej straaaasne tesil, ked papal, tak za kazdym sa musel napit 😀 no ale z toho tecie jak z hadice 😠 😠 😠 musim zatial kupit nejaky kde bude len jedna durka.. 3 su velaaaaa nanho este..by sa zatopil v tom 😀

majka_k
6. okt 2011

@fatmira a existuje taka? s menej dierkami? 😕

majka_k
6. okt 2011

@fatmira musim koncit, sofi je uz hore,,, 😅 dobru noc, ak tak sa zajtra ozvem ze co s tym jarmokom...

fatmira
6. okt 2011

@majka_k no predpokladam, ze ten makksi naustok bude mat jednu dzirku 😀

fatmira
7. okt 2011

@majka_k zaciatkom tyzdna by mi mal prist kiwi uz.. 🙂

majka_k
7. okt 2011

@fatmira super, sa tesim az ho uvidim...kedy ti donesiem peniaze? 😉

fatmira
7. okt 2011

@majka_k si omaknes a uvidis, ci budes chciet 😉 budem pokusny kralik 😀 no dakedy mi uz len das..ved aj ja tebe musim dat 😅

fatmira
7. okt 2011

pocujes / vidis co je vonku? 😠

majka_k
7. okt 2011

@fatmira no hej, sa dohodneme... 😉 ten MK ide na tri písmena dnes 😠

majka_k
7. okt 2011

@fatmira hroza ja som robila muzovi veceru tak to ako keby sa certi besneli 😝 😕

fatmira
7. okt 2011

@majka_k uz dlho bolo pekne, tak trebalo trosku zmenu..vecer jak sme boli vonku, tak musim splasit nejake rukavice, sak to jaka zima bola?

majka_k
7. okt 2011

@fatmira noooo...my sme boli poobede v meste-sme sa vracali o pol piatej a to uz tiez bola riadna kosa...musime objednat aj tie rukavniky 😅

fatmira
7. okt 2011

@majka_k jj vybavene, pripravene musime byt riadne.. a ja si musime ste ciapku na zimu kupit, co ja nenosim, ale budem musiet 😝

majka_k
7. okt 2011

@fatmira ja len sem tam som nosila...ale teraz to bude povinna vybava 😀 😀

fatmira
7. okt 2011

@majka_k ja som mala vzdy kapucnu,ale nebolo to az take pohodlne.. 😝

majka_k
7. okt 2011

@fatmira jj aj ja som casto nosila kapucnu ale ako pises je to nepohodlne, ale zachrani ked sa nahle rozsnezi, rozfuka alebo nebodaj rozprsi 😉

fatmira
7. okt 2011

@majka_k tak to hej, ale budem si musiet zvyknut aj na ciapku 😀 lebo predpokladam ze budeme casto vonku 😅

majka_k
7. okt 2011

@fatmira to aj ja dufam ze budeme casto chodit vonku 😉
kolko stal tvoj kocik ?

fatmira
7. okt 2011

@majka_k novy stoji 299 tusim, ja som kupila mesacny za 199 😉

majka_k
7. okt 2011

@fatmira tak super si kupila... 😉
aj vam vypadla elektrika ? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre