Vranovčanky sem sa 🙂

indianna
27. okt 2006

Ahoj, tak som sa zúfalo snažila nájsť v kolónke Regióny aj Vranov, no márne. Takže som sa rozhodla založiť novú tému a budem rada ak sa ku mne pridajú mamičky a budúce mamičky z VT a okolia. Teším sa na vás 😉

fatmira
7. okt 2011

@majka_k hej som spokojna 🙂 a pribalila mi k tomu aj deku , co som ale nedavno stratila 😠 aj podlozku, a som si tam nasla este z nextu kratasy pre miska aj tricko 😅
hej vypadla, kukam ze co to, isla som balit a spat, lebo moj srot sa hned vypol, ked nema stavu 😅 😠

majka_k
7. okt 2011

@fatmira he he ja som sa uz strachovala ako budem davat malej papat 😅 😕 😨
tak uplne super 😵 😵 take predavajuce sa mi pacia 😅 😀 😀

majka_k
7. okt 2011

@fatmira idem spat uz 😅 nejak mi je zima dufam ze som nechytila nejaku pliagu na jarmoku 🙄 😒
dobru noc 😉

fatmira
7. okt 2011

@majka_k by ste mali romantikus pri svieckach 🙂
idem ja do hajan.modlit sa, nech zajtra neprsi 😅 dobru noc 🙂

fatmira
8. okt 2011

@majka_k no co, nakupili ste?? langos bol? 😀

majka_k
8. okt 2011

@fatmira ee ani sme neboli, mala tak revala ze sme sa otocili a isli sme domou 😅 😒

fatmira
8. okt 2011

@majka_k juuuj no toto 😒 misko vcera vyvadzal, ale dnes ani nemukol, ale to sme len este jedny papuce boli kupit a isli sme domov..

majka_k
8. okt 2011

@fatmira my zase naopak, vcera som bola sama poobede po tej kose tak ani nemukla, tichucko bola azaspinkala a spala celu cestu...a dnes? nechapem...proste to nebol jej den na kocikovanie, lebo uz sa to lepsilo...uz tak strasne nevyvadzala poslednu dobu, no vtedyked sme boli v Tescu tak kricala ale to preto lebo to uz sme boli asi dlho...uz som si myslela ze to bude cim dalej lepsie ale dnesok bol uzasny,..ja som do poslednej chvile myslel aze zaspi lebo uz si tak mrncala, ale nic...no nemoze byt kazdy den nedela 😀 😀 😀 😀 😅 😕

fatmira
8. okt 2011

@majka_k si bola nakoniec sama? ved si mi bola cinknut 😉
no nemoze... 😅 my sme ju dnes ale mali, teda v tom kocikovani.ale inak sa zobudil s kaslom 😠

majka_k
8. okt 2011

@fatmira jooooj ☹ tak dufam ze nebude chorý ...
a som ti mohla dat peniaze...aby si mala na vyplatenie fusaku... 😅

fatmira
8. okt 2011

@majka_k tak dufam, ze nebude..chcela som s nim ist na poradnu na dalsi tyzden, teda nie ten, ale este dalsi, ked uz bude poldo doma, no ked sa mu to nezlepsi tak pojdeme asi aj skor.a bude to aspon bez ockovania 😝
no a ja som ti tiez nedala 😅 ale ja este mam, neboj... 😀 alebo dovtedy sa hadam este stretneme 😅

majka_k
8. okt 2011

@fatmira a kedy ti ma prist fusak ? snad hej ... ja by som chcela ist na prechadzku ihned v pondelok poobede - teda dufam ze nebude prsat 🙄
joooj chudacik, to teraz co prisla taka zmena pocasia...ja sa tiez bojim aby sofi nechytila nieco...ja sa stale bojim ci ju mam dostatocne oblecenu... 😅 😕 😒

fatmira
8. okt 2011

@majka_k niekedy v pondelok alebo v utorok, ale neviem ci mi to donesu domov, ked je to dobierka...hm?
no ved dneska som stretla tu kamosku na jarmoku, ta ksme sli domov spolu a jej maly mal len body a mikinku a ruky jak lad, licka vystipane, som jej povedala, ze nech si ho oblece, lebo mi ho je luto, ze mu je zimka 😖 ale ze on sa stale z deky vykopuje a moj misko v tom fusaciku jak poslusne mal rucky schovane, zlatusik moj 🙂

majka_k
8. okt 2011

@fatmira sak aj sofi bola uz riadne zababusena - som vytiahla ten dekofusak ( paradny hruby ) tak bola ako v perinke...ale ruky stale vytahovala vonku, nusim jej kupit rukavicky uz ... a bude pokoj... 😎

a na dobierku nioekedy nosia a niekedy nie ale kedze to bude velka zasielka tak myslim ze nedonesu ( myslim postarka )...mozno ten postovy kurier co donaskar ci co to je...

fatmira
8. okt 2011

@majka_k teizs me mali uz dekofusak, ale ja mam taky fakt jak deku, ale fajny je, maly neodkopava a poslusne tam sedi ani sa nepohne 😀
no uvidim ci donesu, ci sa budem pon trepat..

majka_k
8. okt 2011

@fatmira jj, zlatucky bol ako si tam sedel zababuseny...my sme sa s muzom vybrali len v mikinkach a kosa jak v ruskom filme...ale mne bolo az horuco zo sofi 😀 😀 som ju nakoniec na juhu uz niesla na rukach...co tak kricala...no nic uz na to zabudnem... 😎

fatmira
8. okt 2011

@majka_k no zima bola dnes riadna.. ja som tiez zarzlav tej mojej kratej bunducke rozopnutej, 😅
ale neboj, zajtra bude zas lepsie 🙂 len nemala svoj den..

majka_k
8. okt 2011

@fatmira he he v to dufam, lebo ked to takto bude tak som skoncila s prechadzkami 😅 😒 ☹

fatmira
8. okt 2011

@majka_k no a este kocik ides novy kupovat 😅 ale mozno sa jej bude v inom pacit 😀

majka_k
8. okt 2011

@fatmira nooooo, ja pevne verim ze aj v tomto sportovom bude OK uz, ale ona neznasa lezat v kociku - to je pre nu utrpenie a teraz ked bude kosno tak ju budem musiet davat len lezat aby jej bolo teplucko, tak snad bude spinkat vonku 😅
a ked jej kupim novy a nebude v nom chciet byt tak bude chodit peso 😀 😀 😀 😀

fatmira
8. okt 2011

@majka_k ked je vonku zima a deti su v teplucku tak ich to uspava tak hadam sa umudri 🙂
ze peso, no ty jej davas, budes ju pekne krase na rukach nosit 😀
misko zase tiez neznasa v kociku lezat, teda ekd nespinka, alebo ten taky pololah..musi sediet...ale ked je naobliekany, tak ho spustim nizsie a on ani nemukne..som nechapala 😀

majka_k
8. okt 2011

@fatmira no dufam ze hej, ja si musim stale tak nacasovat aby vychadzal spanok na prechadzku, inac to nevidim... 😉
tak misko je uz rozumnejsi, on chape ze ked je zima tak mu je dnu teplucko a aj tak si kuka ked nieje celkom v lahu 🙂

majka_k
8. okt 2011

@fatmira jooooooooj tento je ze uplne mnam 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=10584467&tab=2

fatmira
8. okt 2011

@majka_k he he..hladas hladas? pekny je 🙂 taky som vo vt este nevidela zatial 😀

majka_k
8. okt 2011

@fatmira hladam uz mam tááááááááku hlavu z toho 😲 😕 😨 , asi toho uz necham, aj tak to este nieje aktualne 😅

fatmira
8. okt 2011

@majka_k pockaj bude este vacsia 😀 😀 😀 to je povzbudenie vsak?

fatmira
8. okt 2011

idem ja uz spat..dobru nocku a ked daco najdes, tak hod link 🙂

majka_k
8. okt 2011

@fatmira dobru noc 😉

majka_k
9. okt 2011

@fatmira tak ako? Misko nieje chory? my konecne spime...od osmej do 9:15 na rukach... 😕 a rano od siestej sme hore... no des, uz viem ako sa citis 😅 a uz som akurat tak zrela do postele 😒

fatmira
10. okt 2011

@majka_k ahoj..ja som tu vcera prisla len kuk a nejak som aj ja odkvecla 😅 miskov dnesny budicke 5:45 😒 a terz uz 8:15 odkvecol..hmmm.. nejak skoro..om zvedava na dnesny spankovy rezim 😅
misko kasle, nie stale, len rano a vecer..a som s nim chcela ist dnes k lekarke, ze ako na poradnu, aj ze kasle, lebo mame ist na ockovanie, ale tak ked kasle, mi ho nezaockuje nie? tak by sa nam to aspon posunulo.. len mama dnes nie je cely den doma a peso sa mi s nim nechce ist 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre