Vranovčanky sem sa 🙂

indianna
27. okt 2006

Ahoj, tak som sa zúfalo snažila nájsť v kolónke Regióny aj Vranov, no márne. Takže som sa rozhodla založiť novú tému a budem rada ak sa ku mne pridajú mamičky a budúce mamičky z VT a okolia. Teším sa na vás 😉

sofik
11. mar 2008

Ahojte kočky. Pampušik tak to si bábo vedelo vybrat ako bude v takúto chvílu otočené 😀 tak to musíš znova čakat. 😉

sveva
12. mar 2008

Pampusik som rada, že je malé v poriadku. Naše bábo bolo otočené a doky už vie čo to bude. 😉 Ja som bola včera u lekára a beriem lieky, objavil sa mi výtok a aj malé ma dosť tlačí na mechúr hlavne v noci a dosť to aj bolí, takže čakáme na výsledky. 😖

pampusik
12. mar 2008

Ahojte, Svevi, ja mám tiež taký nepekný výtok, a pleseň, všetko si liečim, na budúci týždeň mám prísť na kontrolu, už by to malo byť lepšie...

sveva
13. mar 2008

Výsledky by som mala mať zajtra tak som zvedavá aké budú.

biccy
16. mar 2008

Ahojte dievcata 🙂 🙂
Sem-tam vas citam,ale nemam velmi cas na diskusie,tak sa velmi nezapajam. 🙂 Ku komu chodite na poradne?A ste spokojne?Ja som chodila ku Jakubcinovi a bola som velmi spokojna. 🙂 Na buduci mesiac mam ist na preventivnu preh.k nemu,ale neviem,kde sa prestahoval.Neviete nahodou? 🙂
Tak zatial len tolko,lebo uz idem spat(rano vstavam do roboty 😝 😝 ).Tak sa tu zatial majte. 😉 😉 Zajtra mrknem. 🙂 🙂

sofik
17. mar 2008

Ahojte kočky. Biccy s týmto ti neporadím ale aspon sa nám napísala. A s vami ostatnými je čo? Hádam ste v poriadku? 🙂

sveva
17. mar 2008

Ahojte. Tak Dr. Jakubčin je na starej poliklinike. Ja k nemu sem tam idem napáliť ultrazvuk. Je strašne zlatý. Inak môj doki je Dr. Pidanič a som s ním veľmi spokojná.

biccy
17. mar 2008

Sveva a kedy si bola naposledy u Jakubcina?Lebo nedavno som pocula,ze sa zo starej polik. prestahoval. 😅 😅

sveva
18. mar 2008

Biccy bola som tam koncom januára, ale chystám sa tam ísť znova objednať na ultrazvuk.

biccy
18. mar 2008

Tak,ked zistis,kde je,tak daj vediet. 😉 😉 😉

sveva
19. mar 2008

Biccy dnes som sa bola objednať a ešte vždy je na starej poliklinike.

sofik
20. mar 2008

Ahojte kočky. Tak ako sa máte? Ako pokračuje tehotenstvo? 🙂

biccy
20. mar 2008

Sveva,tak dik za info. 😉 😉 😉 Bola to asi len "kacica". 😠 😠

sveva
21. mar 2008

Ahoj sofik. My sa máme zatiaľ dobre. Bábo rastie a priberá. 😀 za týždeň som pribrala 3 kg. 😅

sofik
21. mar 2008

Sveva tak to si dost pribrala, len aby ta gynekolog nenakričal. 🙂

sofik
21. mar 2008

Príjemné prežitie velkonočných sviatok a hlavne vela vody aby ste boli zdravé celý rok. 🙂

sveva
23. mar 2008

Sofik moj doki je zlatý a za celý čas som dokopy pribrala iba 4 kg takže to nie je až tak veľa. 😉

Aj ja prajem príjemné prežitie sviatkov. 😀

sofik
24. mar 2008

Sveva tak to si velmi nepribrala to máš dobré, doki ta nebude karhať. 🙂

sveva
24. mar 2008

On by ma ani tak nepokarhal, že som veľa pribrala. 😉

sofik
25. mar 2008

a čo inak? Už máte vyhliadnutý nejaký bytík? 🙂

pampusik
26. mar 2008

Ahojte kočky, som rada, že som konečne tu, máme sa s babom dobre, len nejak málo priberáme, na začiatku tehotenstva som schudla 5 kg a zatiaľ som nabrala len 2,5 kg, ešte mi chýba 2,5 do pôvodnej váhy.ale ináč všetko ok, a vy ako?

sofik
26. mar 2008

Ahojky pampúšik. A ako pokračuje tehulkovanie? 🙂

sveva
27. mar 2008

TAk my sa v sobotu sťahujeme. Je to v našej bytovke ibaže na 8 poschodí, suseda, chcela ísť do menšieho bytu a vedela, že my zháňame byt tak sa nás opýtala, či nechceme vymeniť. 😉 Takže sme si povedali, že budeme na tom finančne lepšie ako keby sme zobrali úver a splácali úver.
Mám zlú správu kedže sa ideme sťahovať tak nebudeme mať dlhšie internet, lebo im to dlhšie trvá.
Inak bábo rastie a kopká o 106 a posunulo sa vyššie. 😀

sofik
27. mar 2008

Sveva tak to máte fantastické. A budete jej niečo doplácat alebo je to len o výmene. 😉 Takže stále budete mat mestský byt. 🙂

pampusik
27. mar 2008

ahojte mamičky, som rada, že aspoň niekomu sa darí, držím palce nech to sťahovanie bude čo najrýchlejšie a aj ten internet nech máte čo najrýchlejšie pripojený.

sveva
27. mar 2008

Baby ďakujem.
Mali by sme jej doplatiť aspoň tak povedali na MsBP ale ona nám povedala, že nič nechce. 😉

sofik
27. mar 2008

tak to je fajn pani. 🙂

sveva
28. mar 2008

sofik to je. Ale keď si to tak vezmeš ona s tým prišla, že chce s nami meniť byt, takže jej robíme láskavosť. 😀

pampusik
28. mar 2008

baby, moja suseda bola včera na pohrebe svojmu krsniatku.Malo týžden pred termínom pôrodu a prudko sa otočilo a zadusilo sa pupočnou šnúrou, mamička prestala cítiť pohyby až v nemocnici jej povedali čo sa stalo, tak vyvolali pôrod.Celú noc som nespala baby a doteraz mi chodia zimomriavky po chrbte, aké to je nespravodlivé,mamička čaká celých 9 mesiacov, teší sa a zrazu toto...

bznka
28. mar 2008

Ahojte....nie som z Vranova ..ale mam na vas otazku. Pozna iekto doktora cievnoho PAtrika Jakubka.....zistujem o nom info ze aky je a tak. Dakujem .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre