Vranovčanky sem sa 🙂

indianna
27. okt 2006

Ahoj, tak som sa zúfalo snažila nájsť v kolónke Regióny aj Vranov, no márne. Takže som sa rozhodla založiť novú tému a budem rada ak sa ku mne pridajú mamičky a budúce mamičky z VT a okolia. Teším sa na vás 😉

ena
5. júl 2009

sofik: no, rozmyslam, ze by som si spravila s detmi vylet vlakom aspon na par dni, kym budeme mat tatina na sluzobke. Filip bol hned za vlakovy vylet 🙂 Akoze BA-KE ICeckom v pohode si myslim, ked vezmem len maly batoh a golface, ale potom este cesta z KE.. poslednych 60 km da zabrat viacej ako tych 400 km vlakom. Takze uvidime 🙂

ena
5. júl 2009

mentoska: ja si tiez neviem predstavit jul v 36 tt , 40 tt v auguste uz vobec nie.. nasi su december a februar. 🙂

deina2005
5. júl 2009

baby zvladam to celkom ok.dokonca som pred mesiacom cestovala sama autobusom do prahy.cely den si zo sebou po byte nosim ventylator 😀 mame podkrovny byt tak je tu katastrofalne peklo.este ze deti maju prazdniny trocha si pospime.horsie to bude v septembri maly nastupuje do skoly takze doma 2ja skolaci a 2ja krpci 😅 .

bobooo
5. júl 2009

ahojte tak dik za privítanie aj keď tu často nechodím ale aspoň raz za čas kecnem s niekym...
no a dvojičky zvládam celkom dobre strašne boli dobré až teraz sa to pokazilo...už chodia a chcú byť všade a najhoršie je že jeden tu a druhý na opačnom konci 😠 😠 a tie horúčavy no strašne sú zamiaučané niekedy ale asi z toho tepla pretože doteraz to tak nebolo...inak ste všetké priamo z vranova?

sofik
6. júl 2009

bobooo to aj moja je teraz v týchto horúčavách niekedy na nevydržanie 😒

deina manžel vybral pekné meno 😉

ja som momentálne u našich v čemernom 🙂 takže skoro Vranov 😉

A ty? 😕

aninka89
6. júl 2009

ahojte, mrkla som sem a vidim že poznate to aj v materskom centre Slniečko a chcem sa opýtať či viete niečo aj o predpôrodnej príprave čo tam robia?

mentoska
6. júl 2009

aninka89 ja o tej priprave neviem nic, ja som ju pred porodom nepotrebovala tak som sa o to ani nejak zvlast nezaujimala,mozno budu vediet viac ostatne baby

boboo ja som tiez z Cemerneho coze je to kusok

deina aj mne sa paci to meno ale moj pan panzel by ho asi nedovolil, my mame vybrate meno Kristinka pre dievcatko len kto vie ci sa nam ho podari aj mat ale snaha uz je

ena aj moj maly je marcovi a druhe chceme tiez niekedy tak len aby som sa vyhla letu no niekedy si to niekto tamhore zariaduje celkom inak tak kto vie

sofik
6. júl 2009

baby idete niektorá na predstavenie do cirkusu Alex? ak áno dajte info či sa oplatí. 😉

sofik
6. júl 2009

a v tom materskom centre som ešte nebola a ani predporodnú prípravu som neabsolvovala, takže neviem či to niekto vobec skúšal 🙂

bobooo
6. júl 2009

ahojte no ja som priamo z VT, ale v čemernom mám rodinu...a aj segra sa tam zbudovala tak býva už asi 6 rok tam..je to len kúsok to je pravda 😎

pampusik
6. júl 2009

ahojte mamicky, uz tak dlho som tu nebola, no neni ani casu okolo mojej malej sa tolko nalietam ze vecer som rada ze mozem ist kludne spinkat.mala uz zacala chodit tak behame spolu, co tu mate nove, Sveva ako sa mas ty?

sofik
7. júl 2009

pampusik tak ty si sa tu už fakt dlho neukázala 😕 ešte ked si bola tehotná tak si sem skočila častejšie ale odvtedy som o tebe nič nepočula 😉

sveva takisto tu už dávno nebola 😕 ☹

mentoska
7. júl 2009

ahoj pampusik my sa pozname nie? no odkedy som sa odstahovala s okulky ja aj ty tak nejak si nanas zabudla

aninka89
7. júl 2009

ja neviem či mi treba predpôrodnú prípravu ale videla som letak že ju robia tak som myslela že niektorá budete niečo o tom vedieť lebo ja to tu veľmi nepoznám, ale dík za odpovede 😉

sofik
8. júl 2009

aninka skús sa osobne v materskom centre spýtat 🙂 tam ti poradia 😉

mentoska
9. júl 2009

baby tak ako ste sa rychlo vsetky rozpisali tak je tu uz zas ticho. Idete do Cirkusu? na nas je to o 18:00 uz prineskoro lebo sme nauceny sa v takom case uz kupat a potom spat tak nemozme.

sofik
9. júl 2009

ahojte 🙂 nejako sa nám ochladilo ale dúfam že už počasie zmúdrie, lebo by som sa už šla aj vykúpat na kúpalisko 😉

mentoska to sú predstavenia až tak neskoro? 😕

deina2005
9. júl 2009

no mi o 18 este len ozivame 😀 deti chodia spat az okolo 22.

sveva
9. júl 2009

ahojte baby.

Ako sa máte? Ja som si užívala posledné dni s mužíkom, preto som tu nebola. Včera večer sme sa rozlúčili a odchádzal na pol roka, ale hádam po 3 mesiacoch príde domov aspoň na pár dní na dovolenku.

Aj my sme naučený sa kupať okolo 18:00 a potom hajde spať.

mentoska
9. júl 2009

sofik dostali sme v kauflande jeden listok a tam boli casi predstaveni tak len odtial to viem, vsetky od dnes az do nedele ked som sa dobre pozerala su o 18:00 takze zas mame smolu.
To ze nieje teplo stve aj mna,chceli sme ist v nedelu do Madarska ale asi nepojde ked je takto von,no dnes som pozerala pocasie a hlasia od pondelka uz oteplenie na tropicke horucavi tak som zvedava co bude natom pravdy

deina2005 tak to ti nezavidim,ja mam dost uz ked mi niekedy zaspi neskor lebo on je strasne hyperaktivny a cely den s nim som v neustalom pohybe, a este keby toho nebolo dost mi nespi vobec kludne tak aj po nociach vyvadza

sveva ako to zvladas tak dlho bez muza sama z detmi, ja si to vobec neviem predstavit a uz vobec nie teraz v lete ked sa kazdy niekde flaka a ja by som bola sama len z drobcom

sofik
10. júl 2009

moja malá chodí takisto spat okolo 22 ale mne to nevadí lebo ráno mi vstáva o 8. 🙂

sveva takže si sa lúčila s drahým? moj je tiež už rok vo Fínsku a dá sa to zvládnut 😉

sveva
10. júl 2009

Zatiaľ sa to dá zvládnuť. Až na to, že dievčatá mi ochoreli, majú hnusné soplíky. Tak trošku bojujeme.

Sofik no to lúčenie bolo ťažké, ale čo už. Eliška sa len vypytuje kde je tatino. To je na tom asi najťažšie, ale ja jej len vysvetlím že išiel ďaleko do práce.

deina2005
10. júl 2009

no mna to tiez od decembra caka.manzelik bude chodit na mesiac prec ale mesiac bude zasa doma tak to je celkom ok.ani na vianoce nebude doma ale to mi tak nevadi oto budu krajsie ked pride domov.

sveva
12. júl 2009

deina tak to ti nezávidím. Ani mi Vianoce nebudeme komplet, manžel príde domov až v januáry, tuším po jeho narodkách.

sofik
12. júl 2009

moj bol zase aspon na Vianoce s nami 🙂

deina2005
13. júl 2009

sveva a kocky uz zdrave?videla som vas uz na ihrisku.ja som rada ze mam taku sikovnu dceru.maleho mi berie vonku tak mam trocha casu aspon umyt dlazku aj ked cista vydrzi asi 15 minut.

sveva
14. júl 2009

deina veru máš šikovnú dcérku. Dávala pozor na malého a verím tomu, že bude pomáhať aj s bábom. 😉
Šárka má ešte trošku soplíky, ale nie je to už také zlé.
A ty sa ako cítiš?

sveva
14. júl 2009

sofik tak to ste mali dobre. Ja si Vianoce ani nechcem predstavovať. Niečo sa mi zdá, že sa dá ísť za nimi, ale to by som musela ísť do Ba a deti nechcem nechávať nikde. Oni sú veeeeeeeeeeeeľmi živé a hádavé. Mama sa minule len čudovala ako sa so mnou dokážu hádať. A to som tam bola hodinu. 😅

deina2005
14. júl 2009

sveva no citim sa ok len uz som unavena.maly sa rano zobudil a mal totalne zahnisane cervene a opuchnute oko tak som z toho na mraky lebo som sa s nimi chystala na kupko

sofik
15. júl 2009

ahojte 🙂

Deina už sa ti to rýchlo kráti čo? Ozaj baby aká je tá nová porodnica vo Vranove? Boli ste tam spokojné? 😕

sveva Eliška ti ide od septembra do školky alebo ti ju nevzali? 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre