Vranovčanky sem sa 🙂

indianna
27. okt 2006

Ahoj, tak som sa zúfalo snažila nájsť v kolónke Regióny aj Vranov, no márne. Takže som sa rozhodla založiť novú tému a budem rada ak sa ku mne pridajú mamičky a budúce mamičky z VT a okolia. Teším sa na vás 😉

ena
15. aug 2008

mena24: tu je ten bicykel, co som ti spominala 🙂 http://www.detivpohybe.sk/images/smartoy/galler...

mena24
16. aug 2008

ena: bicykel je super.....no tak bola som s malym vcera na chirurgii....tak dali nam dlahu dole no ale mame ju aj tak obviazanu lebo tak to vyzera ze ma marek nadstipenu pistalu.....no ale chodi a ze vraj sa to u deti rychlo hoji no len ho musime trosku posanovat...ponosit viac na rukach...no co by sme neurobili 😉 nie????

ena
16. aug 2008

mena24: tak dufam, ze bude v poriadku..
Mne sa dnes tiez darilo, zakopla som o zarubnu dveri tak, ze mam modrofialovy malicek na nohe..

mena24
17. aug 2008

ena: ked mas poistku ja by som s tym nieco robila........ 🙂

mena24
18. aug 2008

ena: VSETKO NAJLEPSIE K MENINAM..... 🙂

sofik
18. aug 2008

Baby chodíte na kupko? A čo máte nové sveva a pampúšik? Ako bábatká poslúchajú? 🙂

ena
18. aug 2008

mena: dik 🙂

sveva
19. aug 2008

Sofik máme sa ako tak. Ja mám so šárkou momentálna žabku. Kojenie bolí jak sv..a. 😢 😝 Takže bojujeme. Eliška je zbojník prvej triedy, ale inak je zlatá. Keď kojím tak nám dá pokoj a sama sa tú chvíľu pohrá, alebo pozerá a hovorí "Kaka papa" 😀 Keď prebaľujem tak mi asistuje a tiež hovorí "fúúúúúúúúúúúúúúúj" 😀 Inak mi dnes šárka spala v noci 5 hod. a 4,5 hod. poobede. 😎

sofik
20. aug 2008

Sveva tak to ti nezávidím s tým kojením ale prejde to. A Eliška ked ti asistuje je dobre, a ked kojíš a hrá sa sama , ona to možno chápe že potrebuješ kľud. Konečne si sa aj poriadne vyspala ked ti tak šárka dobre spala čo?

daniela84
20. aug 2008

Ahojte baby ja som presovcanka, urcie ste uz poculi o tom ze maminky sa obuli proti tomanovej nezmyslom a vyhlasili boj, vznikla peticia a mozte ju podpisat aj vy prostrednictvom netu, tu je link, pridajte sa k nam
http://www.materskecentra.sk/peticia/peticia.php

sveva
20. aug 2008

Sofik to áno. Dávno som sa tak nevyspala. Aj Eliška už lepšie spinká, len ja sa ešte stále budím. 😅 Asi je to zvyk.

stila
22. aug 2008

ahojte vranovčanky,
som z okolia, aké máte skúsenosti z pôrodnice a lekármi.

sveva
23. aug 2008

Ahoj Stila, ja mám celkom dobré skúsenosti s lekármi aj so sestričkami. Sú celkom milý. 😉 Nemôžem sa sťažovať.

mena24
23. aug 2008

stila: aj ja som bola spokojna....aj lekari aj sestricky su super 🙂 kedy mas termin? ci este len planujete????

mirreccka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mena24
26. aug 2008

ena: ako ste docestovali???????? 😉

ena
27. aug 2008

mena24 no, celkom v pohode, vecer o 8mej sme boli v BA, Marek pospal po liptovsky mikulas a potom uz len mrncal a vrestal a tak a zaspal tesne pred parkoviskom pri dome, sme spravili este jedno kolecko po okolitych ulickach, nech tvrdsie zaspi, ale potom ked sme vykladali z auta, tak Filipovi velmi vadilo, ze marek vo vajicku spi, tak ho zobudil 😒
inak, ked pridete 1veho a budete stihat, sem by ste mohli ist mrk.. http://www.uluv.sk/sk/web/podujatia/dni-majstro...

sveva
1. sep 2008

Ahojte baby. Kde ste? Ja vôbec nestíham. Malá je strašne zaplakaná. Tak to vyzerá, že máme bolesti bruška. 😔 😝 Chodím neskoro spať, cez noc som strašne často hore a ráno skoro vstávam. 😖 Ale už si asi začínam zvykať, len dúfam, že nestratím mliečko. 🙄

sofik
1. sep 2008

Sveva to chce len trpezlivosť kým to neprejde - bolesti bruška a bude všetkov pohode. len nech ťa malá počúva a pekne spinká a priberá. 🙂

sveva
3. sep 2008

Sofik diky. Tak sa mi zdá, že má Šárka asi slabý reflux. Stále vracká, ale len po troške. A tiež si musím dávať väčší pozor na to čo jem. 🙄 V piatok ideme na očkovanie, tak asi budeme zaplakyný, ale manžel bude doma tak to bude lepšie.

Ozaj už som vám vravela, že som bola s dievčatami pešo u našich a to je dosť ďaleko. Myslela som si, že unavým Elišku, ale asi ja som bola viac unavená ako ona. Ju asi nič neunavý. 😅 😝 Celý čas išla vedľa mňa za ruku, alebo sa držala kočiara. Sem tam sme sa zastavovali, lebo videla kamienky a musela ich hádzať. 😉 Cesta nám trvala hodinu. 😅

sveva
8. sep 2008

Ahojte kde ste? 😨

V piatok sme boli na poradni so Šárkou. Krásne priberáme (za 2 týždne 450 g) a dostali sme kvapky Sab simplex. Doktorka povedala, že môže mať slabú koliku. A tuším nám aj zabrali. (klop-klop) 😅

sofik
8. sep 2008

Ahoj sveva. tak to priberáte krásne 🙂

Aj moja malá brala sab simplex ked ju bolelo bruško. 😉

sveva
16. sep 2008

Ako sa máte? My celkom dobre, len dnes bola šárka trošku zlá, lebo ju asi bolelo bruško. Väčšinu dňa plakala, asi to bude tým, že ešte nekakala (4 dni). Neviete mi niečo poradiť?

oxy
17. sep 2008

Sveva, pokiaľ viem, u dojčeného bába je normálne kakať aj len 1/týždňa.
Môžeš skúsiť masírovať bruško alebo dať malú na bruško nech si pokopká a možno sa pohnu črievka.

sveva
17. sep 2008

Oxy ďakujem. Viem, že dojčené bábo môže aj raz týždenne, ale včera ju dosť bruško bolelo a bola som zúfalá, všetko som vyskúšala (masírovala, dávala na bruško, cvičila s nožičkami a robím to každý deň). Ale dnes ráno naložila do plienky tak je oveľa kľudnejšia. 😀

sofik
17. sep 2008

Ahojky 🙂 Sveva tak to je u malých detí normálne, bolesti bruška. Ale až ked sa vykakajú tak je lepšie. 😉

sofik
23. sep 2008

No čo Vranovčanky, aj v takomto počasí nemáte čas. Nejako sa to tu zanedbáva a len my so Svevou to tu zachranujeme. 😀

Pampúšik a vy sa ako máte? 😉

sveva
28. sep 2008

Ahoj Sofik. Ako sa máte? My sme boli v piatok na poradni so Šárkou a asi má alergiu. Takže musíme dať preč nášho psíka. Trošku sa s tým musím zmieriť.

sveva
28. sep 2008

Ale čo nespravíme pre tie naše pokladíky. My maminy by sme za nich aj dýchali keby sme mohli. 😅

sofik
29. sep 2008

Ahoj sveva. Tak mi sme chorí, včera sme boli na pohotovosti lebo malá sa mi celá vyhádzala a nevieme z čoho. neviem či to nesúvisí aj s tým že mala od piatku horúčky.

Sveva tak to bude tažšia rozlúčka ale zvykneš si, ved ho dávate známym alebo niekomu blízkemu určite. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre