Vranovčanky sem sa 🙂

indianna
27. okt 2006

Ahoj, tak som sa zúfalo snažila nájsť v kolónke Regióny aj Vranov, no márne. Takže som sa rozhodla založiť novú tému a budem rada ak sa ku mne pridajú mamičky a budúce mamičky z VT a okolia. Teším sa na vás 😉

biccy
20. jan 2008

Sofik,Zoinka je zatial s mojou mamkou,10 km od VT.Manzel ju kazde rano vozi tam a vecer spät. 🙂

pampusik
22. jan 2008

Ahojte kočky, má niektorá z vás rodinu na Okulke, alebo tam niektorá aj býva, ja len tak sa pýtam, nemám niekedy s kým ísť na kávu 🙂 🙂 🙂 🙂

sofik
23. jan 2008

Ahoj baby! Ja som teraz u nasich v Cemernom a na kavu by som rada pampusik sla ale musim byt s malou zatial, ale niekedy urcite pojdeme.
Biccy tak to mate dobre vyriesene, a kde pracujes? Oplati sa to? napis do ip.

sveva
23. jan 2008

Ahoj baby. Pampusik ja som bývala na Okulke a naši tam ešte bývajú.

ena
23. jan 2008

pampusik: a my sme teraz dalekooo, ale ked pojdeme na vychod, mozme dat nejake stretko.. len my nie sme kavickovi, ale zato chodievame na palacinky (v tej cajovni co je oproti gymplu v sportovej hale) mnam, mnam 🙂

liska
23. jan 2008

eni, fakt? tam som nikdy nebola, ale zvonku to vyzera celkom dobre...teraz ideme v polke fenruara, tak pozvem muza 🙂 nejdete nahodou?

sveva
24. jan 2008

Ani ja som v tej čajovni ešte nebola.

pampusik
24. jan 2008

Som tomu veľmi rada, niekedy môžeme spraviť stretko, do tej kaviarne som rada chodila, hlavne po zápasoch, lebo ja hrajem hádzanu a so spoluhráčkami som tam bola stále.Teraz však som tehotná tak už sa chodím na zápasy len pozerať.

Sveva a kde bývajú tvoji rodičia, často ich navštevuješ???A pozerám, že mi sa možno stretneme aj na pôrodnici, máme približne rovnake termíny pôrodov. 🙂 🙂

sveva
24. jan 2008

pampusik tak to asi sa stretneme. Naši bývajú v x-ku a sme tam až veľmi často. A ty kde bývaš?

pampusik
24. jan 2008

Ja bývam v bloku Y/1, je to hneď o kopec vyššie, tak to je paráda

sveva
24. jan 2008

Pampusik prednedávnom sme v tom bloku boli pozerať jeden byt. 😉

sofik
24. jan 2008

baby budem velmi rada ak sa niekedy stretneme na kavicke alebo palacinkach.
Ahojte liska a sveva. 🙂

sveva
28. jan 2008

Pampusik a preco nepises k julovkam?
Sofik ahoj

ena
28. jan 2008

liska: teraz este asi nepojdeme na vychod. Tak sa asi zase minieme :(

pampusik
30. jan 2008

Ahoj Sveva, zo začiatku som písala k júlovkam ale nejak som prestala, ale stále keď som na internete stále zajdem na júlovky, čo tam majú nové.Môžem sa ťa opýtať, že kto predáva v našom bloku byt?

sveva
30. jan 2008

Meno neviem, ale na prvom poschodí, prvý vchod.

sveva
30. jan 2008

Pampusik kde ste sa brali, už neviem ako dlho s manželom rozmýšľame kde to je.

pampusik
1. feb 2008

My sme sa brali tu vo Vranove, hoc manžela mám z Medzilaboriec, bolo to v greckokatolíckom kostole a hostinu sme mali na ZŠ Lúčna, v školskej jedálni, bola tam parada.Mrzí ma, že nemôžem byť na internete stále ale často som pri manželovi v Medzilaborciach a tam nemám internet, tak preto odpisujem len niekedy.A ten byt, fakt neviem, kto by ho mohol predávať...Páčil sa vám, či ten byt nakoniec neberiete???

sofik
1. feb 2008

Ahojte maminky! co mate nove? Pocula som ze na lucnej to je velmi pekne urobene na svadby a vselijake oslavy. V marci tam ma svadbu aj moja sesternica.

sveva
1. feb 2008

Ja bývam na Lúčnej. 😉 Pampusik ten byt neberieme, lebo pýta veľa a treba ešte aj do neho dosť investovať.

sofik
2. feb 2008

Sveva a aky velky byt ste chceli kupit? Mozem sa opytat v akych cenach sa vo vranove predavaju byty? 🙂

sveva
2. feb 2008

Sofik chceli by sme 3-izbový byt. Teraz sme v 2-ke, ale platíme dosť za nájom, tak si chceme kúpiť vlastný a väčší. Byty sa pohybujú rôzne. Niekto pýta za neprerobený až do 900-950 tis. a niekto za prerobený 900 - 950 tis. Takže je to rôzne.

sofik
2. feb 2008

Ani so netusila ze su az take drahe. Len pred rokom stal trojizbovy asi 500tisic.

sveva
2. feb 2008

To len teraz tak podvíhali ceny.

sofik
3. feb 2008

Je to male mesto, nic tu nie je ani praca a oni chcu milion za byt. V Presove idu takisto byty okolo miliona, a to je uz mesto. 😒

sveva
4. feb 2008

Sofik no veď. Ešte minulého roku v jeseni stáli menej. Ale ako začali rozprávať o euru, tak podvíhali ceny bytov. (umelo) 😠 😖

pampusik
4. feb 2008

Ahojte kočky, my chceme tiež kúpiť byt, ale zatiaľ nám nechcú dať pôžičku, lebo môj manžel nemá živnosť ešte ani rok, tak preto musíme čakať,ceny bytov veľmi stúpli, ale všetci hovoria, že po novom roku, keď sa už nabehne na euro, že pôjdu naspäť dole, tak počkáme a uvidíme, ináč, ako sa máte? Ja som odkedy tehotná, odvtedy som chorá, stále len soplím, nachladená a dnes mi doktor už dal aj antibiotiká, hoc som ešte len na začiatku tehotenstva,tak uvidíme, či mi to pomôže 🙂

sveva
4. feb 2008

Pampusik mi by sme chceli stihnúť kúpiť byt do júla, lebo keď sa narodí malé, tak neviem či by sme dostali taký vysoký úver.

pampusik
7. feb 2008

Ahoj sveva, akurát dnes som rozprávala s manželom(dnes išiel na 20 dní do Čiech do práce, je mi tak smutno samej 😔 😔 😔 )mi by sme si tiež chceli zobrať úver, ale už niekedy v máji, lebo vtedy už bude mať Fero urobené daňové priznanie a skôr nám dajú úver, normálne som rada, že keď sa podarí, tak malinku alebo malého privedieme do vlastného.

sveva
7. feb 2008

Pampusik aj ja dúfam, že si bábo prinesieme do nového bytu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre