Vranovčanky sem sa 🙂

indianna
27. okt 2006

Ahoj, tak som sa zúfalo snažila nájsť v kolónke Regióny aj Vranov, no márne. Takže som sa rozhodla založiť novú tému a budem rada ak sa ku mne pridajú mamičky a budúce mamičky z VT a okolia. Teším sa na vás 😉

majka_k
17. nov 2011

@silvia10131 jj vacsiu polovicku mas za sebou, to uz bude cubidup 😉

silvia10131
17. nov 2011

@majka_k lenze ta najhorsia cast ma este len caka,,ale oplati sa trpiet 🙂

majka_k
17. nov 2011

@silvia10131 😉 zvladnes neboj, 😵 😵 a budes mat krasne male vonave babatko pri sebe... 😵 😵

silvia10131
17. nov 2011

@majka_k na to sa najviac tesiiiimn

silvia10131
17. nov 2011

a ty co ako sa mas?a malinka?

majka_k
17. nov 2011

@silvia10131 super, rastie ako z vody 😵 robi radost sem tam trosku pozlosti v noci ale to je hned rano odpustene lebo je to moj milacik 😵 😉

silvia10131
17. nov 2011

@majka_k sak to je jasne,,to ako kazde babo,,,kojis malinku?alebo na flasku?

majka_k
17. nov 2011

@silvia10131 flaska 😉

silvia10131
17. nov 2011

aj my sme tak boli,,,

silvia10131
17. nov 2011

ja sa teras rozhodujem ze ak sa nam nepodari kojit,ze ake mliecko budem davat,, 😖 ale asi este mam na to dost casu,,,

fatmira
17. nov 2011

@silvia10131 juuuuj, tak potom co najviac oddychuj ako sa da, aj ked viem, ze pri syncekovi a domacnosti sa vela neda, ale zapoj do realizacie aj mm 🙂
@majka_k tak to dufam aj ja.. sak uz skoro po roku by som sa aj ja rada vyspala 😅

silvia10131
17. nov 2011

@fatmira no ved on aj je,ale ja uz ani polohu pri lezani si neviem najst pretoze ma vsetko tlaci,,a ked lezim na boku tak mam pocit ako keby sa mi mal roztrhnut cely bok,,,

majka_k
17. nov 2011

@silvia10131 mas cas este...a snad sa podari malickeho kojit 😉

majka_k
17. nov 2011

@silvia10131 ja som tiez musela vela lezat v poslednych mesiacoch, som mala zle prietoky a musela som len na boku ( bud jednom alebo druhom ) a to bolo pre mna umorne...mna boleli klby, chrbat, krk, hlava...vsetko...ale pre babatko si vytrpime s radostou 😉

silvia10131
17. nov 2011

tak to dufam aj ja,ale aj ked nie tak to aj tak nebude tragedia,,maly bol cely cas az donedavna na umelom mlieku a nemal ziadne vaznejsie problemy co sa tyka imunity,, 😒

majka_k
17. nov 2011

@fatmira 😉 nj, o chvilu oslavujete ze? ako ten cas leti, ved ked sme si zacali pisat ale asi nie tak intentivne ako teraz tak maly Misko mal asi okolo 4 mesiacov ze? tak sa mi marí 😵 😵

silvia10131
17. nov 2011

@majka_k no ved to sa oplati,,nevydrzim dlho lezat na jednej strane a najhorsie je ked mi treba v noci na wc 😠 som aj 5 minut na wcku aby som vsetko vymocila,,stale len po troske,aj to musim tlacit,,, 😠

majka_k
17. nov 2011

@silvia10131 tak to je dobre ze nebyval chory...mna s tym strasia stale 😒 ze mala mi bude casto chora ... atd, a CHVALABOHU mame skoro pol roka a nic ani nadcha ( klop klop ) dufam ze to takto bude pokracovat 😉

majka_k
17. nov 2011

@silvia10131 😒 to ti verim, nastastie ja som take problemy nemala

silvia10131
17. nov 2011

@majka_k aj mna tak strasili,,ale ked sa nedarilo tak sme nemali inu moznost,,,s porodnice sme odchadzali prikrmovany,,,a ake pije?my sme mali bebu,nutrilon,a posledny krat sunar,,

silvia10131
17. nov 2011

@majka_k ved po porode sa to bude uz len lepsit 😀

fatmira
17. nov 2011

@silvia10131 @majka_k no baby nezavidim 😒 ja nemam rada, len take lezanie bez spanku 😅 u mna bolo utrpenie jak som lezala v porodke po porode a neviem si to predstavit este s brusiskom 😕 ale Silvi, uz sa ti to krati, treba mysliet optimisticky 🙂

majka_k
17. nov 2011

@silvia10131 my sme zacinali s Nutrilonom ale z neho vracala dost, tak sme zmenili Bebu ale ta strasne zapekala tak sme sa na odporucenie dr vratili k nutrilonu a uz to bolo v pohode asi 4 mesiace sme pili Nutrilon ale potom ho zasla pomalicky odmietat, tak sme zmenili na Sunar a ten mame dodnes ( a som aj tomu rada ved stoji o polovicku menej ako Nutrilon 🙄 )

fatmira
17. nov 2011

@majka_k neviem kolko mal, ale strasne to leti.. niekedy mi to je az normlane luto.. ako by to bolo vcera co som si v zrkadle fotila brusko, ako ma mm viezol do porodky, ako sme prisli z porodky a teraz mi tu doma uz skace po hlave niekedy 😀

majka_k
17. nov 2011

@fatmira nj, ja som takto lezala doma asi mesiac ( samozrejme nie cele dni to by ma slak trafil ) a potom v nemocke a potom zase doma a potom zase v nemocke ... a potom uz bol koniec 😀 😀

majka_k
17. nov 2011

@fatmira 😒 sak to ze to leti strasne, ved aj my uz budeme mat pol roka ... a len nedavno som bola tehotna este 😅

fatmira
17. nov 2011

joooooj baby, zajtra skoro rano musim ist s malym po tom mraze ku gynekologovi na krv 😠 nema mi ho kto postrazit.. som na to uplne zabudla ked bol mm doma 😕

fatmira
17. nov 2011

@majka_k ze happy end 🙂 vies co ja som robila den pred porodom??? 😀

silvia10131
17. nov 2011

@fatmira no je to hroza s bruchom lezat ale ked sa inak neda,,, 🤐 a preco ides na krv?

silvia10131
17. nov 2011

@majka_k hovoria ze nutrilon je naj,,ale ja si myslim ze sunar je naj,,,aj chutovo,aj cenovo 🙂 nam tiez najviac vyhovoval,,od nutrilonu hnackoval,od beby ho zapekalo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre