Vranovčanky sem sa 🙂

indianna
27. okt 2006

Ahoj, tak som sa zúfalo snažila nájsť v kolónke Regióny aj Vranov, no márne. Takže som sa rozhodla založiť novú tému a budem rada ak sa ku mne pridajú mamičky a budúce mamičky z VT a okolia. Teším sa na vás 😉

fatmira
6. sep 2011

@majka_k no budu musiet si zvyknut, ci chcu alebo nie 😀 joooooj ale co som zabudla 😀 uz mam dve ciapocky.. jendu mi segra poslala z H&M ( mne taaaaaak ten obchod chyba tu vo vt 😅 ) uz ju dnes podvecer mal, sak bolo kosno, najprv protestoval a potom aj na nu zabudol ze ju ma.. 😅 a dalsiu som kupila v komunale 😀 konecne 🙂 ale este jednu aj tak potrebujem, na chladnejsiu jesen 😅

fatmira
6. sep 2011

@muskam vitaj 😉 a keby si nemusela na tu tetanovku, odstavovala by si tiez? ja si to nejak enviem predstavit 😒 maly mi velmi dobre spaval 8 mesiacov.. ale potom sa to nejak popsulo.. 😒

majka_k
6. sep 2011

@fatmira jeeej tak to musim aj ja do komunalu skocit, dufam ze budu mat aj take malickeeee 😉 hod potom foto toho tvojho fesaka s novou ciapockou

a hovor mi ja som minule tiez vravela ze aspon jeden taky obchod by sa tu urcite uzivil 😅 😀

fatmira
6. sep 2011

@majka_k mali este nove nevybalene, vsetky mi tam poukazovali, misko mal na hlave asi 10, uz bol nervny z toho, ja som natiahla, a on stiahol..predavacky sa rehotali, a pytali, ze ci nechcem so snurkami a ja ze ne 😅 😀 mali pekne, ale bud mala alebo velka..
no musim uz nejake foto urobit, lebo som ho dlho nefotila.. 😒

majka_k
6. sep 2011

@fatmira ok super, si viem predstavit aky bol zlaty 😵 😀 ja chcem isto na snurky lebo mala este lezi takto by ju mala permanentne dole 😀 😀 😀

no super, mala sa zobudila ako po 8 hodinovom spanku - doruzova vyspinkana 😀 a vychechtana akokeby ani ockovana nebola - moje zlaticko 😵 😵 😵 😵 muz je pri nej - sa snazi je čššššššššš - kať 😀 😀 😀 😀 nepomaha 😀

fatmira
6. sep 2011

@majka_k zlatinko male... a teraz co? kedy pojde spinkat?
a dnes si mala muza nejak skoro doma nie?

majka_k
6. sep 2011

@fatmira muz mal dovolenku 😵 , isiel s nami 😎 no a asi koncim, idem dat malej asi papkat, uz je aj cas, snad zaspinka, tak dobru noc, dufam ze bude dobráááá 😅

fatmira
6. sep 2011

@majka_k tak to dufam aj ja... 😉 dobru noc ..

majka_k
7. sep 2011

Boze baby, mne je strasne tazko co som sa dozvedela o Demitrovi 😢 😢

fatmira
7. sep 2011

@majka_k 😢 je to strasne smutne... ked si spomeniem, nechal tu rodinu, deti.. 😢 clovek fakt nevie kedy to pride..moze kedykolvek necakane odist...tak ako on... 😒

fatmira
7. sep 2011

@majka_k ako Sofi po ockovani?

majka_k
7. sep 2011

@fatmira dnes som chcela ist kuk tie ciapocky lebo som sla s malou von, a som zistila ze fakkt mam len tie smiesne ciapocky bavlnene - babatkovske, ale nedosla som 😒 mala mrncala a aj dost fukalo ... a zajtra ma prsat tak nas bude asi porazovat doma so sofi, dufam ze sa podari aspon na chvilu vybehnut 😕
inac v noci som toho vela nenaspala tak tu uz sedim s ocami pomlckami 😅 neviem do kedy vydrzim ale chcela by som dokukat modre z neba 😉

fatmira
7. sep 2011

@majka_k to mi ani nehovor, ze bude prsat, lebo maly z koze vyskoci doma 😅
tiez som unavena, dnes som dala tesco, potom domov, potom mesto, domov a kaufland.. fuuu som na odstrel 😅 ale teda do tesca som sla autom..ale aj tak som unavena 😀

majka_k
7. sep 2011

@fatmira sofi uz v pohode, len v noci som presedela asi 3 hodky v kuse ( a potom dalsie 2 ) pri postielke lebo sa prehadzovala - mala teplotu tak som sa bala ... 😔

majka_k
7. sep 2011

@fatmira pekne, to ja by som uz bola mrtva 😅 a si nieco aj nakupila ? my sme boli vcera vecer este v tescu a kupili sme plienky - mali posledne 3 baliky 😎

fatmira
7. sep 2011

@majka_k to vazne? 😒 a nurofen nezabral?
sestra ma v pondelok narodky, tak sme chceli este daco dokupit, a pre seba som samozrejme nic nekupila 😅 teda hej podprsenku, skoro som zabudla 😀 a plienky mali uz doplnene dnes.. 4ky a 3jky.. som rozmyslala ze vezmem este, ale nemam ani kde dat.. mam teraz az az..

majka_k
7. sep 2011

@fatmira nurofen zabral asi do jednej bol klud a potom sa zacala prehadzovat tak som ju skontrolovala a mala zvysenu teplotu 😔 tak som supla cipok a potom jej povolilo ale nekludna noc bola 😒 ona aj teraz cely den tak nekludne spi, neviem ci to este je z toho ockovania 😕 ale uz spinka tvrdo viac menej 😵

fatmira
7. sep 2011

@majka_k urcite ju nozky boleli 😉 nas to caka o mesiac 😕

majka_k
7. sep 2011

@fatmira joooj sak aj nas o 6 tyzdne 😔 maleho uz bude problem asi udrzat nie?

prave tlacim veternik 😀 😀 😀 dnes mam narok - mam meniny 😅 😀 😀

fatmira
7. sep 2011

@majka_k to bude doma konecne tatino, tak pomoze..pri prvom ho drzala moja mama a pri druhom frajer... ja som nejak nemohla 😢
a ja ze si Maria 😅 tak teda vsetko najlepsie 🙂 ja som dotalcila milku a to ani sviatok nemam 😀

majka_k
7. sep 2011

@fatmira ja som chcela aby muz isiel s nami aby videl a pomohol, ale nechcel 😒 na buduce to este zvladneme same ale na 10 mesiacov ju uz asi sama nedrzim ☹ tak to bude musiet ist s nami a pomoct 😕

dik 😉 a sladke je dobre na ukludnenie a ja sa zazracne musim ukludnovat stale vecer 😀 😀 😀 😀 ako je to mozne ??? 😀 😀 😀 😀

fatmira
7. sep 2011

@majka_k tak hadam ho nejako prehovoris... 😉

a ja ze preco som vzdy vecer taka kludna 😀 😀 asi zacnem jest sladke rano, aby som bola kludna cely den 😀 😀 😀 😀

majka_k
7. sep 2011

@fatmira tak treba si dat aj rano - ty si to mozes dovolit aj za mna 😅 sak som sa az zahambila jak som ta videla, ty si taka chudulinka 😉 a ja vtedy haluzila o diete a chudnuti 😅

fatmira
7. sep 2011

@majka_k no ale neprehanaj 😝 normlane mam strach, lebo planujem brat antikoncepciu, a ked som brala pred troma rokmi, tak som bola fajnaaaaaaaa +10kg 😅 😀 😠

majka_k
7. sep 2011

@fatmira 😉 neprehanam, kocka stíhlunka 😵
ja uz beriem 😅 ale cvakam nenormalne prachy tak snad nepriberiem, ja som brala aj predtym take drahe aby som nepribrala 😎

fatmira
7. sep 2011

@majka_k pocuj, nenosis nahodou okuliare?? 😅
uz si nepamatam aku som mala, nejake som prestriedala, ale strasne mi v tele vodu zadrziavali... a raz som zobrala dva mesiace v kuse, som bola jak balon, fuj, jak som vysadila, behom tyzdna som sa sfukla a to doslova 😀 😀 a pred otehotnenim som tiez brala ale len 3 mesiace, a som u dr hystercila, lebo som chcela taku co nepriberem, tak sa zo mna smial 😀 a teraz mam taku, co sa moze popri dojceni, tak uvidime noooooo 😅 co to so mnou urobi 😕

muskam
7. sep 2011

@fatmira No moj dalsi dovod na odstavenie je ten, ze neviem kolko mi vlastne Filipko vypije mlieka. Donedavna to bolo so Sunarom biedne, vecer nechcel vypit ani 180 ml. Teraz uz vypije aj cosi vyse 230ml odkedy kupujem sunar s bananovou prichutou. Ale rano mam pocit ze mu je malo materskeho mlieka. Jogurty mu velmi neberu, tak sa bojim aby nemal malo vapnika. Na zimu bude mat 2 roky, tak uz to ukoncim s kojenim. Odstavenie od vecerneho a poobednajsieho kojenia malo zatial dobry priebeh, tak uvidim ako to bude s tym ranajsim 😕

Holky vy riesite ciapocky a ja zas topanky. Nechce nic vyskusat v obchode a place ako najtyranejsie dieta pod slnkom. 😅

fatmira
7. sep 2011

@muskam a preco si chcela vedet kolko mlieka vypije? mna to nejak nikdy nezaujimalo, lebo ved sa napije tak, aby dost mal... dnes som s kamoskou rozpravala, co odstavila synceka kvoli castemu nocnemu vstavaniu a s odstupom casu veeeelmi lutuje, lebo sa jej budi tak ci tak 😒
ja mam uz teraz z toho traumu, ako to bude u nas prebiehat... 😖
nooooo topanky riesim aj ja... ciapocky uz su poriesene 😀

majka_k
7. sep 2011

@fatmira he he nosim ale to nieje tym 😀 😀
ja teraz mam YAZ je to ze vraj novinka a neobsahuje tolko hormonov ako ostatne...a to je dobre ze mam len 4 dni prestavku ( vlastne aj cez prestavju sa beru neaktivne tabletky ) a to je potom mrcha len par dni 😅 😀 😀 ja to neznasam ... som si tak zvykla na to ze ju namam

majka_k
7. sep 2011

@majka_k padam spat, mam sofi na rukach 😅 nejak sa budi strasne, tak s nou iden do spalne, dobru noc 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre