Vranovčanky sem sa 🙂

indianna
27. okt 2006

Ahoj, tak som sa zúfalo snažila nájsť v kolónke Regióny aj Vranov, no márne. Takže som sa rozhodla založiť novú tému a budem rada ak sa ku mne pridajú mamičky a budúce mamičky z VT a okolia. Teším sa na vás 😉

fatmira
10. sep 2011

dnes som oprasila fotacik a tuto ti musim ukazat... sa mi podarila 😀

fatmira
10. sep 2011

@majka_k to ty take nevies? hlavna ze vies, ze na radlera akcia je 😀 😀 😀 😀 😀 teda predpokladam ze si si vsimla... 😅 na tu velku 300gramovu, tusim za 1,89 ci ako... ja som uz 3 za ten cas sprasila 😅

majka_k
10. sep 2011

@fatmira jeeeej cmuk zlatucky je, a fotka paradna 😉 normalne ako umelecká fakt super 😵 😉

majka_k
10. sep 2011

@fatmira jeeeej cmuk zlatucky je misko , a fotka paradna 😉 normalne ako umelecká fakt super 😵 😉

fatmira
10. sep 2011

@majka_k nieeeeeeeeeee nieeeeeeeeeeeee nieeeeeeeeeeeeee ja som sla do suflika, kde mame sladke a mama so segrou mi tu milku sprasili...normalne mi tam nechali 2 kocky 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😢

majka_k
10. sep 2011

@fatmira he he vsimla som si ze ludia nejak brali tie cokolady ale ked ja som bola s muzom a to sa vtedy tvarim ze mna take veci nezaujimaju ze sak ja chudnem 😀 😀 😀 😀

majka_k
10. sep 2011

@fatmira 😀 😀 a prejavila sa zavislost 😀

fatmira
10. sep 2011

@majka_k tak to musis pekne po tajomky 😀 ja si musim tiez ist pre dalsiu 😅

fatmira
10. sep 2011

@majka_k neeeee ta co si, to len ked mam na nieco chut a si myslim, ze to tam je, a ked pridem a vidim, ze to tam nie je.vies aky je to pocit?? no zlyyyyyyyyyy 😅

majka_k
10. sep 2011

@fatmira viem si predstavit 😅

ja si zajtra planujem ist kupit topanky do deichmanu tak som zvedava ci ich budu mat 😅

fatmira
10. sep 2011

@majka_k ze uz mas nejake vybrate?
fuuu, vypila som asi 2dcl radlera a mam dost 😀 😀

majka_k
10. sep 2011

@fatmira mam, som pozerala na nete ale maju asi pokazeny vyhladavac tak som sa nedozvedela ci ich maju aj vo VT 😅

super profilova fotecka 😉

ja ked vyoijem jeden cely tak mozem ist rovno spat, to som sa minule smiala ze my zeny na materskej sa skoro zadarmo vieme opit 😀 😀 😀 staci aj decko vinka alebo jedno pivo a sme death 😀 😀

fatmira
10. sep 2011

@majka_k mne treba tiez topanky..nejake cizmy na zimu..take teple na kocikovanie mam, ale take normalne do mesta eee..
dakujem..uz som musela zmenit, sak drobec vyrastol 😀
noo dakedy mi stacilo malinko a uz som bola jasna..ale toto? ze mi sramoti z malinovky citronovej??? 😀 😀 😀

majka_k
10. sep 2011

@fatmira ja nemam ani na jesen ani na zimu ( po minulorocnej zimesp skoro vsetko vyhodila 😅 ), ale zimne kupim az neskor ... ja by som chcela take elegantne, ja som pred tehu nosila stale opatky,a teraz si nejak nohy nevedia zvyknut, ale zvyknu ... 😀 😀 😀

majka_k
10. sep 2011

@fatmira prave som si objednala hodinky 😀 😀
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=11828708

fatmira
10. sep 2011

@majka_k ja ked opatok, tak to len taky mini 😀
tiez snorim po mmb, ale kukam ciapky 😀
no sikulka si..pekne su 😉

majka_k
10. sep 2011

@fatmira ja som zase nosila riadne stekle, ja som malicka a mam vysokeho muza tak som bola uz zvyknuta na opatky, teraz musim nanovo zvykať 😅

ja som nasla jednu straaasne sa mi paci len neviem ci je aj prakticka - porad ci sa oplati objednavat taku :
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=11953341&tab=2
tu ju ma dievcatko na hlave - sa mi neskutocne paci 😵 😵
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=11989749&tab=2

majka_k
10. sep 2011

@fatmira blbu velkost som tam dala, ale maju aj mensie 😅

fatmira
10. sep 2011

@majka_k tiez mam chlapa vysokeho, stekle som mala naposledy v lete na oslave aj to som sa v polke prezuvala 😀
cipocka krasna, len ja by som skor kupila taku, ked babo sedi....

fatmira
10. sep 2011

my mame tuto http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=11845909&tab=3 super je, pohodlna...

majka_k
10. sep 2011

@fatmira sak to, ze neviem, mozno jej objednam na koniec zimy alebo na jar 😉

joooooj sofi bolia asi fest dasienka, nenormalne sa nervuje a stale nieco kuse ( najviac moje ruky a prsty 😅 ) a potom sa strane zlosti, ale nema nic este ziaden naznak ze by sa rysovali zubky ☹ neviem ako mam jej pomoct, uz aj menej papka, asi budem musiet sa popytat dr ze co s nou mam robit 😒 moje bobko malicke 😔

fatmira
10. sep 2011

http://www.mimibazar.sk/foto_detail.php?id=1085... tato je pekna, ale ako by vyzerala na hlavke, neviem...

majka_k
10. sep 2011

@fatmira presne tuto som pozerala - pekna 😉
aj ta predtym je super len ja by som chcela viacej dievcensku 😅

fatmira
10. sep 2011

@majka_k zeby tak skoro zubky??

majka_k
10. sep 2011

@fatmira sak to ze neviem, a je to zo dna na den horsie 😒 neviem co mam robit ,,,

fatmira
10. sep 2011
majka_k
10. sep 2011

@fatmira 😵 😵 😵 tieto su prekrasne 😵 😉

fatmira
10. sep 2011

@majka_k poradnu teraz kedy mate?

majka_k
10. sep 2011

@fatmira boli sme v utorok - aj ockovanie sme mali a najblizsie mame zase ockovanie 18.10. 😒

majka_k
10. sep 2011

@fatmira he he - prave paseme cokoladu - milku tu trojitu mnaaaam 🙂 no muz navrhol ci si nedame - tak nedame?? 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre