Vranovčanky sem sa 🙂

indianna
27. okt 2006

Ahoj, tak som sa zúfalo snažila nájsť v kolónke Regióny aj Vranov, no márne. Takže som sa rozhodla založiť novú tému a budem rada ak sa ku mne pridajú mamičky a budúce mamičky z VT a okolia. Teším sa na vás 😉

fatmira
12. sep 2011

@majka_k to je ta nasa pohodlnost 😀 by som tiez stresovala, ale tak hadam vsetko ok dopadne a muz bude chodit vonavy 😀
s tym kakanim si mi pripomenula, ze ked niekam ideme a nestihame, sa ponahlame, tak maly zacne kakat.. na porazenie, vhodnejsiu chvilu si najst nemoze 😅
a najlpesie bude, ked v zime, bude komplet obelceny, pripraveny na von a vtedy zacne 😀

fatmira
12. sep 2011

@majka_k utekaj.dobru noc 😉

fatmira
14. sep 2011

@majka_k vies ako sme dnes zmokli? nevidela si nas nahodou cez okno, ako utekame? ale marne?? 😠 😠 😠 😠 😅 😀

majka_k
14. sep 2011

@fatmira juuuuj, nie nevidela, ja som stihala tak ze LTT asi 10 minut predtym ako zacala burka 😅
takze ste museli pardne zmoknut teda ked ste isli cez ten najvacsi dazd 😅 😒 😅 dufam ze maly nebude chory lebo sa poriadne ochladilo aj 😕

majka_k
14. sep 2011

@fatmira doteraz som mala sofi na rukach, nie a nie zaspat 😖 ale uz spinka 😎 😵 , a popritom som kukala samozrejme modre z neba, a som sa teda poriadne zrevala 😢 😢 😢 ako uz dlho nie, este ze nebol muz doma 😅 zajtra si to asi zopakujem ked bude rozlucka 😔

fatmira
14. sep 2011

@majka_k myslela som, ze tiez LTT stihneme, lebo trochu kropilo, a to sme si aj pobezali, aby sme stihli domov ale tak to z nicho nic a uz to islo.. som akurat bezala okolo vasej bytovky a v strese rozmyslam, ze kde sa skryt a nebolo kde 😠 tak som utekala dalej, ja kopmpletka mokra, spirala roztecena, na oci som nevidela.. no hrozne...plast na kocik som nemala, tak kocik uuuplne mokry, este ze som mala deku, aby som miska zakryla 😅 takze on bol v suchu 🙂

fatmira
14. sep 2011

@majka_k to ti verim ze si plakala, ja to pre istou nepozeram, 😔

majka_k
14. sep 2011

@fatmira este ze tak, ale tak to keby ze bol taky letny dazdik nie? to by cloveku ani nevadilo ze zmokol ale tot bol riadny lejak 😝 ja som ani nechcela ist domou, som chcela este sa poprechadzat s malou lebo som myslela ze nebude prsat sak kolko krat sa uz takto zberalo a absolutne nic, ale teraz je dobre ze som isla domou...

majka_k
14. sep 2011

@fatmira uz som sa zrevala druhy krat 😅 😢 ja som strasna citlivka ... muz na mna niekedy kuka jak na divnu 😅 😕

fatmira
14. sep 2011

@majka_k dobre si urobila 😅 ja som mala tiez v plane dobehnut sucha domov 😅 no nic, kocik je aspon umyty, uz suchy, a dufam, ze nebudu nasledky 😝

fatmira
14. sep 2011

@majka_k to si mozme podat ruky 🙂 ked kukame s frajerom telku a je daco smutne, tak ma uz kontroluje, ci nerevem 😀

majka_k
14. sep 2011

@fatmira 😀 😀 😀 presne, jak vidim ze na mna kuka ked revem, tak take nervy na neho mam - ze ma vidi a ja sa snazim tak na tajnasa aby nevidel... a potom sa samozrejme zacnem rehotat ze aka som blba, ale ked ja nemozem, ja revem stale...no my sme take citlive zeny .... 😀 😀

majka_k
14. sep 2011

@fatmira myslis ze na buduci rok vyuzijem? s mi straaaasne paci ale som sa nejak neskoro rozhybala, sice este teraz by sm ju mozno vyuzila ... http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=11516346&tab=0

fatmira
14. sep 2011

@majka_k ja som az moc precitlivena si myslim, nemusela by som byt az taka.. 😅 napr ked sa niekedy hadame, tak by som chcela len tak "hovorit" a nie hned revat pri tom 😀 😀 a po porode som revala, ked sa niekto na mna trosku zle pozrel 😀 😀

fatmira
14. sep 2011

@majka_k myslim, ze to vyuzijes stale 🙂 pekne su...

majka_k
14. sep 2011

@fatmira jj, myslim ze objednam 😉
ci pana vonku sa pekne rozprsalo 😕 ja milujem ked prsi a som doma a nepotrebujem nikam ist 😅 vlastne som to mala rada, teraz uz pomenej, lebo mame v spalni balkon a na nom namontovany satelit, a na porazenie aj suseda o 2 poschodia nad nami na tiez na tom istom mieste satelit a ked prsi tak tak hnusne z neho odkvapkava a rovno na nas satelit a to take zvuky vydava 🙄 😠 ...hroza, a ked prsi v noci tak ja skoro nespim, ja mam spanok ako princezna na hrasku 😅 ja sa budim a j nato ako muz dycha alebo ked sa mala pohne takze take poriadne kvapky ked padaju tak satesim normalne 😖 , tak a teraz to vyzera na taku noc 😝

fatmira
14. sep 2011

@majka_k objednaj 🙂
prsi? ani neviem o tom..no asi nalozim maleho do kocika a pojdeme sa prejst 😀 ked dnes nam to tak pekne islo 😠
noooo dost blbo to mate vyriesene 😕

majka_k
14. sep 2011

@fatmira hej, sme si neuvedomili ked sme ho montovali ,,,
prechadzky v dazdi sa ti zachcelo ?? 😀 😀 😀 aj si si zaspievala dnes v dazdi 😅 😀

fatmira
14. sep 2011

@majka_k som nestihala 😀 minule som vravela, ze keby ma nahanal nejaky uchyl, tak neuteciem, lebo kondicka v prdely...musim s tym nieco urobit 😅

majka_k
14. sep 2011

@fatmira he he 😀 😀 mi hovor nieco o tom 😅
inac dnes som tu na MK zase citala ze v tescu su zlavy 50-70% na urcite detske veci, ale neviem ci to vsetky tesca maju, mizno presvedcim muza aby sme zajtra zasli kuk 😉

fatmira
14. sep 2011

@majka_k vazne? zase? 😅 no tak chod a podas info 😀 nejake podsite nohavky by sa mi pre miska hodili.. 🙂

majka_k
14. sep 2011

@fatmira oukej, dufam ze sa podarí 😉 ja by som nejaku vetrovocku kupila taku prechodnu 🙂

fatmira
14. sep 2011

@majka_k tu uz mam 🙂 teplaky uz nepotrebuje, lebo ma do bludu aj trochu este 😀 keby mali este nejake body tak tie. a to maju zlavy len na detsky tovar? nevies?

fatmira
14. sep 2011

@majka_k a vonavka dosla????

majka_k
14. sep 2011

@fatmira ee som to zrusila lebo vcera rano mi napisaka ze posiela balik, a pre mna to bolo uz bezpredmetne kedze vcera sme mali vyrocie, tak som zrusila a kupila som vo fann parfumeria 🙂 este cakam od nej peniazky, som zvedava kedy posle, ale pisala ze bez problemov zrusi a posle peniaze spat 😉

fatmira
14. sep 2011

@majka_k jaaaj no super ked tak sa dalo...dufam, ze peniazky vrati 😉

majka_k
14. sep 2011

@fatmira tak to aj ja 😅 muz by ma zabil 😅 😨
boli ma cely vecer hlava, asi idem spat, este kukam co si objednam a na vyrocie, lebo muz mi povedal ze si mozem objednat cokolvek 😀 😀 a ja ze - liposukciu 😀

fatmira
14. sep 2011

@majka_k no vidis, trebalo ti revat tolko??? 😔
liposukciu nepotrebujes 🙂 ale tak chlap.. sam nekupi nic, ale kup si co chces 😀 😀

majka_k
15. sep 2011

@fatmira ahoj, bola som v tescu a su tie zlavy 50 - 70 % no nie na vsetko, len na niektore veci, ja som kupila malej vetrovku prechodnu z 12 na 6 eur aj vestu taku kraaaasnu co sa mi predtym strasne pacila taka fialova na farebne srdiecka s kapusnou tiez z 12 na 6 eur 😉

majka_k
15. sep 2011

@fatmira porad 😕
moja mala sa naucila paradne rychlo otacat z chrbatiku na brusko - sa tesim, ale problem je ten ze ona to robi aj ked spi, sa troska prebudi a ihned sup ho a je na bruchu a tym padom hlava zaborena vo vankusi, mame len taky mini vankus ale predsa, aj v noci som ju tak nasla 2 x a to som potom ani nespala lebo som sa bala o nu aby mohla dychat napr. teraz zaspala okolo osmej a uz 2x sa prevratila na brusko a ked k nej ihned pridem a vratim do povodneho stavu ( ona spinka skoro stale na boku, bud jednom alebo druhom ) tak sa zobudi a mocuje sa aj tak a ked jej to nejde tak sa rozreve ... dufam ze toto obdobie coskoro pominie lebo asi je to pre nu teraz novinka a tak ju praktizuje od rana do vecera a od vecera do rana...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre