Vranovčanky sem sa 🙂

indianna
27. okt 2006

Ahoj, tak som sa zúfalo snažila nájsť v kolónke Regióny aj Vranov, no márne. Takže som sa rozhodla založiť novú tému a budem rada ak sa ku mne pridajú mamičky a budúce mamičky z VT a okolia. Teším sa na vás 😉

majka_k
20. sep 2011

@fatmira he he asi hej 😀 😀 ale to nic 😉

fatmira
20. sep 2011

@majka_k potom podas info 🙂
jak si bola v meste, kupila si ciapocku?
hm..a mna stve ta podlozka 😠

majka_k
20. sep 2011

@fatmira jj kupila, kraaasnu pockaj mozno najdem aj link kde som ju tiez videla na nete ale drahsiu ...

majka_k
20. sep 2011

@fatmira http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=11868924&tab=1 tu v lavo, mala je v nej rozkosna a u nas stala v dieta a ja 5,5 eur

majka_k
20. sep 2011

@fatmira inac nemas nejaky typ odkial kupit kvalitne plodupky? neobjedavala si ?

fatmira
20. sep 2011

@majka_k rozkosna 🙂 a teda pekny rozdiel, ked priratas este postovne 😅
ja som tam tiez vcera vzala este jednu, teda pre chalanov nemali nic moc, vsetko na zaviazovanie 😝

fatmira
20. sep 2011

@majka_k juj a polodupky ti neporadim..tu po obchodoch si nekukala nejake?

majka_k
20. sep 2011

@fatmira ee 😒 , som objednala dnes z mimibazaru http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=11457333&tab=0 2 kusy a som teda zvedava ze ake budu, ci to nebude len taka handricka ... 😕 no dufam ze nie

majka_k
20. sep 2011

@fatmira no do riti teraz som objavila za polovicnu cenu http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7350849&tab=0
😠

fatmira
20. sep 2011

@majka_k ono to je dobra vec, lebo netreba ponozticky, netlacia, nedavaju si ich dole, netreba ich furt natahovat, ale ja som moc polodupky nedavala, lebo misko ma vacsie chodidlo ako bolo nasite a ho to potom tahalo , alebo bolo nepohodlne 😒

fatmira
20. sep 2011

@majka_k a este aj krajsie 😅 neda sa ti nejako zrusit objednavka? peniazky si uz poslala?

majka_k
20. sep 2011

@fatmira no ved presne preto chcem, ze sa nemusim rozculovat nad ponozkami, ale to len na doma mamiesto teplacikov ... musim uz pomaly koncit lebo cas je neuprosny a jedenasta hodina sa blizi 😀 😀 , musim ist prichystat spanie a urobit malej papkat, tak dobru noc 😉

majka_k
20. sep 2011

@fatmira poslala 😒 ale to nic, ja aj tak este budem objednavat 74 tak objednam tieto 😉

fatmira
20. sep 2011

@majka_k sakra to je uz tolko hodin? ani som si neuvedomila 😅
no moj ceckos uz bol hore na papanie aj som ho obliekla do spacieho vaku, lebo nejak mame kosno, no a teraz ma napadlo, zevraj v tescu je stale akcia na plienky tak ak vam treba 🙂

majka_k
21. sep 2011

@fatmira a ako sa spinka malemu vo vaku? ja som nad nim rozmyslala ... a o tie plienky viem, ale netreba, my sme minule kupili este jeden balik tak mame zatial zasoby 😉

fatmira
21. sep 2011

@majka_k neprotestuje 😅 ale musim kupit vacsi, lebo tento je na 6-12m a uz mu je tak akurat 😠 ale dne som v tescu kukala a nemali.. a tie plienky mali, ale som nejak na ne zabudla, v sobotu pojdem este raz, tak zoberem este jednu krabicu, lebo potom dlho dlho nebude zlava 😀

majka_k
21. sep 2011

@fatmira aj ked bude chladnejsie ho budes davat do vaku? alebo potom uz paplonik?
Ja rozmyslam, mam od segry jeden aj od svagriny ale to su len take frote - nebude jej v tom zima? 😕

fatmira
21. sep 2011

@majka_k len ked je chladnejsie ho do toho davam, lebo tak mam istotu, ze sa mi z toho nevykope a prikryjem ho este tenkou dekou ..taky mam, len so slonikom 😀 https://www.modrykonik.sk/bazar/detske-spacie-v...

majka_k
21. sep 2011

@fatmira 😵 pekny, ja asi s tym pockam az ked sa mala bude vykopavat 😀
mala mi uz zase spi na bruchu 😔 😕 😅

fatmira
21. sep 2011

@majka_k no jasne, keby sa mi misko v noci nekrutil, tak ho tiez do toho nedavam 😉

majka_k
21. sep 2011

@fatmira sofi sa tiez kruti a odkopava, ale zatial sa jej to nedari 😅 ked spavala pod dekou tak to bola pernamentne odkopana ... obkukujem uz overaly na zimu a neviem ci mam objednat z netu alebo je lepsie kupit v obchode a vysklusat alebo aspon prirovnat 😕

fatmira
21. sep 2011

@majka_k aj ja obkukujem 😅 a v akom obchode planujes kupit? lebo u nas tu o vt velka bieda..a zas neplanuem za to vyhodit 30-40e, ked to je len na jednu zimu 😒
no a dnes som zistila, ze nam treba este jednu zimnu bundu, lebo tu co ma tak na 9-12 m a na druhu polku zimy bude asi holy chodit 😀

majka_k
21. sep 2011

@fatmira vobec neviem ,este som u nas nikde nekukala, podla mna este ani nemaju, ked este len teraz dostali ciapocky na jesen 😅 😕 , ale ked sa stavim v meste ( mozno aj zajtra pojdem na prechadzku ) tak obkuknem. a nam vychadza paradny prelom v zime, do decembra by mala mat 68 a potom uz 74 ale kaslem,kupim uz 74-ku istu, sak aj tak len v kociku bude lezat a mozno v januari alebo vo februari uz sediet a to uz jej aj bude dobry, toez by som nechcela vyhodit 30-40 eur, ale zase ani smejd lacny tenky kupit, aby sofi zimka nebolo, ale zase ked kupim ten fusak Kaiser IGLU tak jej bude paradne teplucko.
😅 no aj sa tu staram ze co jej obleciem a aby jej zimka nebolo v kociku a ona v poslednej dobe v nom ani nechce byt, furt revanie ked vyjdeme vonku, jedine vtedy nereve ked ihned zaspi 🙄 som zvedava ako budeme pokracovat 😔 😕

fatmira
21. sep 2011

@majka_k no ja tiez smejd nechcem 😅 ale kukam na bazariku aj nosene, ved take male dieta to nema ako znicit si myslim... a normalne rozmyslam, ze si kupim aj ja nejake take nohavice na zimu, lebo ked sa misko narodil a sme chodili vonku, tak som neskutocne mrzla a to som mala puncochy a rifle..no ja som zamrznuta 😅

a co sofi vymysla??? juj to ma mrzi, hadam sa jej tam opat zapaci...

majka_k
21. sep 2011

@fatmira ja tiez obkukujem bazariky ale muz na mna drbe ze ziadne bazare - NOVE mam kupit 😅 ale ja aj tak obkukujem 😅 sak on ani nebude vediet odkial som objednala 😀 😀
a ja som tiez zamrznuta, ja si na zimu asi musim novu garderobu kupit lebo ja som sa doteraz len autom vyvazala tak nemam vela takych fajnych hrubych veci...
a ja pevne dufam ze si sofi rozmysli to trucovanie, uz ju davam aj do zvysenej polohy aby kukala ale nejak ju to uz tiez omrzelo...dufam ze to pominie 😅 😔

majka_k
21. sep 2011

@fatmira do pana, sofi so sebou uz sermuje musim koncit arychlo ist pripravit postielku a papkanie, a spat, inac ma boli cely vecer hlava... 🙄
Dobru noc 😉

fatmira
21. sep 2011

@majka_k och niezeby sa tesil, ze chces usetrit 😀 😀 😀
no aha jaka fajnova, tak sa priprav na to, ze poriadne vymrznes 😀

fatmira
21. sep 2011

@majka_k co si pozerala modre z neba? dobru noc 😉

majka_k
22. sep 2011

@fatmira kedy ti odpisali z ciech - o tie vlozky do kocikov?

fatmira
22. sep 2011

@majka_k hned na druhy den, uz sme aj vsetko dohodli,,,tebe sa ozvali?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre