Vranovčanky sem sa 🙂

indianna
27. okt 2006

Ahoj, tak som sa zúfalo snažila nájsť v kolónke Regióny aj Vranov, no márne. Takže som sa rozhodla založiť novú tému a budem rada ak sa ku mne pridajú mamičky a budúce mamičky z VT a okolia. Teším sa na vás 😉

ena
27. okt 2006

Ja len tak nesmelo, ale v podstate som origos okr. VT 😉

indianna
autor
30. okt 2006

no ahoj, tak aspon jedna 🙂 smiem sa spytat, kde si rodila? vo VT?

patricek
30. jan 2007

ahojky ja som z Caklova ale teraz uz byvam na Morave.vydala som sa tu,ale je prijemne spoznat niekoho z Vranova 🙂 je mi dost smutno

indianna
autor
19. mar 2007

vitaj patricek 😉 konecne aspon niekto dalsi od nas.
dlho som tu nebola, lebo som 2 mesiace lezala v nemocnici a teraz uz som doma aj s mojou malou dcerkou, ktora sa narodila 2.3. 🙂
napis nieco o sebe

ena
19. mar 2007

Indianna: Nie, v Bratislave, na Antolskej.
Gratulujem k babatku 🙂

Patricek: no, tak to mas domov dalej, ako my 😉 Ides na velku noc na vychod?
Ja sa chystam s malym v piatok vlakom, ostaneme do Velkej noci a potom za nami dojde manzel autom.

gredy
19. mar 2007

Ahojte babulky!!!! Aj ja sa ceste hlasim k Vranovcankam!!!! Momentalne som sice v Ba, ale Vranov je moja srdcovka!!!! Indianna gratulujem k dcerke, videla som vas v TV 😉 🙂 A este otazecka, nechodila si nahodou na zakladnu skolu Bernolakova??? 😉

ena
19. mar 2007

ahoj gredy, no teba som necitala ani nepamatam 🙂

gredy
19. mar 2007

ahoj ena, no tak po roku....sice na inej stranke, ale tesime sa!!!! 😀 😀 som tu pravidelne, len pomenej sa zapajam, len sledujem, citam a dufam, ze som aj celkom v obraze... 😉 ty ako??? Ako materskujes???

ena
19. mar 2007

gredy: no, asi aj vac ak po roku, kedze uz nas Filip ma 13 mesiacov 🙂
A rodicovsku dovolenku si uzivam 🙂No ved coskoro ( lebo uvidis, ako ti tehu rychlo zbehne) to uz aj teba caka🙂 Idete s Petom domov na Velku noc?

gredy
19. mar 2007

Tak to aj tak bude asi, ty brdo, ale to zbehlo!!!! 🙂 chystame sa domov, KONECNEEEEE!!!! este sme neboli doma, od kedy sme zistili, ze sme tehu.... ☹ chystame sa v stredu 4.4. a uz sa fakt neviem dockat! Ty budes do kedy v Porube?

ena
19. mar 2007

od tohto piatku, ideme teraz vlakom a potom za nami dojde Miro autom a naspat pojdeme s nim, takze do aprila sme u nasich. A budem mat odvykacku od netu 🙂

gredy
19. mar 2007

jaj tak budete mat pekne prazdninky!!! Tak si ich uzi, a mozno sa stretneme niekde v Porube na prechadzke...Kde to vlastne byvate, mam tam len jeden zachytny bod a to kostol pri obchode... 😀 a este cesta smerom na cintorin... 😖

ena
19. mar 2007

gredy, tak opacnym smerom 🙂 smer futbalove ihrisko 🙂)

gredy
19. mar 2007

aha, tak tam sme ani nechodievali.... 😉 a kadial sa prechadzate??? smer Lomnica???

zade
28. mar 2007

Ahojte Vranovcanky!
Pridavam sa do fora a som rada, ze mi vyhladavac nasiel Vranov.
Citam, ze uz mate babatka. Ja cakam prve, aka je porodnica tu u nas?
Ake mate skusenosti?

Zade

zade
31. mar 2007

Nie ste tu?

indianna
autor
3. apr 2007

Ahojte,
normalne sa hanbim, ze som to tu zalozila a nestiham sem prispievat 😒
ale som rada, ze je nas zas viac 🙂 sice este nie vela, ale kazda kocka navyse potesi 😉

gredy, ano, chodila som na bernolacku. ty tiez? z fotiek mi nie si velmi povedoma. kolko mas rokov, nech sa viem zorientovat, s kym si chodila do triedy, kto ti bol triedny atd.?

zade, ja mozem nasu porodnicu len chvalit 🙂

biccy
7. apr 2007

Ahojte,aj ja k vam patrim. 🙂 Nemam sice velmi vela casu pri malej,ale sem-tam tu mrknem. 😉

indianna
autor
7. apr 2007

ahoj, tak o sebe napis nieco viac...

biccy
8. apr 2007

Ja som z VT,ale momentalne byvame aj s drahym a nasou Zoinkou u mojich rodicov (10km od VT).Od druheho mesiaca tehot.som bola na marodke,tak som nechcela byt v byte vo VT sama a tak sme prisli k nasim,kedze moja mama je doma.No a este sme stale tam 😀 😀 😀 .Takze skoda,ze nemozem s vami kocikovat vo VT,ale mozeme aspon pokecat,nie? 😉

gredy
11. apr 2007

AHojte,no kenecne ste sa pustili do "prace" teda do pisania vranovcanky!!!! 😎 Indianna mam 24, tento rok 25 rokov. Triedna mi bola Lukacova a chodila som do acky. Ja som inac tiez pocula len chvalu na Vranovsku nemocnicu a seriozne uvazujem, zeby som mozno dosla aj domov rodit z Ba....no este uvidime. 😅

ena
11. apr 2007

ahojte, my sme boli teraz skoro dva tyzdne na vychode.. a neviem ci viete, vo VT je materske centrum. Tak to len aby ste vedeli, ze ked bude prsat, tak mate kam s detmi ist 🙂) Lebo my sme sa tam boli pozriet a maly tam bol sam, ziadne deti, pretoze o centre vie dost malo ludi a su zasiti v centre volneho casu oproti poliklinike...

gredy, ja som bola s Filipom na prechadzke aj na ulici kde mas svokrovcov, a nikde som ta nevidela 🙂)

liska
11. apr 2007

ahojte krajanky 😵 ja som tiez Vranovcanka, aj ked dost vzdialena ☹ eni, to je super, presne to som chcela vediet, takze ked raz pojdeme k nasim, budeme mat kam chodit, som rada, ze aj VV je civilizovany 🙂

ena
11. apr 2007

Liska: dokonca je to MC otvorene kazdy den (Po-PIA od 9.00-13.00), co je castejsie ako MC v BA 🙂)

liska
11. apr 2007

a kde to presne je?

ena
11. apr 2007

liska: oproti poliklinike, teda, nie celkom oproti, je centrum volneho casu a v budove CVC je aj MC Slniecko.. ale pokial nie si v budove CVC, nemas ani sajnu, ze je nieco take vo vnutri, lebo ziadna reklama, ziadny oznam, az ked si v budove.. je to take mini, ale aspon nieco. Maju tam aj plavanie, tusim stvrtky, ale je to na niektorej ZS, tak neviem, ci je to vhodne aj pre mini deticky, kedze tam chodia aj deti zo ZS na plavanie, samozrejme, nie v case, ked su tam krpci

biccy
15. apr 2007

Pozeram,ze skoro vsetky Vranovcanky,nie su vo Vranove. ☹

ena
15. apr 2007

biccy: co uz, ale aspon na nete sa mozme stretnut 🙂

gredy
16. apr 2007

Ahoj Ena, ale ja som vas videla, ale sme sli s celou familiou do kostola, akurat si sla s kociarikom na prechadzku, boli ste niekde tusim, nedaleko od kulturaku.... 😉 uputal ma kociarik, som si pomyslela, ze uf kto ma v Porube taky paradny kociar, jak my chceme... 😀 😀 😀

indianna
autor
18. apr 2007

tak caute,
vidim, ze sa to tu konecne prebralo k zivotu 🙂
my sme mali v nedelu krstiny, v pondelok a v utorok som bola v PO v skole. manzel ma s malou nalozil do auta a kym som ja studovala, oni sa prechadzali po meste. takze sme mali rodinny vylet 😉 ale bolo to fajn, pocas volnych hodin som ju nakojila (este stastie, ze mame v aute tmave skla) a prebalovanie som uz nechala na muzovi. je s nou malo, tak nech si uzije 😀
no a dnes sme uz zas same, kedze sa mi drahy vratil do BA...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre